کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

در این مطلب قصد داریم تا توضیحاتی را درباره کانکس ویلایی خدمت شما ارائه بدهیم. همچنین قصد داریم تا انواع آن را به شما معرفی نموده و کاربرد و مزایای آن را بررسی کنیم. این بار می خواهیم تا ویژگی های آن را برای شما بازگو کنیم. شما می توانید با خواندن این مقاله، اطلاعات جامعی درباره انواع کانکس و کاربرد و مزایای آن به دست بیاورید. کانکس دوبلکس

کانکس ویلایی چیست و چه کاربردی دارد؟

کانکس ویلایی همانند خانه های ویلایی کاربرد مسکونی دارد. تفاوت عمده این کانکس با ویلاهای مسکونی در انداره آن است. لاز به ذکر است که امکانات کانکس ویلایی با ویلاهای مسکونی کاملا  به یک اندازه است. به عبارتی امکانات یکی بیشتر از دیگری نیست. هر دوی آن ها امکانات زیاد و قابل توجهی دارند.

این کانکس همانند یک کمپ فلزی عمل می کند. در حقیقت در باب کاربرد های کانکس باید به این موضوع اشاره کنیم که از انسان در برابر سرما و گرما و شرایط جغرافیایی متفاوت بسیار مراقبت می کند. علاوه بر آن این خدمات را با قیمتی بسیار مناسب تر از ویلاهای سنتی به شما ارائه می دهد. کانکس معدن

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

 

آشنایی با ویژگی های کانکس ویلایی

آشنایی با ویژگی های کانکس ویلایی

آشنایی با ویژگی های کانکس ویلایی

این سازه ویژگی های بسیار زیادی دارد. یکی از مهم ترین ویژگی های آن، پیش ساخته بودن کانکس است. همین عامل باعث شده است تا سازه بدون صرف زمان و با سرعت قابل توجهی ساخته شود و نیاز های شهروندان را برطرف کند.

قابلیت اعمال تغییرات و ثبت سفارش امکانات خاص و ویژه
مقاومت در برابر باد و حوادث غیرمترقبه قابلیت ساخت بر اساس اقلیم های متفاوت
 • قابلیت اعمال تغییرات و ثبت سفارش

این دسته از کانکس ها کاربری مسکونی و ویلایی دارند. به همین دلیل ضرورت دارد تا کاملا بر اساس سلیقه و نظر مشتری ساخته شود. اگر  این کانکس ها بر اساس سلیقه و نظر شما ساخته نشده بودند، شما می توانید تغییرات زیادی را در آن اعمال کنید. همچنین می توانید سفارشات خود را به ما اطلاع دهید تا آن را در کانکس قرار دهیم.

ما می توانیم کانکس را به شیوه ای دیگر مطابق با سفارشات شما طراحی کنیم. به عبارتی بر اساس طراحی مجدد، اجزای مختلف کانکس ساخته می شوند و بعد از نصب شدن یک سازه مطلوب را به شما تحویل خواهند داد. از این جهت شما می توانید به بهترین سازه که خودتان طراح آن بودید، دسترسی پیدا کنید. این ویژگی کانکس کاملا متمایز با خانه های ویلایی است. کانکس رستوران چیست

 • امکانات خاص و ویژه

  امکانات خاص و ویژه

  امکانات خاص و ویژه

در نگاه اول ممکن است این طور به نظر برسد که امکانات خانه های ویلایی بیشتر است. در صورتی که این تصور درست نیست.

هر دوی این سازه ها امکانات مشابهی دارند. به عبارتی امکانات و تجهیزات هر یک کاملا یکسان است. یعنی کمیت کانکس ها یکسان است. با این حال کانکس ویلایی امکانات خاص تر و ویژه تری دارد.

در حقیقت این دسته از امکانات در موارد خاص تری مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی از این کانکس ها دارای مخازن آب، امکانات روشنایی ویژه و متعلقات خاص تری هستند. اگر چه امکانات آن ها تا حدود زیادی مشابه با یکدیگر است، با این حال گاها با هم تفاوت هایی هم دارند. کانتینر دوبلکس

 • مقاومت در برابر باد و حوادث غیرمترقبه

کانکس ویلایی به شدت در مقابل باد و حوادث غیرمترقبه مقاومت می کند. به عبارتی شما می توانید با خیال راحت در این سازه سکونت داشته باشید. این سازه ها در مقابل باد بسیار مقاوم هستند. به عبارتی پی و موادی که در ساخت آن ها استفاده شده، به مقاومت سازه افزوده است.

همچنین این سازه در مقابل حوادث غیرمترقبه مقاومت دارد. به عبارتی مجهز به امکانات ضد آتش سوزی است. به همین دلیل شما می توانید با اطمینان از این سازه از آن بهترین شکل بهره برداری کنید. کانکس ویلایی به لحاظ ایمنی، شرایط مناسب تری نسبت به خانه های ویلایی دارد. اگر چه از سیمان و مصالح سنگین ساخته نشده است، با این حال سست و شکننده نیست. به همین دلیل در مقابل توفان و حوادث این چنینی نهایت دوام و مقاومت را از خود نشان می دهد.

 • قابلیت ساخت بر اساس اقلیم های متفاوت

کانکس ویلایی به دلیل این که در اقلیم های متفاوتی قرار می گیرد، به صورت های متفاوتی ساخته می شود. قرارگیری این سازه در اقلیم های متفاوت سبب می شود تا بر اساس شرایط آب و هوایی آن اقلیم طراحی و ساخته شود. به عبارتی بعضی از سازه ها از چوب و بعضی از فلز ساخته می شوند.

بعضی دیگر از روکش های متفاوتی ساخته می شوند. کانکس چوبی ویلایی در جنگل و کانکس فلزی ویلایی عمدتا متناسب با عناصر شهری ساخته شده است. به عبارتی هر کدام از آن ها در موارد مختلفی کاربرد دارند.

 • قابلیت بومی سازی

  قابلیت بومی سازی

  قابلیت بومی سازی

شما می توانید کانکس را به هر صورت که علاقه مند بودید خریداری کنید. همچنین می توانید بعد از مهاجرت به اقلیم متفاوت، آن را بومی سازی کنید. به عبارتی از جنس و مصالح مربوط به آن سازه استفاده کنید. به شما پیشنهاد می کنیم حتما کانکس را متناسب با اقلیم خود خریداری کیند.

این عامل سبب می شود تا کانکس در طولانی مدت آسیب نبیند. علاوه بر آن تحت تاثیر شرایط جغرافیایی فرسوده نشود.

شباهت ها و تفاوت های کانکس ویلایی با ویلاهای سنتی

این سازه ها با هم شباهت های زیادی دارند. در عین حال می توانند بسیار متفاوت باشند. شباهت های این دسته از سازه ها بیشتر از تفاوت هایشان است. با این حال با یکدیگر تفاوت های زیادی هم دارند. در قسمت زیر به تفاوت های آن ها می پردازیم. سپس شباهت های میان این دو سازه را با هم بررسی خواهیم کرد.

تفاوت کانکس ویلایی با ویلاهای سنتی

 1. قابلیت جا به جایی
 2. سرعت ساخت
 3. مقاومت سازه
 • قابلیت جا به جایی

  قابلیت جا به جایی

  قابلیت جا به جایی

کانکس ویلایی قابلیت انتقال دارد. شما می توانید این سازه را با روش های مشخص جا به جا کنید. این سازه به دلیل حمل سبک، به راحتی می تواند منتقل شود. اگر مساحت کانکس زیاد بود،  کانکس را هم دیگر جدا می شوند و در ماشین قرار می دهند و در محل به یکدیگر نصب می شوند.

این شیوه، یک شیوه مناسب برای حمل کانکس هایی با ابعاد بزرگ است. این کانکس ها به راحتی می توانند جا به جا شوند. در صورتی که ویلاهای سنتی این قابلیت را ندارند. به عبارتی شما بعد از نقل مکان باید یک ویلای دیگر را برای سکونت انتخاب کنید.

 • سرعت ساخت

سرعت ساخت کانکس ویلایی بسیار بالا است. استفاده از مصالح سبک و پیش ساخته، کار را برای ساخت راحت تر کرده است. شما می توانید کانکس را در مدت زمان کمتری از خانه های ویلایی بسازید.

این امکان برای شما ایجاد شده است تا تنها چند روز پس از ساخت در آن ساکن شوید. این در حالی است که ساخت خانه های ویلایی بیش از یک سال طول می کشد. این یکی از اصلی ترین تفاوت های کانکس ویلایی با ویلای سنتی است.

 • مقاومت سازه

یکی از ویژگی های کانکس ویلایی، مقاومت آن است. اساسا دلیل اصلی ساخت کانکس های اولیه، استفاده از آن در شرایط دشوار است. این سازه در هر شرایطی مقاومت خود را حفظ می کند. علاوه بر آن شما می توانید از این سازه به بهترین نحو استفاده کنید. این امکان برای شما فراهم شده است تا یک سازه مقاوم خریداری کنید.

اساسا یکی از ویژگی های کانکس، ایمنی آن است. این عامل سبب تفاوت کانکس با سازه های دیگر هم می شود. ایمنی کانکس ویلایی بسیار بیشتر از ویلاهای سنتی است. چرا که مصالح آن بسیار سبک و کم حجم هستند. به همین دلیل در صورت بروز حادثه، مخاطراتی را برای ساکنان به وجود نمی آورند. کانتینر معدن

شباهت کانکس با ویلاهای سنتی

شباهت کانکس با ویلاهای سنتی

شباهت کانکس با ویلاهای سنتی

 1. طراحی متنوع
 2. امنیت
 3. مکان جغرافیایی استقرار
 • طراحی متنوع

یکی از شباهت های کانکس با سازه های سنتی، طراحی متنوع آن ها است. طراحی این سازه بسیار متنوع است. شما می توانید نمونه های متفاوت کلبه ای، دوبلکس این کانکس ها را خریداری کنید. در صورتی که ویلاهای سنتی هم به این شیوه طراحی می شوند. شما می توانید ویلاهای سنتی را هم به شکل کلبه ای و کوچک و به شکل دوبلکس خریداری کنید.

به عبارتی بعضی از آن ها تنها یک طبقه و بعضی تعداد طبقات بیشتری دارند. بعضی از آن ها ظاهر کلیه ای دارند. بعضی به صورت تمام فلزی ساخته می شوند.

 • امنیت

یکی دیگر از این شباهت ها، امنیت سازه است. این سازه امنیت بسیار زیادی دارد. همان طور که خانه های ویلایی امن هستند. کانکس ویلایی مجهز به سیستم های امنیتی و تجهیزات ضد سرقت است. علاوه بر آن دارای یک درب محکم است که قابلیت شکنندگی ندارد. این خصوصیت در رابطه با ویلاهای سنتی هم صدق می کند. چه بسا که امنیت کانکس از این ویلاها هم بیشتر باشد.

شما می توانید مطمئن شوید که این سازه ها امنیت بسیار زیادی دارند. درب و پنجره این کانکس ضد سرقت است. علاوه بر آن شما می توانند تجهیزاتی مانند دوریبن مداربسته و… را روی آن نصب کنید. با توجه به سیستم برق کشی مناسب، این امکان به طور کامل فراهم شده است. به عبارتی همان طور که ویلاهای سنتی این ویژگی را دارند، کانکس ویلایی هم از این قاعده مستثنی نیست.

 • مکان جغرافیایی استقرار

هر دو مورد می توانند در شرایط مشابه و در مکان های مشابه  قرار بگیرند. همان طور که ویلاهای سنتی می توانند در شرایط دشوار محیطی قرار بگیرند، کانکس ویلایی هم می تواند در این شرایط نصب شود. به عبارتی این امکان وجود دارد تا کانکس در یک موقعیت جغرافیایی دشوار قرار بگیرد.

در صورتی که این مورد برای ویلاهای سنتی دشوار تر است. کانکس ها در مکان های صعب العبور قابلیت نصب دارند. این در شرایطی است که ساخت و ساز به روش سنتی در این مناطق کمی دشوارتر است. با این حال هر دو سازه می توانند در موقعیت های متفاوت قرار بگیرند.

شما می توانید محل سکونت خود را در هر جایی که علاقه مند هستید انتخاب کنید. فقط به این نکته توجه داشته باشید که برخی ار مناطق، مجوز ساخت و ساز و فعالیت ندارند. ساخت و ساز در این مناطق به صورت مسکونی و تجاری و …. ممنوع است. به همین دلیل بهتر است که به قوانین محیطی که انتخاب می کنید، کاملا آگاهی داشته باشید. کانکس چهارمحال و بختیاری

شیوه طراحی کانکس ویلایی

شیوه طراحی کانکس ویلایی

شیوه طراحی کانکس ویلایی

طراحی کانکس با توجه به مساحت آن انجام می شود. به عبارتی شما می توانید کانکس را با ابعاد و طراحی های مختلف خریداری کنید. کانکس با توجه به مساحت، به پلان های مختلفی دسته بندی می شود.

به این معنا که بعضی از آن ها دارای دو یا سه اتاق خواب هستند. در صورتی که ممکن است بعضی دیگر از کانکس ها که در مساحت های کوچکتر هستند یک اتاق داشته باشند. در ابتدا سعی می شود تا امکانات به روز و اولیه در کانکس تعبیه شود خرید کانکس.

امکانات اولیه همان امکاناتی هستند که اساس یک زندگی را تشکیل می دهند در صورتی که کانکس در ابعاد برزگتری بود، این امکان وجود دارد تا امکانات اضافه و رفاهی در آن قرار بگیرند.  رفاهی امکاناتی هستند که صرفا به دلیل فراهم کردن رفاه بیشتر برای ساکنان مورد استفاده قرار می گیرد.

امکانات پایه و رفاهی کانکس ویلایی

امکانات پایه شامل کمد دیواری، فضای میز و تلویزیون، کابینت های ساده و امکانات رفاهی شامل مخزن ذخیره آب، پانل خورشیدی برای تامین برق کانکس، وسیایل گرمایشی و سرمایشی حرفه ای می باشد. شما می توانید کانکس را با توجه به هر کدام از این امکانات خریداری کنید.

امکانات این کانکس ها بسیار زیاد هستند. بخشی از تفاوت این امکانات و تجهیزات، به سطح پیشرفته بودن آن ها بر می گردد. به عبارتی بعضی از آن ها دارای سطح پیشرفته و بعضی ساده تر هستند. به همین دلیل می توان از همه این امکانات و تجهیزات به بهترین نحو استفاده کرد.

مواردی که کانکس ویلایی در آن کاربرد دارد

 • کاربرد استراحتگاهی

شاید از خود سوال کنید که کانکس ویلایی در چه مواردی کاربرد دارد. به عبارتی می خواهید بدانید آیا به جز سکونت و قابلیت زیست افراد، کاربرد های دیگری هم دارد. واضح است که این سازه کاربرد های بسیار زیادی دارد.

یکی از مهم ترین کاربرد های آن که شباهت زیادی به سکونت دارد، قابلیت استراحتگاهی کانکس است. این کانکس ها، قابلیت استراحتگاهی دارند. شما می توانید از آن ها به عنوان محلی برای استراحت استفاده کنید.

در بسیاری از مکان های توریستی و زیارتی که با کمبود اقامت گاه مواجه هستند، از این کانکس ها استفاده می شود. به عبارتی کمبود محل های استراحتگاهی سبب می شود تا از این کانکس ها برای اسکان استفاده کنند. بسیاری از تاجران و کسانی که در حوزه توریسم فعالیت دارند، این کانکس ها را خریداری می کنند. عمده مشتریان ما را همین افراد تشکیل می دهند.

 • کاربرد خوابگاهی

  کاربرد خوابگاهی

  کاربرد خوابگاهی

در بسیاری از مزارع به ویژه مزارع بزرگ کشور، از این دسته از سازه ها استفاده می شود. مزارع به دلیل دور بودن به استراحت گاه ها نمی توانند شرایط مناسبی را برای استراحت باغدار و مزرعه دار فراهم کنند.

به همین دلیل عمدتا این کانکس ها در مزراع نصب می شود تا کارگران و باغداران بتوانند برای استراحت خود از این سازه ها استفاده کنند. این یکی از مهم ترین قابلیت های و کاربرد های کانکس ویلایی است.

 • استفاده به عنوان نماز خانه

امروز کانکس هایی با نام کانکس نماز خانه روانه بازار شده اند و بسیار مورد توجه قرار می گیرند. این کانکس ها در حقیقت همان کانکس های ویلایی هستند. با این تفاوت که دیگر نیازی به داشتن امکانات سکونت ندارد. تمام امکانات این سازه با کانکس ویلایی متفاوت است.

همچنین شیوه طراحی هر یک متفاوت است. با این حال قالب هر دوی آن ها یکی است. به همین دلیل می توان از آن به عنوان کاربرد کانکس ویلایی نام برد. این کانکس ها عمدتا در جاده ها و محیط هایی که به نمارخانه دسترسی ندارند و همچنین ترمینال ها نصب می شود.

 • کاربرد مسافرتی

کانکس ویلایی مناسب تمام افرادی است که علاقه زیادی به سفر و طبیعت گردی دارند. البته منظور ما از سفر اقامت چند ماهه در یک باغ یا ییلاق است. این سازه برای اقامت کوتاه مدت کاربردی ندارد. به عبارتی هزینه فراهم کردن یک اقامت گاه برای مدت طولانی بسیار زیاد می شود.

شما می توانید تنها هزینه حمل این سازه را بپردازید. در این صورت می توانید بعد از  نصب در محیط جدید، از آن تا مدت های طولانی استفاده کنید. به عبارتی دیگر نیاز نیست تا یک محیط جدید را اجاره کنید. شما می توانید سازه خود را در سفر همراه خود ببرید.

در صورتی که کانکس شما کوچک و چرخدار باشد، این کار راحت تر انجام می شود. این گونه می توانید بیشتر از سفر خود لذت ببرید.

انواع کانکس ویلایی

انواع کانکس ویلایی

انواع کانکس ویلایی

 1. سازه ویلایی ساندویچ پانل
 2. کانکس ویلایی سایدینگ

کانکس ویلایی ساندویچ پانل

این سازه از پانل های دیواری ساخته می شوند. پانل ها ضخامت بسیار زیادی دارند. به عبارتی ضخامت آن ها بین 5 تا 10 سانتی متر است. به همین دلیل بسیار مستحکم و قوی ساخته می شوند. عایق بندی این سازه ها بسیار مناسب است. به همین دلیل به راحتی می تواند در تمام اقلیم ها قرار بگیرد.

اقلیم هایی که کوهستانی یا برعکس گرم و خشک هستند، می توانند مکان مناسبی برای قرارگیری کانکس ویلایی باشند. عایق های این سازه ها بسیار ضخیم می باشند به همین دلیل سرما را از خود عبور نمی دهند. همچنین اجازه نمی دهد تا رطوبت حاصل از گرما وارد کانکس شود.

کانکس ویلایی سایدینگ ( کانادایی)

ظاهر این کانکس ها از کانکس های ساندویچ پانل بسیار مناسب تر و زیباتر  است. این دسته از سازه ها دارای یک اسکلت فلزی هستند که دیوار ها و ستون های متعددی روی آن قرار گرفته است. این مدل از کانکس ها، به کانکس های کانادایی نیز مشهور است. چرا که اولین بار در این کشور مورد استفاده قرار گرفت.

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

قیمت کانکس ویلایی

ارزیابی قیمت کانکس، با توجه به متراژ و تجهیزات آن صورت می گیرد. البته این ارزیابی ارزیابی نهایی نیست. بلکه صرفا یک ارزیابی کلی از قیمت کانکس ویلایی است. این سازه  امکانات متعددی دارد.

نحوه نصب این امکانات و زمانی که صرف در نظر گرفتن سفارش های خریدار می شود، قیمت را تعیین می کند. ما ارزیابی نهایی خود را با توجه به این موارد انجام می دهیم. به عبارتی تصور ما از قیمت کانکس ویلایی با در نظر گرفتن تمام این موارد شکل می گیرد.

ابعاد کانکس ویلایی

برای شرکت ساخت کانکس در هر اندازه ای امکان پذیر است. به عبارتی هیچ محدودیتی از بابت اندازه کانکس وجود ندارد. تنها موردی که محدودیت ایجاد می کند، استاندارد هایی است که قوانین حمل و نقل ما را ملزم به رعایت آن ها می کند. به همین دلیل کانکس ویلایی معمولا در محیط نصب کانکس سر هم می شود.

با استفاده از تکنیک جوشکاری و نصب، این کانکس ها ساخته می شوند و شما می توانید از آن ها استفاده کنید. به همین دلیل شما امروز شاهد هستید که این کانکس را به صورت دو قلو و چند قلو به محل مورد نظر منتقل می کنند. در غیر این صورت این امکان وجود نداشت تا کانکسی که ابعاد بزرگی دارد به محل منتقل شود.

