کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته به کانکسی گفته می شود که با کاربری متفاوت طراحی و ساخته می شود. این سازه ها کاربری متفاوتی دارند. هر کدام از آن ها با کاربری خاص ساخته و به محل منتقل می شوند. این یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس است. این که می توان آن را به صورت پیش ساخته یا از قیل ساخته شده تهیه کرد کانکس انباری.

طراحی نوین کانکس پیش ساخته و استفاده از دانش روزطراحی نوین کانکس پیش ساخته و استفاده از دانش روز

کانکس پیش ساخته دارای یک طراحی نوین بر اساس تکنولوژی و دانش روز دنیا است. به عبارتی این کانکس ها با توجه به دانشی که در این زمینه وجود دارد، طراحی می شوند. این کانکس به صورت های متفاوت و بر اساس خدماتی که ارائه می دهد طراحی می شود.

به عبارتی شما می توانید این کانکس را در هر زمینه ای که فعالیت می کنید، خریداری کنید. در قسمت زیر مشخصات فنی کانکس پیش ساخته را ذکر شده است.  شما را با شیوه طراحی آن بیشتر آشنا می کنیم. کانکس دوبلکس

مشخصات فنی کانکس پیش ساخته

این کانکس استراکچر قوی و قدرتمندی دارد. نقاط این استراکچر توسط جوش ممتد به یکدیگر متصل شده اند. همچنین این کانکس همانند سازه های سنتی به شیوه ای سنتی قیر پاشی می شود.

قیر پاشی این کانکس به دلیل جلوگیری از ورود حشرات مزاحم و گرد و غبار به داخل کانکس است. همچنین اگر قرار باشد تا کانکس در محیط های مرطوب قرار بگیرد، ممکن است تا رطوبت وارد آن شود.

برای جلوگیری از ورود رطوبت به داخل سازه، قیرپاشی می شود. نمای خارجی این کانکس ها، از ورقه گالوانیزه است. معمولا کفه کانکس، ضد آب است. علاوه بر آن از یک تخته کفپوش ساده تشکیل شده است. جنس تخته کفپوش معمولا از ام دی اف می باشد. البته جنس تخته های ضدآب متفاوت است.

درب و پنجره کانکس رنگی است و رفلکس مناسبی دارد. همچنین شما می توانید برای جلوگیری از ورود حشرات موذی، یک توری در قسمت بیرونی پینجره ها قرار دهید. همچنین پنجره کانکس پیش ساخته دارای درز است و با چسب هاس مخصوص و چسب های سیلیکونی آب بندی شده است.

امکانات مورد نیاز کانکس پیش ساختهامکانات مورد نیاز کانکس پیش ساخته

این کانکس ها به دلایل متفاوتی طراحی و ساخته می شوند. به عبارتی شما می توانید از امکانات مورد نیاز آن به بهترین نحو استفاده کنید. امکانات کانکس پیش ساخته متناسب با خدماتی است که کانکس به شما رارائه می دهد. شما می توانید از این امکانات به صورت های متفاوت استفاده کنید. کانکس معدن

 • کپسول آتش نشانی و تجهیزات دفع حریق
 • جعبه کمک های اولیه و امدادرسانی
 • نصب چراغ روشنایی داخلی و خارجی حفاظ دار
 • کلید و پریز رشنایی برق و فیوز حرارتی و لمسی

بعضی از امکانات هستند که برای کانکس هایی که کاربری اداری دارند، در نظر گرفته می شوند. در قسمت زیر به برخی از این امکانات اشاره می کنیم.

 • اجرای آبدارخانه برای کانکس های اداری با کلیه امکانات
 • سزویس بهداشتی ایرانی و فرنگی
 • آبدارخانه

آبدارخانه برای کانکس هایی که کاربری اداری و مدیریتی دارند ساخته می شود. در آبدارخانه کابینت هایی به صورت زمینی و دیواری قرار داده  می شوند. سینک و اجاق و…. از بقیه مواردی است که در کانکس قرار داده می شود.

 • سرویس بهداشتیسرویس بهداشتی

ابزار آلات زیادی در سرویس بهداشتی قرار دارد. یکی از آن ها وان زیر دوشی و سرویس آیینه و آبگرمکن است. در بعضی از مواقع تهویه هوا به صورت برقی نیز قرار داده می شود. کانکس رستوران چیست

مزایا و ویژگی های استفاده از کانکس پیش ساخته

کاهش هزینه های اجرا ایمنی و  امنیت زیاد
قابلیت خرید دست دوم و ارزان تر قابلیت دسترسی در زمان مناسب
 •  کاهش هزینه های اجرا

کانکس پیش ساخته مزایای بسیار زیادی دارد. به عبارتی مزایای آن بسیار نایاب و منحصر به فرد است. به طوری که در جنگ جهانی دوم از این سازه ها به عنوان بیمارستان استفاده می شد. در حقیقت مزایای بی شمار این سازه سبب شده است تا کانکس به عنوان یک سازه مناسب مورد استفاده قرار بگیرد.

یک سازه سنتی هزنیه های اجرایی زیادی دارد. از هزنیه ای که شما بابت خرید پرداخت می کنید گرفته تا هزنیه اجاره نیروی کار و… .  همه این موارد از جمله مواردی هستند که می بایست شما برای آن ها جداگانه هزنیه کنید. به عبارتی حتی ممکن است که بعد از خرید زمین، هزنیه های مصرفی دیگری بر دوش شما قرار بگیرد.

در صورتی که کانکس پیش ساخته هیچ کدام از این هزینه ها را ندارد. به همین دلیل در هزینه های شما به شدت صرفه جویی می شود. همین عامل باعث می شود تا مشتریان ما به استفاده از این سازه ها علاقه مند شوند.

 • ایمنی و امنیت زیاد

یکی از مزایای استفاده از این سازه ها، ایمنی و امنیت بالای این سازه است. به عبارتی شما می توانید یک سازه آماده که نیازی به ساخت ندارد خریداری کنید. علاوه بر آن ایمنی و امنیت بسیار زیادی دارد.

به عبارتی می توانید از ایمنی آن نهایت اطمینان را داشته باشید. در بسیاری از کشور های دنیا که زلزله خیز هستند یا نقاطی که روی گسل واقع شده اند، از کانکس پیش ساخته استفاده می شود. به طور کلی این  سازه ها در حال جایگزین شدن به جای نمونه های سنتی می باشند.

علاوه بر ایمنی، امنیت بسیار زیادی دارند. به تمام تجهیزات امنیتی دسترسی دارند. درب این کانکس ها ضد سرقت می باشد. این یکی از مهم ترین ویژگی ها و مزایای استفاده از کانکس پیش ساخته است. کانتینر دوبلکس

 • قابلیت خرید کانکس دست دوم و ارزان ترقابلیت خرید دست دوم و ارزان تر

یکی دیگر از این ویژگی ها، قابلیت خرید دست دوم و ارزان تر است. شما می توانید این کانکس را به صورت دست دوم خریداری کنید. به عبارتی می توانید هزینه کمتری برای آن بپردازید. هزینه ای که شما بابت خرید این سازه پرداخت می کنید، بسیار ارزان است.

همچنین می توانید انواع دست دوم این کانکس را خریداری کرده و آن ار بازسازی یا تعمیر کنید. از این لحاظ برای کسانی که بودجه محدودی دارند می تواند یک امتیاز به شمار بیاید.

 • قابلیت دسترسی در زمان مناسب

این سازه ها دسترسی بسیار مناسبی دارند. به عبراتی برای کسانی که به سازه به صورت فوری نیازمند هستند، می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. شما می توانید در هر زمان که احتیاج داشتید از این سازه استفاده کنید. به عبارتی می توانید در کمترین زمان ممکن از آن استفاده کنید. کانکس پیش ساخته نه نیاز به ساخت دارد نه نیاز به  اقدامات اساسی برای استفاده.

اجزای کانکس پیش ساختهاجزای کانکس پیش ساخته

این کانکس ها تمام اجزایی که به آن نیازمند هستید را دارا می باشد. در حقیقت بدون داشتن این عوامل، کارکرد کانکس مختل خواهد شد. پس لازم است تا کانکس به تمام این موارد دسترسی داشته باشد. شما می توانید این اجزا را در قسمت زیر بررسی کنید. می توانید هر کدام را که علاقه مند نبودید، انتخاب نکنید. کانتینر معدن

 1. آشپزخانه 
 2. کمد دیواری
 3. سرویس بهداشتی
 4. اتاق نشیمن و ناهار خوری
 5. مخزن ذخیره آب

این کانکس ها مناسب مناطقی هستند که امکان ساخت و ساز در این مناطق مهیا نیست. علاوه بر آن در زمانی کاربرد دارد که هزینه عملیات ساختمانی بسیار بالا است و به بیان دیگر مقرون به صرفه نیست.

کانکس پیش ساخته امکانات بسیار زیادی دارد. به عبارتی این امکانات از موارد مذکور بسیار بیشتر هستند. شما می توانید هر کدام را که علاقه مند بودید انتخاب کنید. البته تمام این امکانات در یک کانکس مخصوص قرار ندارند بلکه هر کدام از کانکس ها، امکانات مخصوص به کارکرد خود را دارد.

مدت زمان ساخت یک کانکس پیش ساخته چقدر است؟

مصالح این دسته از کانکس ها کاملا یکپارچه و منسجم است. علاوه بر آن این مصالح از قبل ساخته شده هستند. به عبارتی شما مشاهده خواهید کرد که زمان بسیار کوتاهی برای ساخت آن ها صرف می شود.

این که مصالح کانکس پیش ساخته یکپارچه است سبب شده تا کانکس به راحتی قابل حمل باشد. این مصاله در ابعاد متفاوت و به صورت دو قلو و چند قلو ساخته می شوند. شما می توانید اجزای کانکس را به محیطی که می خواهید استفاده کنید متقل کنید.

قطعات آن در محل به یکدیگر نصب خواهند شد. به عبارتی برای این که حمل و نقل آن در جاده ساده باشد، قطعات کانکس به صورت جداگانه به محل منتقل و در آن جا سر هم می شوند. این امر باعث حمل ساده تر، سرعت ساخت بالا و رعایت استاندارد می شود.

به عبارتی برای این که این سازه به راحتی قابل انتقال باشد، لازم است تا اندازه استاندارد رعایت شود. این امر باعث می شود تا کار کاملا بر اساس رعایت استاندارد ها و قوانین حمل و نقل صورت بگیرد. مدت زمان ساخت یک سازه پیش ساخته بین 3 تا 4 هفته تخمین زده می شود. کانتینر کوچک

کانکس پیش ساخته در چه مناطقی نصب می شود؟کانکس پیش ساخته در چه مناطقی نصب می شود؟

کانکس پیش ساخته در مناطق مختلفی قابلیت نصب دارد. نصب این سازه بستگی به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی دارد. به عبارتی نصب کانکس پیش ساخته در هر زمان از سال امکان پذیر است.

مصالح این کانکس، از قبل ساخته شده هستند. به عبارتی این مصالح رطوبت زمان ساخت را ندارند. به همین دلیل هیچ مشکلی به هنگام بارش باران و برف به وجود نمی آورند. اگر این مصالح مانند سیمان و بتن مرطوب بودند، امکان ساخت در فصول پر بارش وجود نداشت.

چه کسانی از کانکس پیش ساخته استفاده می کنند؟

بسیاری از سازمان ها و ارگان ها می توانند از کانکس پیش ساخته برای انجام امورات خود استفاده کنند. در حقیقت جامعه هدف این سازه ها کلیه نهاد ها و ارگان هایی هستند که خدماتی را به مردم ارائه می دهند. در قسمت زیر به مهم ترین این موارد اشاره می کنیم.

 1. شرکت های دولتی و خصوصی
 2. استانداری
 3. فرمانداری
 4. شهرداری
 5. سازمان نیروانتظامی و نیروهای مسلح
 6. شرکت های ساختمانی و عمرانی
 7. مراکز خدماتی

این موارد از مهم ترن ارگان ها، شرکت ها و سازمان هایی هستند که جامعه هدف ما را تشکیل می دهند. به عبارتی عمده مشتریان ما این ارگان هایی هستند که برای انجام امور خود از این کانکس ها استفاده می کنند.

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد های این سازه، در زمینه راهسازی است. بسیاری از شرکت های راهسازی برای انجام خدمات خود از کانکس های پیش ساخته استفاده می کنند. این کانکس ها انواع متفاوتی دارند. همچنین می توان از آن ها در امور ناآشنا استفاده کرد. به عبارتی حوزه استفاده از این سازه بسیار گسترده و جالب توجه است. کانتینر در یزد

آیا کانکس های پیش ساخته قابلیت جا به جایی دارند؟آیا کانکس های پیش ساخته قابلیت جا به جایی دارند؟

یکی از مهم ترین قابلیت های یک کانکس، قابلیت انتقال آن است. به عبارتی شما می توانید این سازه را به راحتی از جایی به جای دیگر منتقل کنید. به عبارتی لازم نیست تا شما به هنگام تغییر محیط جغرافیایی، یک سازه دیگر خریداری کنید. می توانید این سازه را به هر جایی که می خواهید منتقل کنید.

به عبارتی می توانید با روش های ساده، کانکس را منتقل کنید. این کار با استفاده از ماشین های حمل و نقل صورت می گیرد. به عبارتی این امکان وجود دارد تا  این کانکس را به صورت پیش ساخته با هر کاربری که مدنظر دارید خریداری کنید.

در قسمت زیر به شما طراحی کانکس را که باعث جا به جایی آن می شود توضیح خواهیم داد. یکی از آن ها چرخدار بودن کانکس است.

خرید کانکس چرخدار برای جا به جایی

کانکس هایی که چرخ دار هستند، به راحتی قابلیت جا به جایی دارند. البته این سازه ها اغلب سازه ای هستند که در ابعاد کوچک با قابلیت تجاری ساخته می شوند. به عبارتی شما می توانید این سازه را با ابعاد بسیار کوچک خریداری کنید و از قابلیت های متنوع آن استفاده کنید.

یکی از قابلیت های آن این است که حمل بسیار ساده ای دارد. علاوه بر آن امکانات ویژه برای تجارت و بازاریابی دارد. یکی از این امکانات، جلوه و طراحی ویژه کانکس است. کانکس طراحی منحصر به فردی دارد. کانتینر در لرستان

طراحی و زیبایی ظاهری کانکس پیش ساخته

زیبایی ظاهری و نمای فیزیکی آن سبب می شود تا شما موقعیت مناسبی برای تجارت داشته باشید. این یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس پیش ساخته است. شما می توانید با اطمینان این کانکس را خریداری کرده و از قابلیت های متنوع آن برای رونق کسب و کار خود استفاده کنید.

انواع کانکس پیش ساختهانواع کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته انواع متفاوتی دارد. هر کدام از آن ها در امور متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید انواع کانکس پیش ساخته را بشناسید و هر کدام از آن ها را که مورد نیاز شما است خریداری کنید. این کانکس ها انواع متفاوتی دارند. شما می توانید انواع این سازه ها را خریداری کنید.

 • سازه پیش ساخته مسکونی
 • کانکس پیش ساخته فروشگاهی
 • سازه پیش ساخته اداری
 • کانکس پیش ساخته سرویس بهداشتی

 

 • کانکس پیش ساخته مسکونی

این سازه ها کاربری مسکونی دارند. به عبارتی اکثر این کانکس ها به صورت ویلایی طراحی می شوند. شما می توانید این کانکس های مسکونی را به بهترین شکل خریداری کنید. در حقیقت کانکس مسکونی به شیوه های متفاوتی طراحی می شود.

شما می توانید هر کدام را که بیشتر مورد نیاز بود سفارش دهید. یکی از ویژگی های این سازه که بیشتر مورد توجه قرار می گیرد، دسترسی این سازه به امکانات سکونت است. این کانکس امکانات زیادی را برای سکونت دارا می باشد. البته منظور ما از امکانات در این مطلب، امکانات پایه و ساده نیست. بلکه منظور ما جزئیاتی مانند لوستر روشنایی، پنجره های دوجداره و سیستم برق کشی پیش رفته و جعبه فیوز است. این امکانات بسیار گسترده هستند کانکس پیش ساخته نیز به این امکانات دسترسی دارد.

 • کانکس پیش ساخته فروشگاهی

این کانکس با قابلیت درآمدزایی مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارتی شما می توانید این کانکس را با کاربرد فروشگاهی خریداری کنید. بسیاری از باجه های بلیط فروشی که در زمان های قدیم مورد استفاده قرار می گرفتند، از کانکس هاس پیش ساخته بودند.

بسیاری از کیوسک های خدمات شهری مانند کیوسک خودپرداز، یک نمونه از کانکس های فروشگاهی هستند. کانکس اهدای خون هم می تواند یکی دیگر از کانکس های پیش ساخته فروشگاهی باشد. به عبارتی این کانکس ها کاربرد بسیار زیادی دارند.

این سازه ها عمدتا برای ارائه اغذیه به شهروندان مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین بعضی از کانکس ها برای ارائه محصولات خوراکی و فرهنگی مورد استفاده قرار می گیرند. باجه های روزنامه فروشی که در خیابان های شلوغ و پر رفت و آمد نصب شده اند، یک نمونه از کانکس های فروشگاهی هستند. کانکس در همدان

 • کانکس رستورانکانکس رستوران

کانکس رستوران یا فست فود هم یک کانکس های فروشگاهی است. نوع کاربری و ابعاد آن ها با مواردی که ذکر شد بسیار متفاوت است.معمولا این کانکس ها در ابعاد بزرگ تری ساخته می شوند. در صورتی که موارد مذکور، همگی ابعاد کوچک تری دارند.

به طور کلی به دلیل اندازه استانداردی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال کانکس های رستوران اندازه بزرگ تری دارد. البته این به آن معنا نیست که شما نمی توانید کانکس را در اندازه های کوچک خریداری کنید.

 

کانکس های فست فود معمولا در اندازه های کوچک تری از دیگر کانکس های رستوران ساخته می شوند. طراحی و فرم این کانکس ها با یکدیگر متفاوت است. نمای بیرونی آن ها از ورقه کامپوزیتی است. همچنین توسط هالوژن و چراغ های زیبا طراحی و تزئین شده است. همین امر باعث شده تا این کانکس طرفداران بیشتری پیدا کند.

 • کانکس پیش ساخته اداری

سازه پیش ساخته اداری به کانکسی گفته می شود که به عنوان دفاتر کاری مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه ها به دو شکل یک قلو و دو قلو مورد استفاده قرار می گیرند. کانکس های دو قلو مقدار فضای بیشتری در اختیار دارند و به یکدیگر چسبیده اند.

 • کانکس پیش ساخته سرویس بهداشتی

این دسته از کانکس ها به تناسب فرهنگ و شیوه زندگی مردم انواع متفاوتی دارند. معمولا به دو شکل راهرو دار و بدون راهرو مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارتی می توان آن ها را به صورت های متفاوت خریداری کرد.

ابعاد کانکس پیش ساختهابعاد کانکس پیش ساخته

تمام کانکس هایی که ذکر شد در اندازه های متفاوتی ساخته می شوند. اندازه های هر یک با دیگری متفاوت است.  این کانکس ها در ابعاد بسیار کوچک هم ساخته می شوند. برای مثال بعضی از آن ها 4 یا 5 متر دارند. این دسته از کانکس ها معمولا کانکس های رستوران یا کانکس های فروشگاهی هستند. کانتینر در ارومیه

قیمت کانکس پیش ساخته

قیمت کانکس پیش ساخته تاثیر پذیر از جنس سازه و کیفیت امکانات و… می باشد. علاوه بر این موارد، قیمت کانکس از شیوه طراحی و متراژ کانکس تاثیر می پذیرد. مساحت و شیوه طراحی دو عامل مهم در قیمت گذاری کانکس هستند.

خرید کانکس پیش ساخته

خرید کانکس پیش ساخته امروزه یکی از پر تقاضاترین خرید های کانکس است. افراد زیادی با قابلیت های این دسته از سازه ها آشنا شده اند. به همین دلیل می خواهند که از مزایای این سازه کمال استفاده را بکنند.

در این شرایط شما می توانید برای رسیدن به اهداف خود از مزایای کانکس پیش ساخته بهره ببرید. به عبارتی می توانید به بهترین شکل از این کانکس استفاده کنید. نکته قابل توجه این است که شما با خرید کانکس پیش ساخته، نیاز خود را با صرف هزینه بسیار کمی برطرف کنید.

فروش کانکس پیش ساختهفروش کانکس پیش ساخته

فروش کانکس پیش ساخته یکی از خدماتی است که شرکت سعی دارد تا آن را به بهترین شکل به مشتریان خود ارائه بدهد. لازمه رسیدن به این هدف، تقویت قابلیت ها و انجام خدماتی است که مشتری بتواند با نهایت اعتماد کانکس را خریداری کند.

ما برای افزایش اعتماد مشتریان خود، بهترین و با کیفیت ترین سازه را به شما ارائه می دهیم. به عبارتی با ارائه یک سازه با کیفیت سعی داریم تا اعتماد شما را به بهترین نحو پاسخ دهیم.

تعمیرات کانکس پیش ساخته

تعمیرات کانکس پیش ساخته به روش های متعددی انجام می شود. اگر سقف کانکس دچار آسیب شد، شما می توانید با تکنسین های شرکت تماس بگیرید. معمولا آسیبی که به سقف وارد می شود به دلیل به وجود آمدن نشتی و رطوبت است.

برای تعمیر بدنه داخلی کانکس شما می توانید مجددا با تعمیرکاران تماس برقرار کنید. برای تعمیر بدنه، راه حل های متفاوتی وجود دارد. یکی از این راه حل ها، ریشه یابی و مشخص کردن علت مشکل است. در این شرایط می توانیم تصمیمات بهتری را اتخاذ کنیم. شما می توانید با مشاهده هر آسیب، با تعمیرکاران ما تماس بگیرید.

خرید کانکس پیش ساخته

شما می توانید با مطالعه این مقاله، معیارهای خرید کانکس پیش ساخته را به دقت مطالعه و هر کدام را بررسی کنید. به عبارتی خرید کانکس پیش ساخته باید با دقت به موارد زیادی صورت بگیرد. در غیر این صورت ممکن است موجب پشیمانی شود.

به عبارتی اگر می خواهید خرید کانکس پیش ساخته را به شیوه مناسبی انجام دهید، به شما پیشنهاد می کنیم تا این مقاله را مطالعه کرده و به نکات مطرح شده دقت کنید. این نکات می‌تواند تا حد زیادی شما در خرید یاری کند.

کانکس پیش ساخته چیست و در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟

تنها به محیطی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد، منتقل می‌شود. این در شرایطی است که این سازه تفاوت های بسیار زیادی با سازه های دیگر دارد.

چرا که سازه ‌های دیگر معمولا در محیط ساخته و اجرا می‌شوند. این در شرایطی است که شما می توانید از روش های متفاوت ساخت هرکدام استفاده کنید. به عبارتی پیش ساخته بودن به شما کمک خواهد کرد تا یک انتخاب درست و منطقی داشته باشید.

کاربرد در تجارت استفاده در صنعت
استفاده پزشکی کاربرد اداری

می توانید با خرید کانکس پیش ساخته به اهدافی که دارید دست پیدا کنید. در حقیقت خرید کانکس پیش ساخته متناسب با این موارد صورت می‌گیرد. به عبارتی در خرید کانکس پیش ساخته  باید به معیارهای مهم و اصولی توجه داشته باشید.

توجه  داشته باشید که خرید این سازه ها باید با توجه به ضوابط و شرایط مندرج در این حوزه صورت بگیرد.

 

جهت مشاوره و خرید کانکس با شماره 09120801850  تماس حاصل فرمایید.

 

 1. کاربرد در تجارت

کاربرد در تجارت

یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس پیش ساخته، کاربرد در زمینه تجارت است. تجارت یکی از مهم ترین حوزه‌های شغلی است که در تمامی کشورها رواج دارد و نقش مهمی در اقتصاد دولت ها و کشورها ایفا می‌کند. به همین دلیل سازه‌هایی که معمولاً در تجارت مورد استفاده قرار می‌گیرند، به عبارتی ویژگی های مناسبی  دارند. در غیر این صورت می‌توان از این سازه‌ها در امور جزئی تر استفاده کرد.

به عبارتی کاربرد در تجارت، به معنای پیشرفته بودن حوزه کاری این دسته از سازه ها است. این در شرایطی است که سازه های دیگر معمولاً در امور جزئی مورد استفاده قرار می گیرند. در این شرایط شما می توانید با خرید کانکس پیش ساخته، نقش بسیار مهمی در تجارت ایفا کنید.

بسیاری از سازه ها کاربری تجاری دارند. به عبارتی نقش بسیار مهمی در این موارد ایفا می کنند. شما می توانید از این طرح درآمدزایی کنید. در حقیقت استفاده از این سازه باعث می‌شود تا سهم بسزایی در روند تجارت در کشور داشته باشید.

همچنین می توانید حوزه کاری خود را با استفاده از این کانکس ها  نیز  مطرح کرده و وارد تجارت بین المللی شوید.

 1. کاربرد در صنعت

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی این کانکس این است که در صنعت کاربرد بسیار مهمی ایفا می‌کند. این سازه نه تنها در حوزه تجارت، بلکه در صنعت نیز نقش مهمی دارد. ما در کشور خود، مناطق صنعتی بسیار زیادی داریم.

به عبارتی برخی از شهرهای صنعتی هستند که برای صنایع و فعالیت های صنتعی، از این سازه ها استفاده می کنند. این سازه ها به صورت پیش ساخته هستند. خرید کانکس پیش ساخته صنعتی می‌تواند نقش مهمی در گسترش صنعت در این مناطق داشته باشد.

به عبارتی در جنوب کشور می توان از این سازه ها به وفور مشاهده کرد. به عبارتی این سازه ها معمولا در مناطق صنعتی و تجاری کشور بیشتر به چشم خواهد خورد خرید کانکس اداری.

 1. کاربرد پزشکی

کاربرد پزشکی

شما می توانید با خرید کانکس پیش ساخته، از آن برای انجام امور پزشکی و درمانی استفاده کنید. به عبارتی بسیاری از دولت ها علاقه مند هستند به جای احداث درمانگاه ها و بیمارستان ها از کانکس پزشکی استفاده کنند.

این سازه ها در ابعاد کوچک هستند که در مواقع ضروری می توانند کاربردی چه بسا بیشتر و بهتر از درمانگاه و نمونه های مشابه داشته باشند.

 

 

 

 1. کاربرد اداری

شما می توانید با خرید کانکس پیش ساخته از آن برای انجام فعالیت‌های اداری استفاده کنید. البته این سازه ها به دلیل اینکه در ابعاد بزرگ ساخته می شوند، معمولاً به روش های متفاوتی اجرا می شوند.

با این حال تفاوت در روش اجرا باعث نمی‌شود این سازه ها مورد استفاده قرار نگیرند. چراکه این سازه ها معمولاً به دلیل قابلیت های بیشمار به شدت مورد استفاده قرار گرفته اند. شما می توانید از این موارد استفاده کنید.

b2n

yun

rizy

Assembled conex

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.