کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس یکی از کانکس هایی است که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. به عبارتی این سازه با طراحی بر اساس شیوه و اصول مدرن، به یکی از پرکاربرد ترین سازه ها تبدیل شده است. شما می توانید از انواع کانکس پلیس بازدید کرده و هر کدام را که علاقه مند بودید خریداری کنید. کانکس دوبلکس

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

 

کانکس پلیس چه ویژگی هایی دارد و چرا مورد استفاده قرار می گیرد؟

این کانکس ویزگی های زیادی دارند و به دلایل متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به ویژگی هایی که این کانکس دارا است، می توان از آن به عنوان بک سازه پیشرفته نام برد. برای آشنایی با این ویژگی ها به شما پیشنهاد می کنیم جدول زیر را مطالعه کنید. کانکس معدن

طراحی و ساخت پیشرفته امکانات مناسب
قابلیت جا به جایی فراهم کردن شرایط استراحت
 • طراحی و ساخت پیشرفته

  طراحی و ساخت پیشرفته

  طراحی و ساخت پیشرفته

یکی از ویژگی های کانکس پلیس، طراحی پیشرفته سازه است. این سازه متناسب با اصول نهاد نیروانتظامی ساخته شده است. منظور ما از طراحی و ساخت پیشرفته، مقاوم سازی سازه است.

به عبارتی این کانکس باید به گونه ای ساخته شده باشد که مقاومت خود را حفظ کرده و مورد تهاجم افراد شرور قرار نگیرد. به بیان دقیق تر لازم است تا این کانکس کاملا ضد گلوله و مقاوم طراحی شود.

معایب کانکس پلیس غیر پیشرفته

ممکن است که سلامت جانی ماموران و کارکنان این نهاد را به خطر بیفتد. به عبارتی لازم است تا سازه به گونه ای بسیار مقاوم طراحی شود. مقاومت این سازه یک اصل بسیار با اهمیت در طراحی و ساخت کانکس است.

در غیر این صورت شما نمی توانید یک کانکس مقاوم تهیه و از آن استفاده کنید. به طور کل کانکس مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارد با این حال امکان آسیب رسانی از روی عمد به آن وجود دارد.

به همین دلیل لازم است تا کانکس به گونه ای ساخته شود تا اگر کسی خواست از روی عمد به آن ضربه وارد کند، کانکس و افرادی که در آن مشغول به فعالیت هستند آسیب نبینند. کانکس رستوران چیست

 • امکانات مناسب

  امکانات مناسب

  امکانات مناسب

کانکس پلیس به امکانات بسیار زیادی دسترسی دارد. دسترسی به امکانات پیشرفته و مناسب با فعالیت در زمینه فوق، یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس پلیس است. به عبارتی لازم است تا کانکس پلیس به این دسته از امکانات مجهز باشد و به آن ها دسترسی داشته باشد.

در غیر این صورت بخشی از کارکرد کانکس مختل خواهد شد. اگر قرار باشد تا در کانکس ماموریت انجام شود، پس لازم است تا کانکس به امکانات زیادی دسترسی داشته باشد. یکی از این امکانات دوریبن مداربسته و دوربین دیده بانی است.

از کانکس پلیس برای انجام چه اموری استفاده می شود؟

یکی از فعالیت هایی که در کانکس پلیس انجام می شود، دیده بانی و نگهبانی از یک حوزه است. اصطلاحا به این فضا حوزه استحفاظی می گویند. لازم است تا امکانات لازم مانند دوربین در کانکس وجود داشته باشد.

در غیر این صورت کارکرد کانکس پلیس کاهش پیدا می کند. به عبارتی نمی شود تا با استفاده از وسیله های اولیه این کار را انجام داد. امکانات کانکس پلیس شامل دوربین دیده بانی و دوربین مداربسته و … می باشد.

این  یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس پلیس است. کانکسی که به امکانات مناسب دسترسی نداشته باشد، قابل خریداری نیست. اساسا یکی از مهم ترین کاربرد های این سازه، دیده بانی و نگهبانی است بدون داشتن دوربین ها و وسابل مخصوص این کار انجام نخواهد شد. کانتینر پیش ساخته

 • قابلیت جا به جایی

  قابلیت جا به جایی

  قابلیت جا به جایی

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های کانکس، قابلیت جا به جایی سازه است. این سازه ها به روش های متفاوتی جا به جا می شوند. اگر سازه در ابعاد کوچکی باشد، به راحتی قابل جا به جایی است. حتما لازم نیست تا برای جا به جا کردن آن از ماشین های مخصوص استفاده شود.

کدام کانکس ها قابلیت جا به جایی دارند؟

اگر کانکس در ابعاد کوچک و چرخدار باشد، به راحتی قابلیت جا به جایی دارد. به همین دلیل لازم نیست تا از ماشین های سنگین وزن برای حمل آن ها استفاده کرد. اساسا شیوه جا به جایی این کانکس ساده تر از دیگر کانکس ها است.

در صورتی که کانکس های دیگر این ویژگی را ندارند. به عبارتی به دلیل حجم زیاد و سنگین بودن لازم است تا حتما ا استفاده از ماشین حمل شوند. البته این تعریف منحصر به کانکس هایی  است که ابعاد آن ها بسیار کوچک و مناسب 1 یا 2 نفر و دارای چرخ باشند. کانتینر آماده

 • فراهم کردن شرایط استراحت

کانکس پلیس شرایط مناسبی برای استراحت دارا است. این دسته از کانکس هایی که توسط فرمانداری و استانداری ها مورد استفاده قرار می گیرند، در ابعاد بزرگ ساخته می شوند و مانند یک ساختمان هستند. همچنین کارکنان آن برای مدت زمان طولانی در آن فعالیت می کنند.

بعضی از آن ها به صورت شبانه روز و بعضی کوتاه تر فعالیت می کنند. لازم است تا شرایط استراحت آن ها فراهم باشد. به عبراتی لازم است تا فضای مشخصی برای استراحت کارکنان در نظر گرفته شود. همچنین لازم است تا فضای خواب آن ها فراهم باشد.

کانکس پلیس در چه محیط هایی نصب می شود؟

کانکس پلیس باید در محیط های مشخص قرار بگیرید. قرارگیری در محیط های دور از دسترس عموم،  امکان پذیر نیست. معمولا این کانکس ها در خیابان های اصلی و مراکز شلوغ شهر قرار می گیرند.

بعضی از آن ها برای خدمت رسانی به شهروندان ساخته می شوند. کاربرد آن ها برقراری نظم و امنیت است. به همین دلیل لازم است تا کانکس در محیط شلوغ و پر از تردد شهر قرار بگیرد.

به عبارتی لازم است تا برای ثبت تخلفات و جرایم مالی و … در این فضاها نصب شوند. یعنی لازم است تا کانکس در این محیط ها نصب شود تا شهروندان بتوانند خدمات خود را دریافت کنند. کانتینر معدن

انواع کانکس پلیس

انواع کانکس پلیس

انواع کانکس پلیس

کانکس پلیس در انواع متفاوتی طراحی و ساخته می شود. انواع این کانکس شامل کانکس های چرخدار و فاقد چرخ هستند.

کانکس های چرخدار کانکس هایی هستند که به صورت دائمی در یک محیط قرار ندارند. معمولا آن ها برای ماموریت های خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

به این کانکس ها، سازه پلیس ساده گفته می شود. البته در بعضی جاها از آن به عنوان کانکس ثابت و بدون چرخ هم یاد می شود. شما می توانید هر کدام از آن ها را که بیشتر مناسب شما است خریداری کنید. به عبارتی می توانید نیاز خود را با آن برطرف کنید.

ابعاد کانکس پلیس

ابعاد کانکس پلیس به موارد متفاوتی بستگی دارد. یکی از این موارد، تعداد کارمندان و کارکنان حاضر در کانکس است. ما کانکس هایی داریم که فقط برای کار یک یا دو نفر ساخته شده اند. بدیهی است که ابعاد این کانکس ها کوچک تر از کانکس های دیگر باشد.

معمولا ابعاد این کانکس ها تحت تاثیر از موضوعات متفاوتی نظیر محیط نصب کانکس است. به عبارتی اگر فضای زیای در اختیار نیست، باید کانکس در اندازه های کوچک و متوسط خریداری شود.

کانکس هایی که در خیابان ها و مراکز اصلی شهر قرار می گیرند، ممکن است که باعث مزاحمت شهروندان شود. به همین دلیل این کانکس ها باید در اندازه استاندارد ساخته شوند.

خرید کانکس پلیس

خرید کانکس پلیس

انتخاب این کانکس می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. مشروط به این که کانکس را با توجه به مشاوره های کارشناسان ما خریداری کنید. در این صورت می توانید خرید بهتری داشته باشید.

کارشناسان ما سعی می کنند با فروش این سازه، سطح کیفیت خدمات خود را به شما نشان دهند. این سازه نشان دهنده سطح کیفی شرکت است. به عبارتی سطح پیشرفت و اعتبار شرکت به کیفیتی که به شما ارائه می دهد مشخص خواهد شد.

شما می توانید مطمئن باشید که یک سازه با کیفیت از یک شرکت معتبر و نام آور خریداری می کنید. این گونه می توانید از خرید کانکس خود رضایت زیادی داشته باشید. کانتینر در یزد

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس

قیمت کانکس پلیس

شما می توانید انواع قیمت را از کارشناسان بخش فروش ما استعلام کنید. قیمت کانکس متاثر از سطح کیفیت محصول و کیفیت امکانات و تجهیزات آن است.

این موارد از جمله مهم ترین مواردی هستند که در قیمت تاثیر می گذارند. قیمت کانکس شامل قیمت کلی سازه علاوه بر امکانات آن است. بعضی از موارد مانند حمل و نقل هم جداگانه محاسبه خواهند شد.

تعمیرات کانکس پلیس

تعمیرات کانکس پلیس شامل تعمیر امکانات داخلی آن همراه با بنای اصلی است. این تعمیرات شامل تعمیر تمام بخش های بنا خواهد شد. مثلا اگر در کفه کانکس و دیواره ها آسیبی مشاهد ه کردید می توانید تماس بگرید تا این آسیب ها برطرف شوند. کانتینر در گلستان

خرید کانکس پلیس

خرید کانکس پلیس به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید برای انجام امور خدماتی خود، به این سازه ها مراجعه کنید. یکی از این سازمان ها، سازمان نیروی انتظامی است که سعی دارد برای انجام مربوط به این حوزه و فعالیت‌های مربوطه، اقدام به خرید کانکس پلیس کند.

شما می توانید از انواع کانکس پلیس اطلاعات کسب کرده و مشخصات هر یک را مورد بررسی و مطالعه قرار دهید. سپس ویژگی‌های هر یک را هم متناسب با نیاز خود تطبیق داده و در صورت علاقه اقدام به خرید کانکس پلیس کنید.

کانکس پلیس چه قابلیت‌هایی دارد و در چه اموری مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

 

دسترسی به امکانات امنیتی و ویژه
قابلیت جا به جایی و حمل در دفعات متعدد
طراحی چند منظوره

 

 1.  دسترسی به امکانات امنیتی و ویژه

دسترسی به امکانات امنیتی و ویژه

دسترسی به امکانات امنیتی و ویژه

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های کانکس پلیس، دسترسی به امکانات امنیتی است. این سازه ها برای انجام فعالیت های مربوط به نیروی انتظامی، مورد استفاده قرار می گیرند.

به همین دلیل باید به امکانات لازم برای برقراری امنیت در یک منطقه دسترسی داشته باشند. شما مشاهده خواهید کرد که این سطح از سازه ها امکانات ویژه تری نسبت به بقیه دارند

چرا که معمولاً کانکس پلیس در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که در یک ناحیه نیاز شدید به ادارات پلیس و نهادهای ذی ربط احساس شده است. در این شرایط معمولاً این سازه استفاده خواهد شد.

به عبارتی سازمان‌ها می‌توانند به جای احداث یک ساختمان از کانکس پلیس استفاده کنند . البته این سازه ها در حوزه‌های متفاوتی مانند راهنمایی رانندگی و راهوری مورد استفاده قرار می گیرند.

به شما پیشنهاد خواهیم کرد این موارد را به دقت مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. در حقیقت هر کدام از کانکس ها در این حوزه به شیوه‌ای متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با توجه به این شرایط شما می توانید اقدام به خرید کانکس پلیس کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم تا این موارد را به دقت مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. کانتینر در لرستان

 1. قابلیت جابه جایی و حمل در دفعات متعدد

این سازه ها قابلیت جا به جایی دارند. این سازه به عنوان یک اداره پلیس می بایست در محیط های متنوعی استقرار داشته باشند. به عبارتی شما مشاهده خواهید کرد که تمام نواحی دارای یک اداره پلیس و نهادهای مربوطه می باشند.

به همین دلیل این سازه ها قابلیت جا به جایی و حمل به محیط های متنوع را دارند. شما می توانید این سازه را برای قرارگیری در نواحی مختلف خریداری کنید. به عبارتی شما می توانید یک سازه را برای قرار گیری در محیط‌های متنوع مورد استفاده قرار دهید.

با این حال شکل این سازه اغلب در مکان‌های دیگری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. شما مشاهده خواهید کرد که این سازه ها در جاده ها و فضاهای بین شهری نیز به وفور مورد استفاده قرار می گیرند.

به شما پیشنهاد می کنیم این موارد را به دقت مورد مطالعه و بررسی قرار داده و اقدام به خرید کانکس پلیس کنید.

 1. طراحی چند منظوره

طراحی چند منظوره

طراحی چند منظوره

این کانکس به گونه‌ای متفاوت طراحی می‌شود. به عبارتی سازمان‌های مرتبط اقدام به خرید کانکس برای دسترسی به اهداف متفاوت می‌کنند. شما مشاهده خواهید کرد که هر کدام از این کانکس ها به دلایل متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به عبارتی بسیاری  افراد این کانکس ها را معمولاً برای انجام امور متنوع خریداری می‌کنند. این دسته از سازه ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که شرایط مناسبی برای استراحت ساکنان و ماموران نیروی انتظامی فراهم می کنند. همچنین این دسته از سازه ها باید شرایط مناسب برای فعالیت امور اداری را داشته باشند.

کانکس متناسب با این موارد طراحی شده و سازمان های متفاوتی اقدام به خرید کانکس می کند. کانکس در سمنان

روش خرید کانکس پلیس

ابتدا سازمان مربوطه باید نیاز و هدف از خرید این سازه را اطلاع دهند. به عبارتی بسیاری از سازمان‌ها می‌خواهند تا این دسته از سازه ها را برای انجام امور اداری خریداری کنند. این موارد توسط کارشناسان بررسی می شود.

مناسب ترین سازه به مشتری فروخته خواهد شد. به عبارتی متقاضیان می‌توانند به روش‌های متفاوت اقدام به خرید کانکس پلیس کنند. اخرید کانکس پلیس بهتر است که به صورت حضوری و  مورد بازدید مسئولان و سرپرست آن قرار بگیرد.

b2n

yun

rizy

cop conxe

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.