فروش کانکس ویلایی در شرکت از زمان آغاز کار، صورت گرفته است. به عبارتی فروش این سازه یکی از مهم ترین خدماتی است که شرکت به شما ارائه می دهد. از این جهت می گوییم مهم ترین که بیشترین فروش را در میان کانکس ها دارد.

به عبارتی این کانکس در کنار کانکس فروشگاهی یکی از پر کاربرد ترین کانکس ها به شمار می رود. شما می توانید به بهترین روش از شرکت خرید کنید.

تعمیرات کانکس ویلایی

تعمیرات کانکس ویلایی یکی از خدماتی است که شرکت به شما ارائه می دهد. این خدمات شامل تعمیر درب و پنجره کانکس، تعمیر سقف و بدنه، تعمیر ورقه های تخریب شده می باشد. شما می توانید در صورت مشاهده این موارد با ما تماس بگیرید.

فروش کانکس ویلایی

شرکت با فروش کانکس ویلایی می خواهد تا به تمام افراد علاقه مند به استفاده از سازه پیش ساخته خدمات رسانی کند.  در حقیقت کانکس ویلایی در چند سال اخیر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این سازه معمولاً به دلیل کاربرد و قابلیت هایی که دارد  مورد استفاده قرار گرفته و به افراد پیشنهاد می‌شود تا متناسب با ویژگی‌هایی که این سازه ها دارند، اقدام به خرید کانکس ویلایی کنند.

در حقیقت شرکت با فروش کانکس ویلایی قصد دارد افراد را با ویژگی ها و قابلیت های این سازه آشنا و آن را به تعداد بیشتری معرفی کند. در این شرایط افراد می توانند اقدام به خرید کرده و با ویژگی های این سازه ها آشنا شوند.

ویژگی های انواع کانکس

قدرت و مقاومت بالا
امکان جا به جایی
قابلیت نصب در هر مکان و زمان
 1. قدرت و مقاومت بالا

قدرت و مقاومت بالا

قدرت و مقاومت بالا

یکی از مهم ترین ویژگی های انواع کانکس، قدرت و مقاومت بالای این سازه به شمار می‌رود. در حقیقت شما می توانید از این سازه به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

چرا که مقاومت بالای این سازه سبب می‌شود تا این سازه در صورت برخورد با اشیا و در حوادث متعدد، آسیب نبیند.

همین طور که می دانید از کانکس برای جلوگیری از پیامد های حوادث استفاده می‌شود. این مورد در حقیقت یکی از مهم‌ترین مواردی است که در فروش کانکس بسیار به آن توجه می‌شود. در حقیقت کانکس ساختاری بسیار مقاوم و قدرتمند  دارد.

شما می توانید به بهترین شکل از این سازه استفاده کنید. در حقیقت هر کدام از این سازه ها به شیوه ای ساخته می شوند که مقاومت و قدرت آن تحت تأثیر قرار نگیرد. چرا که مقاومت سازه بسیار زیاد است. شما می توانید به بهترین شکل قدرت و مقاومت کانکس را ارزیابی کنید.

قدرت و مقاومت کانکس به موارد زیادی بستگی دارد. در فروش کانکس ویلایی به این مورد دقت می شود. شما می توانید بر این اساس اقدام به خرید کانکس کرده و به اهدافی که دارید دست پیدا کنید.

در حقیقت فروش کانکس ویلایی به شیوه‌ای کاملا متفاوت صورت می‌گیرد. ما سعی می‌کنیم تا سازه را با بالاترین سطح کیفیت به شما ارائه دهیم. همچنین سلامت و کیفیت سازه را در زمان انتقال و جا به جایی تضمین می کنیم تا شما بتوانید به یک سازه خوب و بائکیفیت دست پیدا کنید. در این شرایط  می توانید به اهدافی که در این زمینه دارید راحت تر دست پیدا کنید.کانکس در همدان

 1. امکان جا به جایی

یکی دیگر از مهم‌ترین این موارد، امکان جا به جایی است. شما می توانید به سهولت سازه را جا به جا کنید. البته جا به جایی سازه توسط شرکت صورت می گیرد.

معمولا شرکت در فروش کانکس ویلایی به این مورد توجه بسیار زیادی می‌کند. شرکت تاکید بسیاری زیادی روی جا به جایی اصولی این سازه دارد.

برخی از افراد صرف کانکس را به  دلیل قدرت جا به جایی آن خریداری می‌کنند. در این شرایط توصیه می‌شود تا افراد اقدام به خرید  کانکس کرده وبا  قابلیت های آن آشنا شوند. به شما پیشنهاد می کنیم بر این اساس اقدام به خرید کانکس کنید.

 1. قابلیت نصب در هر مکان و زمان

قابلیت نصب در هر مکان و زمان

قابلیت نصب در هر مکان و زمان

یکی از مهم ترین ویژگی‌های کانکس، قابلیت نصب در هر مکان و زمان است. ما با  فروش کانکس ویلایی قصد داریم  تا خیال خریداران را از این بابت راحت کنیم. در حقیقت فروش کانکس ویلایی متناسب با این موارد صورت خواهد گرفت.

برخی از افراد این سازه ها را برای قرارگیری در محیط جغرافیایی متفاوت خریداری می‌کنند به عبارتی اگرچه ممکن است که محیط جغرافیایی این افراد قابلیت  ویلا سازی نداشته باشد.

با این حال امکان نصب کانکس ویلایی را به بهترین شکل ممکن دارا می باشد. ما سعی می‌کنیم با فروش کانکس ویلایی  به خریداران، آنها را برای رسیدن به اهدافی که مد نظر دارند یاری کنیم.

در حقیقت رسیدن به اهداف مدنظر تا حدود زیادی به این موارد بستگی خواهد داشت. به شما پیشنهاد می کنیم متناسب با این موارد اقدام به خرید کنید.

روش فروش کانکس ویلایی

فروش کانکس ویلایی، توسط شرکت و تیم فروش صورت می گیرد. شما می‌توانید با شرکت تماس بگیرید و روش فروش را جویا شوید. معمولاً ما در کنار سایر روش‌ها به افراد توصیه می‌کنیم تا اقدام به خرید اینترنتی سازه کرده و به اهدافی که دارند دست پیدا کنند.

در حقیقت روش خرید اینترنتی به افرادی توصیه می‌شود که این امکان را ندارند تا به صورت حضوری به کارخانه مراجعه کرده و اقدام کنند. در حقیقت به افراد توصیه می‌کنیم و حتماً یک بار به کارخانه مراجعه کرده و سازه را از نزدیک مورد بررسی قرار دهند. کانتینر در ارومیه

خرید کانکس ویلایی

خرید کانکس ویلایی به افرادی توصیه می‌شود که می خواهند تا یک فضای متمایزی را برای سکونت خود انتخاب کنند. در حقیقت این افراد می‌توانند با انتخاب یک فضای متمایز از این قابلیت استفاده کنند.

خرید کانکس ویلایی کمک می‌کند تا افراد بتوانند در کنار سکونت راحت، به اهدافی که در این زمینه دارند دست پیدا کنند. در حقیقت استفاده از کانکس ویلایی مزایای بسیار زیادی را برای استفاده کنندگان به همراه دارد.

به همین دلیل توصیه می‌شود تا استفاده کنندگان به این موارد توجه داشته باشند. به شما توصیه می‌کنیم تا این موارد را به شدت مورد مطالعه و بررسی قرار دهید. اینگونه می توانید در انتخاب خود دقت بسیار زیاد داشته و به اهدافی که دارید دست پیدا کنید. کانکس در یزد

 مزایای خرید کانکس ویلایی نسبت به سازه های سنتی 

کانکس ویلایی مزایای زیادی به نسبت ویلای سنتی دارد. در حقیقت امروز قصد داریم تا مزایای این سازه را مورد بررسی قرار داده تا شما بتوانید دقیق تر از بقیه افراد با این سازه آشنا شوید.

به عبارتی بسیاری از افراد فکر می‌کنند تنها در مواقع بروز یک حادثه یا بحران در یک منطقه، از این سازه استفاده می شود. در صورتی که این تصور چندان صحیح نیست. شما می توانید از این سازه در موارد متعددی استفاده کنید.

سرعت ساخت بالا
رعایت اصئل ساخت و ساز و ایمنی
امکانات و تاسیسات مشابه با ویلاهای سنتی

 

 1. سرعت ساخت بالا

سرعت ساخت بالا

سرعت ساخت بالا

کانکس ویلایی یک سازه ای است که سرعت ساخت بسیار بالایی دارد. در حقیقت شما می توانید این سازه را صرفاً به دلیل اینکه سرعت بسیار بالایی در ساخت دارد خریداری کنید. به عبارتی ساخت برخی سازه های مسکونی و ویلایی، ممکن است که بسیار زمانبر باشد.

دلیل تمایل افراد به استفاده از کانکس ویلایی

به همین دلیل نمی توانید سریع در آن ها سکونت کنید. این در شرایطی است که شما می توانید با یک انتخاب منطقی یعنی خرید کانکس ویلایی،  سریعتر در این سازه ‌ها سکونت خود را آغاز کنید.

در حقیقت این مهم ترین عامل به شمار خواهد رفت که بسیاری از افراد تمایلی برای خرید ویلا های سنتی ندارند. با این حال این افراد علاقه مند هستند تا از کانکس های ویلایی استفاده کنند. این افراد علیرغم اینکه بودجه کافی برای خرید ویلا را دارند ، می‌خواهند تا از کانکس های ویلایی استفاده کنند.

معایب ساخت ویلاهای سنتی و سیمانی

به عبارتی این افراد به خوبی خبر دارند که ساخت ویلاهای سنتی بسیار زمانبر و هزینه‌بر است. این در شرایطی است که ساخت کانکس ویلایی، با سرعت بسیار مناسبی انجام خواهد شد. این افراد می‌توانند در مدت زمان کوتاهی صاحب یک خانه مسکونی شوند.

شما می توانید با توجه به این ویژگی ها و مزایا کانکس را خریداری کنید. خرید کانکس ویلایی باید متناسب با شرایط مناسبی صورت بگیرد. توجه به این موارد و شرایط، می تواند شما را در راه رسیدن به اهدافی که دارید راهنمایی و یاری کند.

این در شرایطی است که ساخت ویلا های سنتی ممکن است که به دلیل روند کندی که دارد شما را دیرتر به اهداف خود برساند.

 1. رعایت اصول ساخت و ساز و ایمنی

رعایت اصول ساخت و ساز و ایمنی

رعایت اصول ساخت و ساز و ایمنی

هنگام خرید کانکس ویلایی به این مورد توجه کنید. رعایت اصول ساخت و ساز و ایمنی، یکی دیگر از ویژگی هایی است که مزایای بسیار زیادی برای شما به همراه دارد. یکی از این مزایا این است که شما می توانید مطمئن باشید  که یک سازه مناسب خریداری می کنید.

همچنین می توانید مطمئن باشید که یک سازه ای خریداری می کنید که اصول ساخت ساخت و ساز و ایمنی در آن کاملا رعایت شده است. به عبارتی این سازه متناسب با اصول ایمنی و ساخت و ساز ساخته شده و می‌تواند شرایط مناسبی را برای استفاده کنندگان و ساکنان فراهم کند.

به عبارتی یکی از دلایلی که افراد و استفاده کنندگان از کانکس، این سازه را انتخاب کرده اند این است که می‌خواهند تا در مقابل بروز حوادث متعدد، کمترین آسیب را به لحاظ مالی  و جانی متحمل شوند.

این سازه ها معمولاً مقاومت بسیار بالایی دارند. این مورد هم در خرید کانکس ویلایی لحاظ می شود. این مقاومت به دلیل رعایت اصول ساخت و ساز در هنگام ساخت و اجرای این سازه است.

اگر ساخت سازه با این اصول صورت نمی گرفت، می توانستید مطمئن باشید که مقاومت سازه کاهش پیدا می کرد. این در حالی که امروز شاهد هستیم که از این سازه به عنوان یکی از مقاوم ترین سازه ها یاد می شود.

 1. امکانات و تاسیسات مشابه با ویلا های سنتی

امکانات و تاسیسات مشابه با ویلا های سنتی

امکانات و تاسیسات مشابه با ویلا های سنتی

یکی دیگر از مهم‌ترین ویژگی‌های کانکس این است که امکانات و تاسیسات این سازه ها شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند.

به عبارتی شما شاهد خواهید بود که امکانات و تاسیسات داخلی هرکدام از این سازه ها مسابه یکدیگر ساخته می‌شوند.  این به دلیل نیاز مشترک استفاده کنندگان و رفاه و راحتی آن ها است. کانتینر چهارمحال و بختیاری

b2n

yun

rizy

Villa conxe

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *