کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی یک کانکس پیش ساخته است. در چند سال گذشته استفاده از این دسته از کانکس ها بسیار زیاد شده است.

به طوری که در اکثر پروژه های عمرانی و مربوط به ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین به دلیل استقبال گسترده از این سازه، امروز کاربرد های این کانکس بسیار بیشتر از گذشته شده است و در موارد زیادی کاربرد دارد.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

کانکس سرویس بهداشتی در چه مشاغل و حوزه هایی کاربرد دارد؟

این کانکس در بسیاری از مشاغل تجاری و صنعتی کاربرد دارد. همچنین امروز از این سازه در موارد بسیاری زیادی استفاده می شود. به طوری که کمتر نمونه آن را مشاهده کرده اید.

برای آشنایی با حوزه استفاده این دسته از سازه ها به شما پیشنهاد می کنیم که حتما جدول زیر را مطالعه کنید.

استفاده در امور تجاری و صنعتی استفاده شخصی و عمومی
استفاده در باغ ها و فضاهای باز استفاده در جاده ها
 • استفاده در امور تجاری و صنعتیاستفاده در امور تجاری و صنعتی

از این کانکس ها در امور تجاری و صنعتی استفاده خواهد شد. در بسیاری از امور صنعتی شما می توانید از این دسته از سازه ها استفاده کنید. به عبارتی این امکان برای شما مهیا شده است تا برای انجام پروژه های خود، از این سازه استفاده کنید.

به عبارتی در پروژه های مربوط به ساخت و ساز و برج سازیاین کانکس ها کاربرد فراوانی دارند. شما می توانید به طور کل از این سازه ها در این مشاغل بهره ببرید. به عبارتی امروزه مشاغل جدید تر به این کانکس ها دسترسی دارند. همچنین می توان آن ها را برای استفاده نیروی کار خریداری کرد.

 • استفاده شخصی و عمومی

کانکس سرویس بهداشتی برای استفاده شخصی و عمومی خریداری می شود. یکی از مهم ترین و اصلی ترین کاربرد های این سازه، استفاده شخصی خانواده ها است. خانواده هایی که در مناطقی زندگی می کنند که امکان لوله کشی و آبرسانی فراهم نشده است، از این سازه استفاده می کنند.

شما می توانید به صورت شخصی از این سازه ها استفاده کنید. همچنین می توانید این سازه را برای استفاده عمومی مردم خریداری کنید. کاربرد عمومی این بنا بسیار زیاد است. در قسمت زیر به این کاربرد ها اشاره خواهیم کرد.

 • کاربرد عمومی کانکس سرویس بهداشتیکاربرد عمومی کانکس سرویس بهداشتی

 1. استفاده در ارگان ها و سازمان های متفاوت
 2. استفاده در مناطق کم برخودار
 3. استفاده در موسسات و ادارت بزرگ
 4. استفاده در پروژه های تجاری بزرگ
 5. استفاده در مجتمع های گردشگری و تجاری و فرهنگی

چه کسانی می توانند از کانکس سرویس بهداشتی استفاده کنند؟

این 5 مورد از جمله مواردی هستند که به صورت عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. به عبارتی کاربرد آن ها منحصر به یک یا دو نفر نمی شود. کلیه کارکنان و کسانی که در این قسمت ها فعال هستند می توانند از این سازه استفاده کنند. این موارد کاربرد های مهم کانکس سرویس بهداشتی هستند.

به طور کل شما مشاهده خواهید کرد که از این سازه در محیط های متفاوتی استفاده می شود. این قضیه بیان کننده این نکته است که می تواند جایگزین سرویس های مورد استفاده شود. به عبارتی هیچ مانعی و محدودیتی برای این قضیه وجود ندارد. علی رغم این که کارکرد کانکس سرویس بهداشتی و قابلیت های آن بسیار بیشتر است.

استفاده در باغ ها و فضاهای بازاستفاده در باغ ها و فضاهای باز

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که کانکس سرویس بهداشتی در آن کاربرد دارد، باغ و فضای باز است. به عبارتی در بسیاری از باغ ها و روستاها که دسترسی به این سرویس ها مهیا نیست، از این کانکس استفاده می شود. به عبارتی شما مشاهده خواهید کرد تا از این سازه در این فضاها استفاده می شود.

استفاده این سازه در باغ نشان دهنده این موضوع است که در این مناطق لوله کشی و جود ندارد یا دسترسی به آب به سهولت امکان پذیر نیست. همچنین این امکان وجود دارد که فاصله زمین ها  باغ های کشاورزی از محل سکونت دورتر باشد. به همین دلیل نمی تواند به سادگی از این سرویس ها استفاده کرد.

چند نکته در مورد کانکس سرویس بهداشتی

برای این که از این سرویس ها استفاده کنید باید به دو نکته توجه کنید. استفاده از مخازن تخلیه و مخازن آب، توجه به امکانات

 • استفاده از مخازن تخلیه و مخازن آب

استفاده از مخازن تخلیه بسیار ضروری می باشد. بعضی از این کانکس ها کارکرد متفاوتی دارند. به نوعی نمی توان از این سازه به روش های معمول استفاده کرد. کارکرد و استفاده از بعضی از این کانکس ها حتما با استفاده از مخازن آب و مخازن تخلیه است.

به عبارتی در بعضی از مکان ها که لوله کشی مهیا نیست، می توان از این سازه استفاده کرد. به عبارتی استفاده از این امکانات در صورت نبود لوله کشی، ضروری می باشد. همچنین لازم است تا در زمان مقرر خالی و پر شوند.

البته توضیحات بالا در رابطه با مناطقی است که به آب و لوله کشی دسترسی ندارند. اگر در مناطقی زندگی می کنید که لوله کشی شده است، دیگر لازم نیست تا از این مخازن استفاده کنید.

 • استفاده در جاده هااستفاده در جاده ها

یکی دیگر از کاربرد های این سازه در جاده های کشور می باشد. به عبارتی در بسیاری از جاده ها از این سازه ها استفاده خواهد شد. در جاده های بین شهری که دسترسی به یک سرویس تمیز مهیا نیست، از این سازه ها استفاده می شود.

استفاده در جاده ها یکی از پر کاربردترین مواردی است که از کانکس سرویس بهداشتی استفاده می شود. اگر از این کانکس ها در بین جاده ها استفاده نشود، ممکن است که از سرویس های آلوده و غیربهداشتی در این زمینه استفاده شوند.

در چند سال گذشته استفاده از این سازه ها در جاده بسیار زیاد شده است. اگر مردم بیشتر با قابلیت ها و ویژگی های این سازه آشنا شوند، هرگز حاضر نخواهند بود تا از نمونه های قدیمی آن استفاده کنند.

انواع کانکس سرویس بهداشتی

کانکس سرویس بهداشتی یکی از کانکس هایی است که در تعداد و انواع متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید انواع آن را به صورت حضوری مشاهده کنید و سپس تصمیم خود را بگیرید.

 1. کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه
 2. کانکس سرویس بهداشتی چند چشمه
 • کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه

کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه، یکی از پر کاربرد ترین کانکس هایی است که مورد استفاده قرار می گیرد. این کانکس ها دارای یک چشمه توالت هستند. به همین دلیل بیشتر به صورت شخصی مورد استفاده قرار می گیرند.

شما مشاهده خواهید کرد که در باغ های خانوادگی از این سرویس ها استفاده می شود. همچنین این امکان وجود دارد تا کانکس هایی که دارای 2 چشمه توالت هستند، به صورت شخصی استفاده شوند.

 • کانکس سرویس بهداشتی چند چشمهکانکس سرویس بهداشتی چند چشمه

کانکس سرویس بهداشتی جند چشمه بیشتر به صورت همگانی مورد استفاده قرار می گیرد. تعداد چشمه های آن برای این زیاد است که افراد بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند. در این صورت راحت تر می توان از کانکس استفاده کرد. در بسیاری از پروژه های تجاری بزرگ از این کانکس ها استفاده می شود.

ابعاد کانکس سرویس بهداشتی

ابعاد کانکس سرویس بهداشتی متفاوت است. به عبارتی شما مشاهده خواهید کرد که این کانکس در ابعاد بزرگتری ساخته می شود. کانکس هایی که در ابعاد و اندازه برزگتری ساخته می شوند، راهرودار هستند.

کانکس های راهرودار یکی از کانکس هایی است که در ابعاد برزگ تری ساخته می شود. این کانکس ها فقط دارای چشمه توالت نیستند. علاوه بر چشمه توالت دارای راهرو، سرویس آیینه و …. می باشند. این کانکس ها بیشتر در جاده مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت کانکس سرویس بهداشتیقیمت کانکس سرویس بهداشتی

قیمت این کانکس بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. شما می توانید با صرف هزنیه اندک، مادام العمر از این سازه استفاده کنید. به این نکته توجه کنید که سرویس های معمولی این ویژگی های کانکس را ندارند. این سرویس ها قابلیت حمل ندارند.

سازه های قدیمی به محیط جدید منتقل نمی شوند. در صورتی که کانکس سرویس بهداشتی قابلیت حمل دارد. شما می توانید این سازه را به واسطه چرخ از جایی به جای دیگر منتقل کنید. انتقال این بنا، با ماشین های مخصوص حمل کانکس امکان پذیر است.

خرید کانکس سرویس بهداشتی

خرید کانکس سرویس بهداشتی باید با علم بر ویژگی ها و مزایای هر کانکس صورت بگیرد. همچنین لازم است تا استفاده کنندگان درباره محیطی که می خواهند تا کانکس نصب شود به ما اطلاعاتی را ارائه کنند. این گونه می توانیم تصمیمات بهتری را اتخاذ کنیم. در صورت نیاز می توانید از کانکس های ثابت و کانکس های سیار خریداری کنید.

فروش کانکس سرویس بهداشتی

فروش این کانکس سال های زیادی است که در شرکت صورت می گیرد. پرسنل ما در آغاز تمام تلاش خود را صرف شناساندن ویژگی های این کانکس به شهروندان کرده اند. به همین دلیل بهتر از بقیه این بنا را می شناسند. شما می توانید از تمام مشاوره های آن ها استفاده کنید.

تعمیرات کانکس سرویس بهداشتیتعمیرات کانکس سرویس بهداشتی

تعمیرات کانکس سرویس بهداشتی یکی دیگر از خدمات شرکت است. تعمیرات این سازه شامل تعمیر اجزا و دیواره و چرخ های کانکس می شود.

شما می توانید برای بقیه موارد مانند لوله کشی و آبرسانی با تعمیرکاران دیگر تماس بگرید. این گونه می توانید آسیب های وارده را برطرف و از کانکس مانند روز اول استفاده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *