ارتباط با ما 02191301737

کانکس مسکونی

زمان مطالعه: 11 دقیقه کانکس مسکونی کانکس مسکونی یک سازه آماده با قابلیت سکونت است. این سازه در چند سال گذشته یکی از پر کاربرد ترین سازه ها برای سکونت به شمار می رود. این سازه قابلیت های بسیار زیادی دارد. به همین دلیل یکی از پر تقاضا ترین سازه ها برای سکونت است. علاوه بر این موارد از ...

کانکس مسکونی
11 دقیقه
2 دیدگاه
مدیر
زمان مطالعه: 11 دقیقه

کانکس مسکونی

کانکس مسکونی یک سازه آماده با قابلیت سکونت است. این سازه در چند سال گذشته یکی از پر کاربرد ترین سازه ها برای سکونت به شمار می رود. این سازه قابلیت های بسیار زیادی دارد. به همین دلیل یکی از پر تقاضا ترین سازه ها برای سکونت است. علاوه بر این موارد از قابلیت های متنوع این کانکس همواره رونمایی می شود.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

مزایای کانکس مسکونی نسبت به سازه های سنتی مناسب سکونت:

امکانات بیشتر و متنوع تر طراحی و ساخت مدرن تر
استفاده بیشتر از مواد مرغوب و با دوام سهولت بیشتر در ساخت و ساز
 •  امکانات بیشتر و متنوع ترامکانات بیشتر و متنوع تر

این کانکس ها شرایط کافی برای سکونت دائمی را دارا هستند. به عبارتی امکانات این سازه نه تنها کمتر از سازه های سنتی نیست بلکه امکانات خاص و متنوعی تری دارد.

این کانکس ها دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی، تاسیسات برق  لوله کشی و سیم کشی ساختمانی است. این موارد از امکانات پایه و اساسی یک کانکس مسکونی می باشد.

 • طراحی و ساخت مدرن تر

کانکس مسکونی دارای طراحی و ساخت مدرن تری است. طراخی این سازه بر اساس دانش روز دنیا و تکنولوژی پیشرفته ساخت و ساز است. در صورتی که طراحی سازه های سنتی به نسبت قدیمی و یکنواخت است. به این معنا که دستور ساخت خانه های قدیمی تا حد زیادی شبیه به یکدیگر است.

به بیان دقیق تر هیچ خلاقیت و نوآوری در این زمینه مشاهده نخواهد شد. این در حالی است که شیوه طراحی کانکس مسکونی دارای نوآوری است. نقشه کشی خانه های سنتی معمولا یکسان و شبیه به یکدیگر است. در صورتی که هر کدام از کانکس های مسکونی دارای طراحی خاص تر و متفاوتی نسبت به بقیه هستند کانتینر مسکونی.

 • استفاده بیشتر از مواد مرغوب و بادواماستفاده بیشتر از مواد مرغوب و بادوام

قبل از تهیه نقشه کلی کانکس مهم ترین اصلی که به آن توجه می شود، دوام و ماندگاری سازه است. کانکس به گونه ای طراحی می شود که ضمن حفظ کیفیت و زیبایی بصری، مقاومت و ماندگاری بالایی داشته باشد.

اجزای سقف بدنه و دیواره کانکس، کاملا با خانه های سنتی متفاوت است. کیفیت و دوام بدنه و دیواره کانکس ها به مراتب بیشتر از خانه های سنتی است.  به عبارتی از مواد با کیفیت و بسیار مرغوب برای ساخت کانکس استفاده می شود تا مقاومت کانکس به نسبت خانه های سنتی افزایش پیدا کند.

از این جهت کانکس یک امتیاز نسبت به خانه های سنتی دارد. این امتیاز این است که کانکس در مقابل  زلزله و حاودث این چنینی بسیار مقاوم و ماندگار است. به همین دلیل شما می توانید مطمئن باشید که یک سازه مقاوم، ماندگار و ایمن خریداری کرده اید.

 • سهولت بیشتر در ساخت

کانکس مسکونی به نسبت سایر سازه ها سهولت بیشتری در ساخت دارد. تمام اجزای این سازه آماده هستند و در کارخانه کانکس سازی مونتاژ شده اند. به همین دلیل زمان زیادی صرف ساخت این دسته از سازه ها نمی شود.

همچنین بدون صرف هزنیه های اولیه به صورت نیمه آماده در محل اجرا می شوند. به عبارتی تنها مدت زمان کوتاهی صرف کنار هم گذاشتن این قطعات می شود. به بیان دقیق تر تمام مراحل این کار از قبل انجام شده و طی شده است.

تنها مدت زمان کوتاهی صرف منتقل کردن بحش خای مختلف کانکس می شود. ساخت کانکس مسکونی دردسر و خطرات خانه های سنتی را ندارد. به عبارتی روند ساخت آن بسیار ساده و بدون دردسر است.

انواع کانکس مسکونیانواع کانکس مسکونی

کانکس مسکونی با توجه به ویژگی های زیادی دسته بندی می شود. ما  انواع کانکس مسکونی را با توجه به متراژ و ابعاد آن دسته بندی می کنیم. شما می توانید این کانکس را در اندازه های متنوعی خریداری کنید.

گونه ای از کانکس ها در اندازه های کوچک تر از بقیه ساخته می شوند. این دسته از کانکس ها همان کانکس هایی هستند که برای اسکان زلزله زدگان استفاده می شود. با این تفاوت که به دلیل اندازه کوچک تر، امکان سکونت دائم در این کانکس ها فراهم نیست.

اگر همین کانکس ها در اندازه و ابعاد بزرگ تری ساخته شوند، می توان آن ها را کانکس مسکونی با قابلیت سکونت دائم نام گذاری کرد. کانکس هایی که برای سکونت موقت طراحی شده اند به 3 دسته تقسیم بندی می شوند.

 • کانکس مسکونی 4 متری
 •  مسکونی 8 متری
 • کانکس مسکونی 12 متری

کاربرد انواع کانکس مسکونی

معمولا استاندارد سکونت در کانکس مسکونی 4 متری بین 6 ماه تا 1 سال است. به عبارتی سکونت دائم و طولانی مدت در این کانکس ها کمی دشوار است. مگر این که ساکنان در شرایط دشواری به لحاظ موقعیتی و فرهنگی قرار گرفته باشند.

کانکس های مسکونی 8 متری و 12 متری هم از کانکس هایی هستند که معمولا در باغ ها و فضاهای باز و نصب و مورد استفاده قرار می گیرند. ممکن است که برای اقامت نگهبان و باغدار هم از این کانکس استفاده شود.

نکته در مورد کانکس مسکونی

این کانکس ها در اندازه های متفاوتی ساخته می شوند. شما می توانید این سازه را در هر اندازه و ابعادی خریداری کنید. معمولا پر تقاضاترین انواع کانکس مسکونی، کانکس هایی هستند که بیش از 21 متر دارند.

به عبارتی دیگر کانکس هایی که متراژ کمتری دارند، کاربرد اتاق را دارند و کاربرد آن را غیر اصولی می کنند. شما می توانید این کانکس ها را خریداری کرده و از آن استفاده اصولی کنید. در قسمت بعدی درباره این موضوع مرتبط، توضیحات بیشتری را خدمت شما ارائه می دهیم.

ابعاد کانکس مسکونیابعاد کانکس مسکونی

ابعاد این سازه ها با یکدیگر متفاوت می باشند. اندازه کانکس با توجه به معیار های متفاوتی مشخص می شود. معمولا اندازه کانکس ها کاملا استاندارد تعریف می شوند. البته لازم به ذکر است که اندازه و ابعاد کانکس با توجه به معیار های متفاوتی مشخص می شود.

اگر قرار باشد که کانکس در اندازه های غیر استاندارد ساخته شود، در این صورت مورد استفاده غیر اصولی قرار می گیرد. به عبارتی ممکن است که از آن ها در جایی استفاده شود که حضور آن معنای چندانی ندارد.

 • استفاده از کانکس در حومه شهر ها
 • کانکس در مناطق حاشیه نشین
 • استفاده از کانکس در باغ های عمومی بدون اجازه استفاده کنندگان
 • استفاده از کانکس در حیاط ساختمان

همچنین ممکن است تا از آن به گونه ای استفاده شود که با کاربرد کانکس بیگانه باشد. یعنی از آن به شیوه ای متفاوت استفاده شود. این موارد، از مواردی هستند که نشان دهنده این موضوع است که از کانکس به صورت غیر اصولی استفاده می شود خرید کانکس مسکونی.

قیمت کانکس مسکونیقیمت کانکس مسکونی

به طور دقیق نمی توانیم قیمت یک کانکس مسکونی را استعلام کنیم. عوامل موثر بر قیمت کانکس مسکونی شامل موارد متعددی می شوند. عوامل زیادی قیمت یک کانکس مسکونی را تشکیل می دهند.

این عوامل به نوعی در قیمت یک کانکس می تواند موثر باشد. البته انتخاب هر کدام از آن ها کاملا به انتخاب خریدار بستگی دارد. جنس و کیفیت مصالح، نوع امکانات و درجه کیفیت آن ها قیمت یک کانکس را مشخص می کند.

این موارد در قیمت یک کانکس تاثیرگذار هستند و سطح قیمت آن را به گونه های متفاوتی تغییر می دهند. به عبارتی با انتخاب هر کدام از این موارد توسط تقاضاکننده، قیمت کانکس تغییر می کند.

تعمیرات کانکس مسکونی

تعمیرات کانکس مسکونی یکی از خدماتی است که شرکت به مشتریان خود ارائه می دهد. این تعمیرات شامل موارد متعددی می شوند و به دیگران به شیوه های گوناگون ارائه می شود. البته لازم به ذکر است که کانکس به گونه ای ساخته می شود که کمتر نیاز به تعمیر داشته باشد. برای مثال داخل کانکس از پی دی اف یا ام دی اف ساخته شده است.

به عبارتی بدنه داخلی آن بسیار مقاوم است و کمتر دچار آسیب می شود. همچنین عایق بندی کانکس بسیار مقاوم و ماندگار است و از عایق های پلی استایرن برای این کانکس استفاده شده است. این عایق ها بسیار مقاوم و ماندگار هستند. همچنین ضخامت قابل توجهی دارند و کمتر در معرض آسیب قرار می گیرند.

به همین دلیل می توان به این نکته اشاره کرد که تعمیرات کانکس معمولا شامل موارد بسیار سطحی و جزئی می باشد. این کانکس معمولا نیاز به تعمیرات چندانی ندارد. به شما پیشنهاد می کنیم از این خدمات استفاده کنید.

فروش کانکس مسکونی

فروش کانکس مسکونی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید از این سازه برای انجام سکونت استفاده کنید. در حقیقت هر کدام از این سازه ها برای انجام فعالیت های متفاوت نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

توجه داشته باشید که هرکدام برای سکونت دائم و موقت افراد طراحی و ساخته شده اند. شما می توانید از انواع طراحی و نقشه کشی هر کدام از کانکس ها اطلاع کسب کنید. در حقیقت شما می توانید به شرکت مراجعه کرده و بر این اساس اقدام به خرید این سازه کنید کانتینر مسکونی.

مزایای انواع کانکس مسکونی

 

نقشه کشی دقیق
کیفیت کانکس و تنوع امکانات
امکان ثبت سفارش امکانات ساده یا لوکس

 

 1. نقشه کشی دقیق

در خرید و فروش کانکس مسکونی باید به نقشه کشی دقیق سازه توجه کنید. در حقیقت نقشه کشی دقیق سازه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به عبارتی هرکدام از سازه ها باید دارای نقشه دقیق باشند.

آنچه را که شما بعد از ساخت مشاهده خواهید کرد، تا حدود زیادی به نقشه کشی دقیق و  جزئیات به کار رفته توسط معماران بستگی خواهد داشت. به همین دلیل به پیشنهاد می‌کنیم به این موارد توجه داشته و سپس اقدام به خرید کنید.

در حقیقت ما در شرکت با این روش ها اقدام به فروش کانکس مسکونی خواهیم کرد. نقشه کشی دقیق سازه اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که شما می توانید به دقت آسیب ها و نقص هایی را که در سازه وجود دارد را مشاهده کنید.

هر چقدر که سازه دارای نقاشی نقشه کشی دقیق تری باشد، احتمال نقض و آسیب دیدگی آن بسیار کمتر است. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم متناسب با این موارد اقدام به خرید و فروش سازه مسکونی کنید.

 1. کیفیت کانکس و تنوع امکانات

کیفیت کانکس و تنوع امکانات

یکی دیگر از مواردی که در هنگام خرید و فروش کانکس مسکونی باید به آن توجه داشته باشید، کیفیت و تنوع امکانات هر کدام از این سازه ها است. به عبارتی ما در شرکت سعی می‌کنیم تا با فروش کانکس مسکونی، یک سازه با کیفیت مناسب و با امکانات متنوع به شما تحویل دهیم.

در حقیقت شما می توانید یک سازه ای با کیفیت بسیار بالا از ما تحویل بگیرید. شما  می توانید این سازه را با تنوع و کیفیت امکانات و تجهیزات متنوع نیز تحویل گرفته و از هر کدام از این موارد به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

 

 

 1. امکان ثبت سفارش امکانات ساده یا لوکس

هر کدام از این موارد نقش بسیار مهمی در سکونت شما دارند. تعدادی از افراد علاقه مند هستند تا از یک کانکس با امکانات بسیار بالا استفاده کنند. در این شرایط آن ها می توانند یک کانکس با امکانات ویژه خریداری کنند.

شرکت با فروش کانکس مسکونی به قیمت مناسب، سعی دارد تا شما را به اهدافی که مد نظر دارید برساند. در حقیقت فروش سازه مسکونی تا حدود زیادی به این موارد بستگی خواهد داشت. به شما پیشنهاد می کنیم بر این اساس اقدام به خرید و فروش هر کدام از این سازه ها کنید.

توجه به نیاز و سلایق مشتری و اعمال نظرات و دیدگاه آن ها در فروش کانکس مسکونی نقش بسیار زیادی در قیمت کانکس مسکونی دارد. به عبارتی این سازه را با سلایق مشتریان و متناسب با نیاز آن ها به فروش خواهیم رساند.

در حقیقت نوع طراحی و معماری هر کدام از این کانکس ها به گونه ای است که متناسب با نیاز و سلیقه اکثریت مشتریان طراحی و به دست آنها از سپرده خواهد شد. به  شما پیشنهاد می‌کنیم بر این اساس اقدام به خرید و فروش سازه مسکونی کنید.

درحقیقت فروش کانکس مسکونی در این شرایط به شما کمک می کند تا به

خرید کانکس مسکونی

شما می توانید برای خرید کانکس مسکونی، به شرکت مراجعه کرده و انواع سازه ها را مشاهده کنید. در حقیقت می‌توانید روش های متفاوتی را اعمال کنید. باید به ویژگی ها و مزایای آن بیشتر توجه کنید. در این شرایط می توانید انتخاب به مراتب مناسب تری داشته باشید.

چرا که مشاهده حضوری به شما کمک می کند، ویژگی‌های سازه را از نزدیک بررسی کرده و جوانب هر کدام را بررسی کنید. این گونه می توانید یک سازه مناسب تر انتخاب کنید.

خرید کانکس مسکونی تا حدود زیادی به درک و دانش شما از ابعاد و انواع کانکس بستگی دارد. به عبارتی این که شما چه کانکسی انتخاب می کنید، نشان‌دهنده تجربه و سابقه شما در این حوزه است. در صورت نداشتن تجربه می توانید از یکی از مشاوران ما کمک بخواهید.

مواردی که در خرید کانکس مسکونی باید به آن ها توجه داشته باشیم:

 • قیمت سازه

قیمت سازه

در خرید کانکس مسکونی باید به موارد زیادی توجه داشته باشید. این موارد تا حدودی نقش بسیار مهمی در خرید کانکس شما دارند. به عبارتی این نوع به نوع انتخاب شما هم بستگی دارد.

این موارد می‌تواند انتخاب شما را تغییر دهد. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا معیارهای خود را متناسب با معیارهای با اهمیت و کم اهمیت تر دسته بندی کرده و معیارهای با اهمیت را در اولویت قرار دهید. سپس کانکس خود را متناسب با معیارهای زیر انتخاب کنید.

 •  عوامل موثر بر قیمت سازه

شما باید هنگام خرید کانکس مسکونی به موارد زیادی توجه کنید. به عبارتی باید عوامل موثر بر قیمت کانکس مسکونی را استعلام کنید. عوامل زیادی هستند که بر قیمت سازه تاثیر می گذارند. این عوامل نقش بسیار مهمی در قیمت سازه می‌تواند داشته باشد.

به عبارتی شما می توانید کانکس را متناسب با این شرایط خریداری کنید. به عبارتی قیمت سازه تا حدود زیادی مشخص کننده هزینه‌هایی است که برای این سازه شده است. شما باید متوجه شوید که برای چه مواردی هزینه پرداخت می کنید. به عبارتی هر کدام از سازه ها ویژگی ها و مزایای دارند که شما می بایست متناسب با این ویژگی های سازه را خریداری کنید. سازه ها هستند که ویژگی های زیادی دارند. برخی ویژگی‌های محدودتری دارند کانتینر مسکونی.

با این حال شما می توانید قیمت سازه را بر این اساس اعلام کنید. در حقیقت قیمت سازه مشخص می کند که کانکس چه ویژگی ها و امکاناتی داشته باشد.

به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا این موارد را به دقت مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.این گونه می توانید انتخاب به مراتب بهتری داشته باشید.

چه عواملی در قیمت کانکس مسکونی تاثیر می گذارند؟

چه عواملی در قیمت کانکس مسکونی تاثیر می گذارند؟

کیفیت و جنس سازه و نوع طراحی داخلی
امکانات داخلی و کاربردی
توجه به انواع کانکس مسکونی
 1.  کیفیت و جنس سازه و نوع طراحی داخلی

عوامل موثر بر قیمت کانکس مسکونی، معمولاً کیفیت و جنس سازه و نوع طراحی داخلی آن هستند. نوع طراحی داخلی در کانکس مذکور اهمیت بسیار زیادی دارد. شما باید این موارد را حتماً مورد بررسی و مطالعه قرار دهید. به عبارت دیگر خرید کانکس مسکونی این موارد را مورد توجه قرار دهید.

 

 1. امکانات داخلی و کاربردی

امکانات داخلی و کاربردی

امکانات داخلی  و کاربردی، شما باید در انتخاب کانکس مسکونی خود، به قرار گیری امکانات داخلی و کاربردی توجه بسیاری داشته باشید. به عبارتی هر کدام از این کانکس ها نقش بسیار مهمی در کارکرد سازه دارند. به عبارتی بعضی از این امکانات،  نقش اساسی و پایه در انتخاب شما می‌تواند داشته باشد.

چراکه در صورت بی‌توجهی به این موارد، سازه کارایی چندانی نخواهد داشت. به عبارتی لازم است توجه کنید که امکانات مهم و کاربردی در یک فضا قرار داشته باشند. در صورت نبود امکانات کاربردی، بهتر است تا از امکانات مشابه استفاده شود. شما می توانید سازه را متناسب با این اصول خریداری کنید خرید کانکس رستوران.

 1. توجه به انواع کانکس مسکونی

بهتر است که هنگام خرید کانکس مسکونی، به انواع سازه توجه داشته باشید. این سازه انواع بسیار زیادی دارد که بهتر است شما با توجه به انواع آن هر کدام را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.

با توجه به نتایج بررسی خود، یک مورد را انتخاب کنید. این کاتکس ها انواع متفاوتی دارند . شما می توانید آنها را به صورت ویلایی، جنگلی و کلبه‌ای، دو طبقه یا دوبلکس خریداری کنید.

همه این موارد به انتخاب شما بستگی خواهد داشت. به شما پیشنهاد می کنیم تا این موارد را مورد مطالعه و بررسی خود قرار دهید. با توجه به این موارد می توانید یک انتخاب درست منطقی داشته باشید.

b2n

yun

rizy

Residential conxe

2 نظر ارسال شده

 • سلام دوست عزیز ممنون که همراه ما هستید
  می تونید با مراجعه به مقاله کانکس مسکونی در سایت ما با مزایاس کانکس مسکونی بیشتر آشنا بشید

 • سلام خسته نباشید خواستم تشکر کنم بابت مقاله های خوب و کاربردی که بهمون ارائه میدین واقعا عالی هستن و پر از اطلاعات خوب‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما