ارتباط با ما 02191301737

کانکس نگهبانی

زمان مطالعه: 4 دقیقه کانکس نگهبانی کانکس نگهبانی یک سازه از پیش ساخته است این سازه برای امنیت و کنترل ورود و خروج افراد و خودرو در یک محیط خاص قرار می گیرد. این نوع کانکس طوری طراحی شده که در داخل آن فردی در محلی به خصوص کنترل همه چیز را در نظر دارد. این کانکس ها در ...

کانکس نگهبانی
4 دقیقه
0 دیدگاه
مدیر
زمان مطالعه: 4 دقیقه

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی یک سازه از پیش ساخته است این سازه برای امنیت و کنترل ورود و خروج افراد و خودرو در یک محیط خاص قرار می گیرد. این نوع کانکس طوری طراحی شده که در داخل آن فردی در محلی به خصوص کنترل همه چیز را در نظر دارد. این کانکس ها در مجتمع های تجاری، مسکونی، بیمارستان ها، اداره ها، دانشگاه ها و غیره کاربرد دارد. کانکس چادری

در سایز های کوچک و رنگ های مختلفی این سازه وجود دارد. جالب است بدانید که پنجره های این نوع کانکس در سایز بزرگ طراحی شده و علت آن هم این است که نگهبانان راحت تر بتوانند ابزارهای کنترلی را در اختیار خود داشته باشند تا اطراف خود را بیشتر و بهتر ببینند.

پنجره های این نوع کانکس به طور میانگین سه ضلع و دارای یک درب ورودی است. ناگفته نماند برخی از مشتریان تغییرات یا درخواست هایی دارند که تولید کنندگان با توجه به سلیقه مشتری ساخت سازه را انجام می دهند.

اصولاً کانکس نگهبانی درسایزهای مختلفی اعم از: یک متری، چهار متری، شش  متری ساخته می شوند. البته متراژ کانکس نگهبانی بسته به تعداد افراد یا نگهبانان دارد که در آن قرار می گیرند.

کانکس نگهبانی شاید در مکان های زیادی به چشم بخورد که کاربرد درست آن حفاظت و نگهبانی از مکان های خاص است.

امروز در سطح شهر در بسیاری از مکان ها کانکس های نگهبانی به چشم می خورند. مثلاً در پارک‌ها، پارکینگ ها، بیمارستان ها، پاساژها، ساختمان های اداری، تجاری، ساختمان های مسکونی و غیره می توان این سازه را به وفور دید.

کانکس های نگهبانی جهت امنیت و حراست خوب برای بیشتر مکان ها جوابگو بود اند.کانکس مدیریتی

 ویژگی های کانکس نگهبانی چیست؟

ویژگی های کانکس نگهبانی چیست؟

در ادامه این مطلب می خواهیم از ویژگی های منحصر به فرد این نوع کانکس با شما صحبت کنیم پس مشتاقیم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

تولید کنندگان کانکس نگهبانی با هوش و ذکاوت توانسته اند در این عرصه باعث پیشرفت و توسعه این نوع کانکس ها باشند. شما می توانید برای کنترل و محافظت از مکان های تجاری، مسکونی، اداری، بیمارستان ها و غیره با هزینه به صرفه و در مدت کوتاه از این نوع کانکس استفاده کنید و ورود وخروج تمام افراد و خودروها را به کنترل خود در آورید ابعاد و سایز کانکس نگهبانی هم بستگی به تعداد پرسنل که در آن مستقر هستند. قیمت کانکس و کانتینر دید مناسب در داخل کانکس نگهبانی

این نوع کانکس در درجه اول باید طوری ساخته شود که تمام ورودی ها و خروجی ها را تحت نظر بگیرد و دید مناسبی داشته باشد. حتی در مکانی که خودرو ها عبور می کنند نگهبان دید کافی و کنترل داشته باشند.

 

 نمای ظاهری کانکس نگهبانی

شاید برایتان جالب باشد بدانید در نما و ظاهر کانکس نگهبانی هر کدام برای خود معنی خاصی دارند. برای مثال نمای کامپوزیت یا دکوراتیو بیشتر برای ورودی مجتمع های مسکونی، اداری، سازمان ها و ادارات برای کاین نوع کانکس استفاده می شود.

برای اینکه نما و ظاهر زیبا امروزه بسیار چشمگیر بوده و نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می کند بنابراین عبور مرور در این مکان ها  را بالا می برد. برعکس  آن این نوع کانکس با ظاهری بسیار ساده برای محافظت از پروژه های ساخت و ساز ساختمانی به کار می روند. در نتیجه طرح و سایز این نوع کانکس ها بسته به سلیقه مشتری دارد. کانکس مسکونی

محل نصب کانکس نگهبانی

محل نصب کانکس نگهبانی

زمانی که این نوع کانکس در مکان مورد نظر کاربر نصب گردید سازندگان آن باید جوری آن را طراحی کرده باشند تا افرادی که در داخل آن مستقر می شوند تسلط  کامل به محیط بیرون داشته باشند. بنابراین به راحتی بتوانند تمام رفت و آمدها را تحت نظر بگیرند. نصب درست کانکس نگهبانی باعث می شود تا پرسنل کار خود را به درستی انجام دهند و در حیطه کاری آنها مشکلی پیش نیاید.

 امنیت کانکس نگهبانی

یکی از مهمترین مزیت های این نوع کانکس این است که سازنده محترم این سازه از پیش ساخته را طوری به اجرا در بیاورد که دوربین مداربسته و آژیر خطر در آن قابل نصب باشد. باید محل قرار گیری این لوازم در کانکس پیش بینی شده باشد. در مواردی نیز اگر لازم است طراحی داخلی برای ابزار های کاری نگهبانان در نظر گرفته شود. کانکس دوطبقه

مقاومت در برابر زلزله

کانکس نگهبانی و باقی کانکس ها زیر نظر برجسته ترین مهندسین و بر اساس استاندارد های ساختمان سازی ساخته می شود. همین امر باعث شده خیال افراد در مقابل زلزله سیل برف و غیره راحت باشد زیرا استحکام و مقاومت بالایی در برابر موارد عنوان شده دارد. از این رو امنیت این سازه ها به شدت بالا است. کانکس فروشگاهی

امکانات گرمایشی و سرمایشی

امکانات گرمایشی و سرمایشی

این نوع کانکس جوری باید ساخته شود تا در تابستان و زمستان که گرما و سرما بسیار شدید تر از سایر فصول سال است پرسنل را درگیر نکنند. اگر در فضای کانکس نگهبانی، تمام شرایط گرمایشی و سرمایشی رعایت شود و برای حراست یا  پرسنل امکانات مورد نظر قرار گیرد آنها هم وظایف خود را به درستی انجام می‌دهند و دغدغه گرما و سرما را نخواهند داشت. نصب کولر و نصب بخاری برقی بهترین مورد برای جلوگیری از سرما و گرما در فضای کانکس هستند.

از اینکه با ما در این مطلب همراه بودید کمال تشکر را داریم امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشند. جهت دریافت مشاوره خرید این نوع کانکس  و نیز خرید کانکس های نگهبانی دست دوم با ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما