کانکس بزرگ

کانکس بزرگ

کانکس بزرگ به کانکسی گفته می شود که ابعاد آن  بیشتر از حد استاندارد است. به عبارتی کارکرد کانکس با ابعاد بزرگ مشخص می شود. اگر ابعاد کانکس کوچک باشد، ممکن است که کارکرد آن مختل شود. به همین دلیل این سازه ها عمدتا در اندازه ها بزرگ ساخته خواهند شد. به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

کانکس بزرگ چه کاربردی دارد؟کانکس بزرگ چه کاربردی دارد؟

بعضی ها به اشتباه با شنیدن نام کانکس تصور می کنند، کانکس یک دکه روزنامه فروشی ساده یا یک کیوسک فروش محصولات خوراکی است. در  صورتی که این تصور همیشه صحیح نیست.

در بسیاری از این موارد، کانکس در ابعاد بزرگ ساخته می شود. کانکس بزرگ کاربرد های بسیار زیادی دارد. شما می توانید با کاربرد های مهم این سازه آشنا شوبد.

کاربرد مسکونی کاربرد اداری
کاربرد صنعتی کاربرد آموزشی
  • کابرد مسکونی

کانکس مسکونی یکی از کانکس هایی است که در ابعاد برزگ ساخته می شود. این سازه قابلیت مسکونی دارد. شما می توانید از این سازه به هر ترتیبی که خواستید استفاده کنید. اندازه کانکس های ویلایی و مسکونی  21 متر ساخته می شوند.

همچنین شما می توانید این کانکس را در اندازه های بزرگ تری خریداری کنید. به عبارتی لازم است تا کانکس مسکونی در ابعاد برزگ تری ساخته شود. عمده کانکس هایی که برای سکونت دائم استفاده می شوند، ابعاد بزرگ تری دارند. کانکس هایی که کاربرد مسکونی ندارند، در اندازه های استاندارد ساخته می شوند.

کانکس بزرگ مسکونی به چه صورت ساخته می شود؟کانکس بزرگ مسکونی به چه صورت ساخته می شود؟

لازم است تا در این کانکس پلان ها و اتاق ها و کلیه مواردی که مورد نیاز است قرار داده شود. به عبارتی لازم است تا همه موارد و متعلقات یک سازه مسکونی در کانکس قرار داده شود. این پلان ها و  متعلقات شامل اتاق خواب، اتاق نشیمن، انباری، تراس و… است.

با توجه به گفته های فوق نتیجه می گیریم که این کانکس در محل ساخته می شود. به عبارتی حمل کانکس با توجه به این موارد امکان پذیر نیست.

به همین دلیل تمام اجزای یک کانکس به یکدیگر متصل خواهند شد. به عبارتی تکه ها و اجزای متفاوت آن به یکدیگر متصل می شوند. اجزا و پلان ها توسط یک ماشین به محل منتقل و سپس نصب خواهند شد.

  • کاربرد اداری

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد های کانکس برزگ، کاربرد اداری می باشد. به عبارتی لازم است تا این کانکس ها در اندازه های بزرگتر ساخته شوند تا کارایی لازم را داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است که مورد استفاده قرار نگیرد.

کانکس اداری همانند کانکس مسکونی باید در ابعاد بزرگتری ساخته شود. به عبارتی لازم است تا کانکس در ابعاد بزرگ تر ساخته شود تا کارایی لازم را داشته باشد. این دسته از کانکس ها دارای دوطبقه هستند. به همین دلیل می توان آن ها را در ردیف کانکس های بزرگ قرارداد.

کانکس اداری به چه صورت ساخته می شود؟کانکس اداری به چه صورت ساخته می شود؟

این کانکس ها همانند کانکس های مسکونی، در دو طبقه و یا در تعداد طبقات بیشتر ساخته می شوند. گاهی اوقات هم به صورت دو قلو یا چند قلو مورد استفاده قرار می گیرند. به همین دلیل ابعاد آن بزرگ است. اگر قرار بود تا این سازه در اندازه محدود ساخته شود، کارکرد آن نیز با محدودیت رو به رو می شد.

  • کاربرد صنعتی

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد های کانکس بزرگ، کاربرد صنعتی می باشد. به عبارتی این دسته از کانکس ها در امور صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.  به عبارتی یکی از مهم ترین کاربرد های آن در زمینه صنعت است.

کانکس معدن یکی از کانکس هایی است که در ابعاد بزرگ تری ساخته می شود.  این کانکس محل استراحت کارگران معدن است. کلیه کانکس هایی که کاربری مسکونی و استراحتگاهی دارند، در هر زمینه ای که استفاده شوند، ابعاد بزرگی دارند.

لازم است تا شرایط مناسبی برای استراحت کارگران در نظر گرفته شوند. این کانکس ها به صورت دوقلو هم مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این سازه ها می توانند دارای تعداد طبقات بیشتری باشند. به همین دلیل ابعاد آن ها از بقیه بیشتر است.

  • کاربرد آموزشی

یکی دیگر از مهم ترین کاربرد های کانکس بزرگ، کاربرد آموزشی سازه است. این دسته از سازه ها ارائه دهنده خدمات آموزشی به کودکان هستند. به عبارتی می توان از این سازه به عنوان کلاس درس هم استفاده کرد.

معمولا اگر قرار باشد که از کانکس افرادی زیادی استفاده کنند، سازه در ابعاد بزرگ تر ساخته خواهد شد. این در شرایطی است که کانکس هایی که کاربرد آموزشی ندارند، در اندازه های کوچک تری ساخته می شوند.

انواع کانکس بزرگانواع کانکس بزرگ

کانکس بزرگ انواع متفاوتی دارد. یکی از انواع این سازه ها، کانکس ویلایی است. کانکس کارگاهی هم از کانکس هایی است که در ابعاد بزرگ ساخته خواهد شد.

عمده کانکس هایی که در ابعاد بزرگ ساخته می شوند، کانکس های مسکونی و کانکس رستوران و فروشگاهی می باشد.

این دسته از کانکس ها عمدتا در اندازه های بزرگ تری ساخته می شوند. بعضی از کانکس  ها هم به عنوان هتل و اقامت گاه مورد استفاده قرار می گیرند.

این دسته از کانکس ها، در ابعاد بزرگ ساخته خواهند شد. شما می توانید انواع کانکس بزرگ را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.

ابعاد کانکس بزرگ

تمام کانکس ها این قابلیت را دارند که در اندازه های متفاوتی ساخته شوند. به عبارتی شما خواهید توانست این سازه ها را هم در اندازه های کوچک و هم در اندازه های بزرگ خریداری کنید. به طور کل اندازه کانکس های بزرگ قابل تغییر است.

شما می توانید اندازه این سازه را هر مقدار که علاقه مند بودید مشخص کنید. به این نکته توجه داشته باشید که لازم است تا شما به فضای کافی دسترسی داشته باشید. اگر به مقدار فضای کافی دسترسی نداشته باشید، امکان نصب و بهره برداری از این سازه وجود ندارد.

ممکن است شما گاها فروشگاه های بین شهری را مشاهده کرده باشید. بعضی از این فروشگاه ها، کانکس هایی هستند که در ابعاد بزرگ ساخته می شوند. ابعاد این سازه ها بزرگ تر از مواردی است که شما مشاهده کرده اید.

قیمت کانکس بزرگقیمت کانکس بزرگ

قیمت کانکس به ابعاد این سازه بستگی دارد. به عبارتی لازم است تا شما قیمت این سازه را متناسب با ابعاد کانکس مقایسه کنید. قیمت اولیه سازه نشان دهنده بزرگ یا کوچک بودن سازه است. کانکس هایی که در اندازه بزرگ هستند قیمت بالاتری دارند.

به این حال قیمت نهایی یک کانکس تنها متاثر از ابعاد کانکس است. علاوه بر ابعاد کانکس، امکانات داخل آن در قیمت کانکس بزرگ تاثیر گذار است.

خرید کانکس بزرگ

کانکس بزرگ قابلیت خرید حضوری و غیر حضوری را دارد. شما می توانید به صورت حضوری به شرکت و کارخانه مراجعه کنید. در این شرایط می توانید اقدام به خرید کانکس کنید. شما باید توجه کنید که کانکس چه ویژگی هایی دارد. این گونه می توانید کانکس خود را انتخاب و خریداری کنید.

مراحل بعد از خرید یعنی حمل و نصب کانکس توسط پرسنل شرکت پیگیری و انجام خواهد شد. قبل از خرید کانکس تیم بررسی به محل نصب کانکس می آیند. سپس بعد از بررسی زیاد، ابعاد کانکس را مشخص و آن را نصب خواهند کرد.

فروش کانکس بزرگفروش کانکس بزرگ

شرکت ما با فروش این سازه قصد دارد تا کانکس بزرگ را به تعداد بیشتری از مردم معرفی کند. به عبارتی ما با معرفی این سازه قصد داریم تا اثبات کنیم که کانکس به صورت بزرگ هم ساخته و استفاده خواهد شد.

تعمیرات کانکس بزرگ

این تعمیرات شامل تعمیر کانکس بزرگ، تعمیر اجزای داخلی، تعمیر دیواره و درب کانکس است. یکی دیگر از جاهایی که باید تعمیر شود، تعمیر بدنه داخلی و خارجی سازه است. بدنه داخلی کانکس معمولا به دلیل برخورد با یک شئ سنگین آسیب می بیند.  بدنه داخلی کانکس به دلایل مختلفی مانند آتش سوزی آسیب می بیند.

این گونه می توانید کانکس خود را تعمیر کنید. کافی است تا با شرکت تماس بگیرید تا تعمیرکاران خود را برای تعمیر کانکس به محل اعزام کند. فراموش نکنید که باید نوع آسیب و جایی که کانکس آسیب دیده است را به ما گزارش دهید.

این گونه می توانید بهتر آسیب وارد شده به کانکس را برطرف کنید. به عبارتی لازم است تا نوع آسیب را گزارش دهید تا تعمیرکار مدت زمان تعمیر را به شما اطلاع دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *