کانتینر اداری

کانتینر اداری

کانتینر اداری

امروز می خواهیم تا شما را با یکی از پر کاربرد ترین سازه ها در زمنیه امور اداری آشنا کنیم. این سازه ها کانتینر اداری می باشند. کانتینر اداری یک سازه پیش ساخته و بسیار پرکاربرد است. در چند سال گذشته به دلیل قابلیت های بی شمار آن به یکی از بهترین ها تبدیل شده است.

کشور هایی که امروز در این زمینه حرفی برای گفتن دارند، از این سازه استفاده می کنند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که جدول زیر را مطالعه و سپس بررسی کنید.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

قابلیت حمل و نقل ساخت در انواع متنوع
طراحی اداری دسترسی به امکانات
  • قابلیت حمل و نقلقابلیت حمل و نقل

این سازه قابلیت حمل و نقل دارد. به عبارتی سازه های دیگر کمتر به این ویژگی دسترسی دارند. به همین دلیل امروزه از سازه هایی که قابلیت حمل و نقل ندارند، کمتر استفاده خواهد شد. این سازه ها در یک محیط ثابت قرار می گیرند. در صورتی که کانتینر های اداری به راحتی قابل حمل و نقل می باشد.

  • روش حمل کانتینر اداری

روش های متفاوتی برای حمل و نقل این سازه در نظر گرفته می شود. یکی از این روش ها، استفاده از پیچ و مهره در حمل کانتینر اداری است. اگر سازه هایی دیگر قابلیت حمل و نقل مناسبی نداشته باشند.، نمی توانند موقعیت مناسبی را به لحاظ شغلی پیش روی صاحبان ادارات قرار دهند.

کانتینر اداری به این ویژگی دسترسی دارد. می توان با استفاده از پیچ و مهره و روش های مخصوص این کانتینر را حمل کرد. روش حمل این سازه فرق می کند. به این صورت که ابتدا قطعات این سازه را جدا و به یکدیگر متصل می کنند.

نحوه اتصال و به کارگیری این روش، در محیط نصب کانتینر صورت می گیرد. توجه داشته باشید که حمل کانتینر اداری با هر اندازه و ابعادی امکان پذیر می باشد.

  • ساخت در انواع منتوعساخت در انواع منتوع

به شما این نوید را می دهیم که می توانید از انواع کانتینر اداری استفاده کنید. کانتینر اداری در انواع بسیار زیادی ساخته می شود. یکی از مهم ترین انواع این کانتینر که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد، کانتینر اداری لوکس و ساده است.

کانتینر اداری به چند شکل ساخته می شود؟

کانتینر اداری لوکس و ساده ویژگی های بیسار زیادی دارند که در قسمت های دیگر به این ویژگی ها اشاره خواهیم کرد. این امکان فراهم است تا کانتینر به صورت دوقلو یا به هم چسبیده مورد استفاده قرار بگیرد.

تمام این موارد به تعداد پرسنل و برنامه ریزی افرادی بستگی دارد که در این حوزه فعالیت می کنند. افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند؛ به خوبی می دانند برای تعداد پرسنلی که در اختیار دارند چه مقدار فضا لازم است. این در شرایط می توانند برنامه ریزی کنند و یک سازه مناسب خریداری کنند.

  • طراحی اداریطراحی اداری

این کانتینر ها دارای یک طراحی اداری هستند. به عبارتی ممکن است که فرم و ظاهر اولیه این سازه ها به هم شباهت داشته باشند. شما مشاهده خواهید کرد که کانتینر آموزشی، مسکونی و اداری و… تا حدودی شبیه به یکدیگر اند.

تفاوت طراحی کانتینر اداری با سایر کانتینرها

در جزئیات این کانتینر ها با یکدیگر متفاوت هستند. کانتینر اداری جزئیاتی دارد که کانتینر آموزشی و کانتینر صنعتی این ویژگی ها را ندارند. این ویژگی ها در قرار گیری هر کدام از پلان ها و بخش های مورد استفاده در سازه است.

بخش هایی که در کانتینر اداری مورد استفاده قرار می گیرند، برای کارکرد ضروری می باشند. کانتینر اداری دارای پلان های مهمی است که در طراحی اولیه و نقشه کشی بسیار به آن دقت شده است.

این پلان ها از بخش های ضروری یک اداره یا شرکت هستند. به عبارتی بدون داشتن پلان های مشخص اداری، کاربری این سازه زیر سوال می رود. در نتیجه کاربری خود را از دست می دهد. پس باید به این پلان ها توجه کرد.

کانیتنر اداری چه پلان ها و بخش هایی دارد؟

یکی از این پلان ها که در کانتینر اداری قرار دارد، اتاق کار پرسنل و اتاق کار مدیر است. این اتاق ها باید با از همدیگر تفکیک شده باشند. البته تعداد و نوع ساخت آن ها به انواع کانکس بستگی دارد. این که کانکس لوکس یا غیر لوکس طراحی شود، مشخص می کند که کانکس چه تعداد اتاق داشته باشد.

به عبارتی کانکس لوکس و ساده در این موارد با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. تعداد پلان ها در کانکس لوکس بیشتر و در کانکس های ساده کمتر است. همچنین نحوه ساخت و طراحی کانتینر اداری با یکدیگر متفاوت است.

  • دسترسی به امکاناتدسترسی به امکانات

هر کدام از کانتینر ها به امکانات مخصوص به خود دسترسی دارند. یکی از این امکاناتی که نقش اساسی ایفا می کند، سیستم هایی است که در سازه قرار دارد. در بحث تاسیسات و سیستم، کانتینر اداری با کانتینر مسکونی و … شباهت هایی دارند.

به عبارتی همه آن ها باید به سیستم های خنک کننده و گرمایشی دسترسی داشته باشند. به عبارتی در فصول مختلف سال، این سیستم ها کاربرد بسیار زیادی دارند. شما باید به هنگام تغییر فصل، به این موارد توجه کنید.

یکی دیگر از این سیستم ها سیستم هایی هستند که به صورت پیش رفته در کانکس قرار داده می شوند.  انتخاب این موارد به خریدار بستگی دارد. بهتر است که برای جلوگیری از محدودیت ها، این موارد در کانتینر لحاظ شود.

یکی دیگر از این موارد، تاسیسات پیشرفته با تکنولوژی مدرن است. سیستم تهویه هوا یکی از این موارد است. به دلیل ورود و خروج ارباب رجوع و افراد مختلف، ممکن است که هوای کانتینر نامطلوب شود. وجود سیستم تهویه هوا در این موارد ضروری می باشد.

امکانات ویژه اداری

یکی دیگر از این امکانات، امکاناتی است که به صورت ویژه برای پرسنل و مدیرعامل تدارک دیده می شود. امکانات ویژه پرسنل، امکاناتی بسیار پر کاربرد هستند. این تجهیزات برای راحتی کار پرسنل و در نظر گرفتن شرایط رفاه و حال آن ها قرار داده می شود.

همچنین محل کار آن ها با یکدیگر تفکیک شده است. همچنین لازم است تا حریم خصوصی آن ها رعایت شود. در مرحله آخر یک فضای مشخص با امکانات مشخص برای مدیر عامل در نظر گرفته می شود.

انواع کانتینر اداریانواع کانتینر اداری

در قسمت های بالاتر اشاره کردیم که کانتینر های اداری به صورت ساده و لوکس قابل خریداری می باشد. کانتینر ساده امکانات پایه و اولیه را دارند. ظاهر آن ساده و بدون طراحی ویژه می باشد. این سازه بیشتر از کانتینر لوکس خریداری می شود.

به عبارتی بسیاری از مدیرعامل و صاحبان مشاغل برای انجام امور ساده اداری خود به این سازه نیاز دارند. به عبارتی هیچ برنامه خاصی ندارند و صرفا می خواهند از قابلیت های این سازه استفاده کنند.

کانتینر لوکس بیشتر محل برگزاری مراسمات تشریفاتی است. ادارات دولتی از این سازه برای برگزاری مراسم تشریفاتی و پذبرایی از مهمان های خارجی استفاده می کنند.

ابعاد کانتینر اداری

ما می خواهیم در این مطلب شما را تا حدودی با اندازه کانتینر اداری آشنا کنیم. اندازه این کانتینر به موارد متعددی بستگی دارد. بهتر است تا از ذکر اندازه دقیق این سازه صرف نظر شود. ممکن است که اندازه کانتینر با اندازه محیطی که شما در اختیار دارید مطابقت نداشته باشد.

ممکن است که به اشتباه تصور کنید که هیچ راهکار و چاره ای پیش روی شما قرار ندارد. شما حتی در صورت در اختیار نداشتن فضای مناسب، می توانید یک کانتینر اداری در ابعاد متوسط یا کوچک خریداری کنید. ب

به عبارتی ما کانتینر های خود را در ابعادی می سازیم که مناسب هر فضایی باشد. به عبارتی حداقل اندازه لازم در ساخت کانتینر لحاظ می شود. به همین دلیل می توان گفت اندازه سازه با هر مقدار فضایی که شما در اختیار داشته باشید همخوانی دارد.

قیمت کانتینر اداری

مهم ترین عاملی که در قیمت کانتینر تاثیر می گذارد، ماده اولیه سازه است. این ماده اولیه، مواد و مصالح با کیفیت هستند. یکی دیگر از این موارد،  موادی هستند که نقش اساسی در ساخت کانتینر ندارند. با این حال برای مقاومت بیشتر کانتینر، در آن قرار داده می شوند.

این مواد می توانند تا حدود زیادی تعیین کننده قیمت کانتینر اداری باشند. یکی دیگر از این موارد، امکانات داخلی و خارجی است. همچنین امکاناتی که برای زیباسازی و مشخص کردن کاربری در خارج از سازه لحاظ می شوند.  این موارد نقش بسزایی در تعیین قیمت دارند.

خرید کانتینر اداریخرید کانتینر اداری

شما می توانید با خرید این سازه، فعالیت خود را در زمان کوتاهی آغاز کنید. این سازه ها در مدت زمان اندک قابل ساخت هستند. شما می توانید این سازه را در مدت زمان کوتاهی بسازید و سپس از آن استفاده کنید.

لازم نیست تا مدت زمان زیادی صرف ساخت سازه شود. این سازه در مدت زمان محدود بین 35 تا 45 روز ساخته می شود. بعد از آن بلافاصله قابل استفاده است. در صورتی که ساخت یک واحد اداری، بین 6 ماه تا 1 سال زمان می برد. در این مدت نمی توانید فعالیت خود را آغاز کنید.

فروش کانتینر اداری

ما با فروش این سازه سعی داریم تا شما را قابلیت این سازه آشنا کنیم. امروز کشور های پیشرفته از این سازه استفاده می کنند. با آشکار شدن مزایای این سازه، کشور های پیشرفته و جهان اول به استفاده از این سازه ترغیب شدند. کشور هایی که به این صنعت دست پیدا نکردند، کشورهایی هستند که در مسیر عقب تر قرار دارند و نمی توانند وارد رقابت جهانی شوند.

تعمیرات کانتینر اداری

یکی از موضوعاتی که در این مورد بررسی می شود، نوع آسیب وارده به کانتینر است. نوع آسیب تعیین کننده قیمت و زمانی است که صرف تعمیر کانتینر می شود. بعد از بررسی اولیه، این موارد به شما اطلاع داده می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *