کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس یکی از کانکس هایی است که امروزه کاربرد بسیار زیادی دارد. به عبارتی این سازه با طراحی بر اساس شیوه و اصول مدرن، به یکی از پرکاربرد ترین سازه ها تبدیل شده است. شما می توانید از انواع کانکس پلیس بازدید کرده و هر کدام را که علاقه مند بودید خریداری کنید.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

کانکس پلیس چه ویژگی هایی دارد و چرا مورد استفاده قرار می گیرد؟

این کانکس ویزگی های زیادی دارند و به دلایل متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به ویژگی هایی که این کانکس دارا است، می توان از آن به عنوان بک سازه پیشرفته نام برد. برای آشنایی با این ویژگی ها به شما پیشنهاد می کنیم جدول زیر را مطالعه کنید.

طراحی و ساخت پیشرفته امکانات مناسب
قابلیت جا به جایی فراهم کردن شرایط استراحت
  • طراحی و ساخت پیشرفتهطراحی و ساخت پیشرفته

یکی از ویژگی های کانکس پلیس، طراحی پیشرفته سازه است. این سازه متناسب با اصول نهاد نیروانتظامی ساخته شده است. منظور ما از طراحی و ساخت پیشرفته، مقاوم سازی سازه است.

به عبارتی این کانکس باید به گونه ای ساخته شده باشد که مقاومت خود را حفظ کرده و مورد تهاجم افراد شرور قرار نگیرد. به بیان دقیق تر لازم است تا این کانکس کاملا ضد گلوله و مقاوم طراحی شود.

معایب کانکس پلیس غیر پیشرفته

ممکن است که سلامت جانی ماموران و کارکنان این نهاد را به خطر بیفتد. به عبارتی لازم است تا سازه به گونه ای بسیار مقاوم طراحی شود. مقاومت این سازه یک اصل بسیار با اهمیت در طراحی و ساخت کانکس است.

در غیر این صورت شما نمی توانید یک کانکس مقاوم تهیه و از آن استفاده کنید. به طور کل کانکس مقاومت و ماندگاری بسیار بالایی دارد با این حال امکان آسیب رسانی از روی عمد به آن وجود دارد.

به همین دلیل لازم است تا کانکس به گونه ای ساخته شود تا اگر کسی خواست از روی عمد به آن ضربه وارد کند، کانکس و افرادی که در آن مشغول به فعالیت هستند آسیب نبینند.

  • امکانات مناسبامکانات مناسب

کانکس پلیس به امکانات بسیار زیادی دسترسی دارد. دسترسی به امکانات پیشرفته و مناسب با فعالیت در زمینه فوق، یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس پلیس است. به عبارتی لازم است تا کانکس پلیس به این دسته از امکانات مجهز باشد و به آن ها دسترسی داشته باشد.

در غیر این صورت بخشی از کارکرد کانکس مختل خواهد شد. اگر قرار باشد تا در کانکس ماموریت انجام شود، پس لازم است تا کانکس به امکانات زیادی دسترسی داشته باشد. یکی از این امکانات دوریبن مداربسته و دوربین دیده بانی است.

از کانکس پلیس برای انجام چه اموری استفاده می شود؟

یکی از فعالیت هایی که در کانکس پلیس انجام می شود، دیده بانی و نگهبانی از یک حوزه است. اصطلاحا به این فضا حوزه استحفاظی می گویند. لازم است تا امکانات لازم مانند دوربین در کانکس وجود داشته باشد.

در غیر این صورت کارکرد کانکس پلیس کاهش پیدا می کند. به عبارتی نمی شود تا با استفاده از وسیله های اولیه این کار را انجام داد. امکانات کانکس پلیس شامل دوربین دیده بانی و دوربین مداربسته و … می باشد.

این  یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس پلیس است. کانکسی که به امکانات مناسب دسترسی نداشته باشد، قابل خریداری نیست. اساسا یکی از مهم ترین کاربرد های این سازه، دیده بانی و نگهبانی است بدون داشتن دوربین ها و وسابل مخصوص این کار انجام نخواهد شد.

  • قابلیت جا به جاییقابلیت جا به جایی

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی ها و قابلیت های کانکس، قابلیت جا به جایی سازه است. این سازه ها به روش های متفاوتی جا به جا می شوند. اگر سازه در ابعاد کوچکی باشد، به راحتی قابل جا به جایی است. حتما لازم نیست تا برای جا به جا کردن آن از ماشین های مخصوص استفاده شود.

کدام کانکس ها قابلیت جا به جایی دارند؟

اگر کانکس در ابعاد کوچک و چرخدار باشد، به راحتی قابلیت جا به جایی دارد. به همین دلیل لازم نیست تا از ماشین های سنگین وزن برای حمل آن ها استفاده کرد. اساسا شیوه جا به جایی این کانکس ساده تر از دیگر کانکس ها است.

در صورتی که کانکس های دیگر این ویژگی را ندارند. به عبارتی به دلیل حجم زیاد و سنگین بودن لازم است تا حتما ا استفاده از ماشین حمل شوند. البته این تعریف منحصر به کانکس هایی است که ابعاد آن ها بسیار کوچک و مناسب 1 یا 2 نفر و دارای چرخ باشند.

  • فراهم کردن شرایط استراحت

کانکس پلیس شرایط مناسبی برای استراحت دارا است. این دسته از کانکس هایی که توسط فرمانداری و استانداری ها مورد استفاده قرار می گیرند، در ابعاد بزرگ ساخته می شوند و مانند یک ساختمان هستند. همچنین کارکنان آن برای مدت زمان طولانی در آن فعالیت می کنند.

بعضی از آن ها به صورت شبانه روز و بعضی کوتاه تر فعالیت می کنند. لازم است تا شرایط استراحت آن ها فراهم باشد. به عبراتی لازم است تا فضای مشخصی برای استراحت کارکنان در نظر گرفته شود. همچنین لازم است تا فضای خواب آن ها فراهم باشد.

کانکس پلیس در چه محیط هایی نصب می شود؟

کانکس پلیس باید در محیط های مشخص قرار بگیرید. قرارگیری در محیط های دور از دسترس عموم،  امکان پذیر نیست. معمولا این کانکس ها در خیابان های اصلی و مراکز شلوغ شهر قرار می گیرند.

بعضی از آن ها برای خدمت رسانی به شهروندان ساخته می شوند. به عبارتی  کاربرد آن ها برقراری نظم و امنیت است. به همین دلیل لازم است تا کانکس در محیط شلوغ و پر از تردد شهر قرار بگیرد.

به عبارتی لازم است تا برای ثبت تخلفات و جرایم مالی و … در این فضاها نصب شوند. یعنی لازم است تا کانکس در این محیط ها نصب شود تا شهروندان بتوانند خدمات خود را دریافت کنند.

انواع کانکس پلیسانواع کانکس پلیس

کانکس پلیس در انواع متفاوتی طراحی و ساخته می شود. انواع این کانکس شامل کانکس های چرخدار و فاقد چرخ هستند. کانکس های چرخدار کانکس هایی هستند که به صورت دائمی در یک محیط قرار ندارند. معمولا آن ها برای ماموریت های خاص مورد استفاده قرار می گیرند.

به این کانکس ها، کانکس پلیس ساده گفته می شود. البته در بعضی جاها از آن به عنوان کانکس ثابت و بدون چرخ هم یاد می شود. شما می توانید هر کدام از آن ها را که بیشتر مناسب شما است خریداری کنید. به عبارتی می توانید نیاز خود را با آن برطرف کنید.

ابعاد کانکس پلیس

ابعاد کانکس پلیس به موارد متفاوتی بستگی دارد. یکی از این موارد، تعداد کارمندان و کارکنان حاضر در کانکس است. ما کانکس هایی داریم که فقط برای کار یک یا دو نفر ساخته شده اند. بدیهی است که ابعاد این کانکس ها کوچک تر از کانکس های دیگر باشد.

معمولا ابعاد این کانکس ها تحت تاثیر از موضوعات متفاوتی نظیر محیط نصب کانکس است. به عبارتی اگر فضای زیای در اختیار نیست، باید کانکس در اندازه های کوچک و متوسط خریداری شود.

کانکس هایی که در خیابان ها و مراکز اصلی شهر قرار می گیرند، ممکن است که باعث مزاحمت شهروندان شود. به همین دلیل این کانکس ها باید در اندازه استاندارد ساخته شوند.

خرید کانکس پلیسخرید کانکس پلیس

خرید این کانکس می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد. مشروط به این که کانکس را با توجه به مشاوره های کارشناسان ما خریداری کنید. در این صورت می توانید خرید بهتری داشته باشید.

فروش کانکس پلیس

کارشناسان ما سعی می کنند با فروش این سازه، سطح کیفیت خدمات خود را به شما نشان دهند. کانکس پلیس نشان دهنده سطح کیفی شرکت است. به عبارتی سطح پیشرفت و اعتبار شرکت به کیفیتی که به شما ارائه می دهد مشخص خواهد شد.

شما می توانید مطمئن باشید که یک سازه با کیفیت از یک شرکت معتبر و نام آور خریداری می کنید. این گونه می توانید از خرید کانکس خود رضایت زیادی داشته باشید.

قیمت کانکس پلیسقیمت کانکس پلیس

شما می توانید انواع قیمت را از کارشناسان بخش فروش ما استعلام کنید. قیمت کانکس متاثر از سطح کیفیت محصول و کیفیت امکانات و تجهیزات آن است.

این موارد از جمله مهم ترین مواردی هستند که در قیمت تاثیر می گذارند. قیمت کانکس شامل قیمت کلی سازه علاوه بر امکانات آن است. بعضی از موارد مانند حمل و نقل هم جداگانه محاسبه خواهند شد.

تعمیرات کانکس پلیس

تعمیرات کانکس پلیس شامل تعمیر امکانات داخلی آن همراه با بنای اصلی است. این تعمیرات شامل تعمیر تمام بخش های بنا خواهد شد. مثلا اگر در کفه کانکس و دیواره ها آسیبی مشاهد ه کردید می توانید تماس بگرید تا این آسیب ها برطرف شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *