کانکس دوبلکس

کانکس دوبلکس

کانکس دوبلکس یکی از مهم ترین کانکس هایی است که  امروزه مورد استفاده قرار گرفته است. با ورود به عصر مدرن استفاده از این سازه ها به مراتب بیش تر از سازه های دیگر شده است کانتینر دوبلکس.

این سازه مناسب کسانی است که به دنبال فضای بیشتری برای سکونت یا انجام کار های خود هستند. در ادامه شما را با ویژگی ها و مزایا این سازه آشنا خواهیم کرد.

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

 

کانکس دوبلکس چه مزایایی دارد و در چه مواردی کاربرد دارد؟

این کانکس ها مزایای بسیار زیادی دارند. به عبارتی شما می توانید از این سازه در موارد متعددی استفاده کنید. کسانی که می خواهند از مزایای این سازه بهره مند شوند، می توانند جدول زیر را به دقت مطالعه کنند. در جدول زیر به برخی از مهم ترین کاربرد های کانکس دوبلکس اشاره کرده ایم.

دسترسی به فضای بیشتر قابلیت انتقال و جا به جایی
قابلیت بهره مندی از امکانات متنوع ظاهر زیبا و منحصر به فرد
 • دسترسی به فضای بیشتردسترسی به فضای بیشتر

کانکس دوبلکس به فضای بسیار زیادی دسترسی دارد. به عبارتی این سازه ها دو برابر بقیه سازه ها هستند. معمولا دو سازه در یک اندازه به صورت عمودی روی هم قرار گرفته اند. به همین دلیل به آن ها کانکس های دوبلکس می گویند.

این کانکس ها فضای بیشتری را در اختیار دارند. به همین دلیل شیوه طراحی این سازه با سازه هایی که فضای کمتری دارند متفاوت است. معمولا شیوه طراحی این سازه ها بسیار منحصر به فرد می باشد.

همچنین دارای یک طراحی نوین است. طراحی سازه دوبلکس بسیار خاص تر از کانکس های کوچک است. در این کانکس ها عناصری قرار داده شده اند که سبب زیباتر شدن سازه می شوند. برای مثال اتاق خواب در طبقات بالاتر واقع شده است. آشپرخانه و اتاق نشیمن در طبقه پایین است. این دوطبقه به صورت پله به یکدیگر متصل می شوند. به طور کل کاربرد و طراحی این سازه ها با یکدیگر متفاوت است.

بیشتر بخوانید: کانکس اداری

 • قابلیت انتقال و جا به جایی

کانکس دوبلکس قابلیت جا به جایی دارد. اگر شما محل سکونت و کار خود را تغییر دادید، می توانید کانکس را به هر جایی که می خواهید حمل کنید. در صورتی که سازه های دیگر این ویژگی را ندارند.

به عبارتی انتقال و جا به جایی کانکس با این روش کار چندان دشواری نیست. این کانکس ها معمولا به صورت اجرا در محل هستند. به این معنا که آماده و پیش ساخته نیست. به چند دلیل این کانکس ها به صورت آماده فروخته نمی شوند. در قسمت زیر به آن ها اشاره خواهیم کرد. کانکس رستوران چیست

 • حمل و نقل کانکس بزرگ و دو طبقه امکان پذیر نیست.
 • طراحی و نظرات خریدار در خرید موثر است.

چرا کانکس دوبلکس به صورت آماده فروخته نمی شود؟چرا کانکس دوبلکس به صورت آماده فروخته نمی شود؟

حمل و نقل کانکس بزرگ به صورت آماده امکان پذیر نیست. حتی اگر وسیله مانسبی برای حمل این سازه وجود داشته باشد، حمل این سازه بدون رعایت قوانین حمل و نقل است. حمل و نقل اشیا بزرگ در جاده به دلیل مخاطرات احتمالی، ممنوع است. همچنین ممکن است که در مسیر جاده آسیب ببیند. به همین دلیل این نوع از کانکس ها آماده و پیش ساخته نیستند.

چه عواملی درخرید موثر می باشند؟

طراحی و نظرات خریدار در خرید کانکس بسیار موثر است. این کانکس کاربری اداری و مسکونی دارد. به همین دلیل نظر و طراحی خاص خریدار بسیار با اهمیت است. چون ممکن است ما یک سازه را ار قبل طراحی کنیم، در صورتی که مورد علاقه خریدار نیست. در این صورت خرید انجام نمی شود. درست به همین دلیل این دسته از کانکس ها به صورت آماده خریداری نمی شوند. همچنین این امکان وجود ندارد تا کانکس به صورت آماده و در طرح های متفاوت ساخته شود. طراحی شکل و فرم کانکس بسیار زمان بر است. بنابراین نمی توان تا طراحی های متفاوتی از آن ارائه داد.

امکانات کانکس مسکونی دوبلکسامکانات کانکس مسکونی دوبلکس

این کانکس ها به دو صورت کاربرد دارند. یکی از مهم ترین کاربرد های آن، کاربرد کانکس مسکونی می باشد. شما می توانید امکانات و تجهیزات کانکس خود را ساده انتخاب کنید. در این صورت در بودجه شما بسیار صرفه جویی می شود.

در غیر این صورت می توانید کانکس خود را با امکانات و تحهیزات بیشتری خریداری کنید. امکانات سازه دوبلکس مسکونی، شامل تمامی امکانات مناسب سکونت است.

امکانات کانکس اداری دوبلکس

کانکس اداری دوبلکس امکانات بسیار زیادی دارد. شما می توانید از امکانات آن بهره مند شوید. امکانات کانکس اداری دوبلکس، بسیار زیاد است. یکی از این امکانات، داشتن آشپزخانه و متعلقاتی است که در اداره جات و شرکت ها وجود دارد. این امکانات بسیار زیاد و کاربردی می باشند.

طراحی فضای اداری در سازه دوبلکس یک اصل به شمار می رود. اگر طراحی این سازه اداری نباشد، در غیر این صورت کارایی چندانی ندارد. لازم است حتما میز و صندلی و یک فضای مشخص برای  فضای کار مدیر و معاون قرار داده شود.

انواع کانکس دوبلکسانواع کانکس دوبلکس

کانکس دوبلکس به انواع متفاوتی دسته بندی می شود. ما انواع این سازه را بر اساس نوع امکانات و هزینه ای که شما پرداخت می کنید دسته بندی خواهیم کرد.

در آغاز علاقه مند هستیم تا شما را با انواع کانکس دوبلکس آشنا کنیم و کاربرد هر یک را به تفکیک به شما توضیح دهیم.

 1. کانکس دوبلکس ساده
 2. کانکس دوبلکس لوکس

هر کدام از این کانکس ها امکانات متنوعی را دارا هستند. امکانات کانکس ساده، ارزان قیمت تر از بقیه کانکس ها است. به عبارتی صرفا کاربردی و راحت می باشد. این کانکس دارای امکانات بسیار ساده و مفیدی می باشد که برای استفاده کنندگان آن بسیار سودمند و کاربردی است.

کانکس لوکس کانکس هایی هستند که امکانات بسیار زیادی دارند. امکانات و تجهیزات آن ها مناسب تشریفات و مهمانی های خاص است. ظاهر آن بسیار شکیل و با شکوه است. شما می توانید در صورت نیاز از این سازه ها استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که قیمت آن بیشتر از کانکس ساده است. با این حال امکانات بیشتری دارد.

بیشتر بخوانید: کانکس انباری 

ابعاد کانکس دوبلکس

به طور دقیق نمی توانیم ابعاد کانکس را بیان کنیم. ابعاد سازه دوبلکس می تواند متفاوت باشد. تمام این موارد بستگی به انتخاب خریدار دارد. ما یک لیست از اندازه و ابعاد کانکس را ارائه می دهیم. سپس خریدار با توجه به بودجه و علاقه مندی های خود یک مورد را انتخاب خواهد کرد.

ابعاد کانکس دوبلکس دو برابر کانکس های معمولی است. همان طور که گفتیم این کانکس دارای دو طبقه است. هر کدام از آن ها اندازه های متفاوتی دارند. علاوه بر آن اندازه هر بخش با دیگری به طور کل متفاوت است. شما می توانید این کانکس را در هر اندازه ای که می خواهید خریداری کنید.

نکته

توجه داشته باشید که خرید کانکس دوبلکس به مقدار فضای شما بستگی ندارد. به اشتباه تصور نکنید که کانکس دوبلکس مقدار فضای بیشتری را می خواهد. این تصور صحیح نیست. اتفاقا این کانکس مناسب افرادی است که فضای زیادی را در اختیار ندارند.

در این صورت می توانند در یک مقدار فضای محدود، دو طبقه یعنی دو برابر مقدار معمول را صاحب شوند. این یکی از مهم ترین ویژگی های کانکس دوبلکس است. این که شما می توانید با داشتن مقدار فضای محدود، صاحب یک کانکس بزرگ شوید. هر کسی می تواند از این مزایا  بهره مند شود.

قیمت کانکس دوبلکسقیمت کانکس دوبلکس

هزینه کانکس دوبلکس به نوع انتخاب شما بستگی دارد. قیمت کلی کانکس شامل امکانات داخل آن نیز می شود. بنابراین اهمیت دارد که شما یک کانکس ساده خریداری می کنید یا یک کانکس لوکس.

در این صورت می توانید قیمت کلی کانکس خود را استعلام کنید. تمام مواردی که قیمت کانکس را مشخص می کنند در فاکتور ذکر شده اند. ما یک فاکتور از لیست مواردی که قیمت کانکس را مشخص می کند به شما ارائه خواهیم داد. قیمت کانکس از این موارد تاثیر می پذیرد.

ما با فروش کانکس دوبلکس سعی داریم شما را از قابلیت های متنوع این سازه برخوردار کنیم. این سازه مزایای زیادی دارد. در حقیقت ما با فروش آن سعی داریم تا یک سازه ای را به شما معرفی کنیم که مزایای بشیتری به نسبت سایر سازه ها دارد.

خرید کانکس دوبلکس با توجه به امکانات کانکس انجام می شود. همچنین بعضی از خریداران به جنس سازه برای خرید توجه می کنند. اگر سازه از کیفیت بالایی برخوردار باشد، ما آن را به شما پیشنهاد خواهیم داد. در ساخت تمام کانکس ها از بهترین متریال و مواد استفاده می شود. با این حال با کیفیت ترین را برای شما انتخاب خواهیم کرد.

تعمیرات کانکس دوبلکس

تعمیرات کانکس دوبلکس شامل تعمیر درب و پنجره و اجزای یک کانکس است. اگر آسیب وارد شده جزئی باشد، کانکس در محل تعمیر خواهد شد. اگر آسیب وارد شده عمیق باشد، مدت زمان بیشتری طول می کشد تا آسیب برطرف شود.

تعمیرات کانکس دوبلکس به چه مقدار زمان و هزینه نیاز دارد؟

هر دوی این موارد به آسیب و محل آسیب کانکس بستگی دارد. گاهی به نقاطی آسیب وارد می شود که تعمیر آن ها کمی دشوارتر از سایر نقاط کانکس است. اگر به بدنه بیرونی آسیب وارد شود، به سادگی تعمیر خواهد شد. اگر این آسیب به بدنه داخلی کانکس نفوذ کند، ممکن است که زمان و هزینه بیشتری صرف جبران آن شود.

فروش کانکس دوبلکس

فروش کانکس دوبلکس یکی از مهم‌ترین خدماتی است که شرکت سعی کرده است با کادر حرفه‌ای و تیم برجسته ای که دارد ارائه دهد. در حقیقت شما می توانید به همراه راهنمایی متخصصین اقدام به خرید این دسته از سازه ها کنید.

فروش کانکس دوبلکس توسط تیم حرفه‌ای شرکت و با مهارت تیم طراحی و فروش این شرکت صورت می گیرد. بر همین اساس شما می توانید مطمئن باشید که یک سازه خوب و با کیفیت خریداری می‌کنید.

به همین دلیل به شما توصیه خواهیم کرد تا با مطالعه این مقاله، این روش اقدام به خرید این دسته از سازه ها کرده و خدماتی که شرکت در زمینه فروش کانکس دوبلکس به شما ارائه می دهد  را بررسی کنید کانتینر دوبلکس.

بر این اساس به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا با آگاهی اقدام به فروش کانکس دوبلکس کرده و از ویژگی های هر یک مطلع شوید.

فروش کانکس دوبلکس به چه صورت است؟

 

اطلاع از نیاز و اهداف مشتری
راهنمایی متخصصان و افراد با تجربه
قرار دادن امکانات داخلی
 1.  اطلاع از نیاز و اهداف مشتری

ما باید از نیاز به اهدافی که مشتری برای خود ترسیم کرده است، اطلاع کسب کنیم. در حقیقت شما می‌توانید نیاز و اهدافی را که در این زمینه دارید را با ما در میان بگذارید. ما می توانیم در این زمینه شما را راهنمایی کنیم.

در حقیقت شما می توانید با بیان نیاز و اهداف خود از خرید، به ما در زمینه فروش کانکس دوبلکس کمک کنید. چراکه فروش کانکس دوبلکس توسط شرکت با توجه به نیاز شما صورت خواهد گرفت.

اگر شما بتوانید دقیق‌تر نیاز خود را مطرح کنید، ما می‌توانیم یک سازه مناسب تر را به شما معرفی کرده و شما را در تصمیمی که می‌گیرید یاری کنیم. بر این اساس به شما پیشنهاد می کنیم که اهداف و نیازی که دارید را عنوان کرده و هم چنین معیارهایی که در خرید خود را نیز مطرح کنید. در این صورت می توانید یک سازه مناسب خریداری کنید.

جهت مشاوره و خرید کانکس و کانتینر با شماره 09120801850  تماس حاصل فرمایید.

 1. راهنمایی متخصصان و افراد با سابقه

راهنمایی متخصصان و افراد با سابقه

راهنمایی متخصصان و افراد با سابقه

فروش کانکس دوبلکس، با راهنمایی متخصصان و افراد با سابقه در این زمینه صورت خواهد گرفت. شما می‌توانید از خدماتی که شرکت در این زمینه ارائه می‌دهد استفاده کنید. در حقیقت مشاوره کارشناسان در این زمینه بسیار اهمیت دارد.

چرا که این افراد بسیار با تجربه در زمینه خرید و فروش کانکس دوبلکس هستند. به همین دلیل یک سازه مناسب را به شما معرفی می کنند. شما می توانید در این زمینه از خدماتی که شرکت ارائه می دهد استفاده کنید.

معمولاً کارشناسان در زمینه های متفاوت اطلاعاتی دارند که این اطلاعات می تواند شما را در زمینه خرید و کانکس دوبلکس و همچنین استفاده از قابلیت های آن یاری کند.

این کارشناسان با شیوه نصب کانکس و استفاده از قابلیت های آن آشنا هستند. به همین دلیل می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. اگر شما ابهام و نقطه نظری در این زمینه داشتید، می توانید از مشاوره کارشناسان ما به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

 1. قرار دادن امکانات داخلی

یکی دیگر از مهم ترین مراحلی که در فروش کانکس دوبلکس انجام می‌شود، قرار دادن امکانات داخلی در کانکس است. امکانات داخلی کانکس را متناسب با نیازی که شما داشته اید در کانکس قرار داده و شما می توانید به بهترین شکل ممکن از این امکانات استفاده کنید.

شما می توانید از امکانات مورد نظر در هر کانکس استفاده کنید. هر کدام از این امکانات  متناسب با نیاز و علاقه‌ای که شما دارید در کانکس قرار داده شده است. شما می توانید به بهترین شکل ممکن از آنها برخوردار شوید.

بر همین اساس به شما پیشنهاد خواهیم کرد اقدام به خرید کرده و از قابلیت های هر کدام به بهترین نحو ممکن برخوردار شده و برای انجام امور خود استفاده کنید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم این موارد را به دقت بررسی کرده و ازاین خدمات استفاده کنید. این خدمات در این زمینه هستند که شما می توانید به بهترین نحو از این خدمات استفاده کرده و آن ها را با قیمتی مناسب خریداری کنید کانکس سرویس بهداشتی.

خرید کانکس دوبلکس

"<yoastmark

امکان خرید و فروش کانکس دوبلکس به بهترین شیوه و ارائه خدمات متنوع از سوی شرکت صورت می گیرد. شما باید در خرید کانکس به مولفه هایی نظیر قیمت، محل قرارگیری کانکس و شرایط آب و هوایی آن منطقه توجه زیادی داشته باشید.

 

b2n

yun

rizy

Duplex conxe

Rate this post
4 پاسخ
 1. جبار جوادی نیا
  جبار جوادی نیا گفته:

  سلام
  ممنونم از اطلاعات خوبی که در مورد کانکس های دوبلکس در اختیارمون قرار دادین مقاله کامل و مفیدی بود

  پاسخ
 2. کامران علی یاری
  کامران علی یاری گفته:

  امکاناتی که این کانکس ها دارن چقدر خوبه تقریبا مثل یک کلبه میمونه حتی با امکانات بهتر واقعا مرسی بابت توضیح این امکانات ، خیلی جالب بودن

  پاسخ
 3. نسرین حسینی
  نسرین حسینی گفته:

  مدت ها میشد برای خرید این کانکس ها دنبال یه مقاله کامل بودم تا بتونم با اطلاعات بیشتری اقدام به خریداری کنم واقعا به نظرم این کاملترین مقاله بود که تو این مدت خوندم مرسی از سایت عالیتون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.