کانکس انباری

کانکس انباری

کانکس انباری یکی از پرکاربردترین سازه هایی است که به صورت شخصی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این سازه در ساختمان ها به صورت فردی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در بسیاری از کارگاه ها و خط تولید کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهم ترین وسایلی که در واحد های صنعتی مورد استفاده می شود ، کانکس انباری است. کانکس دوبلکس

 

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

 

کانکس انباری در چه محیط هایی نصب می شود؟کانکس انباری در چه محیط هایی نصب می شود؟

پشت بام خط تولید کارخانه
حیاط خانه کارگاه ها
 • پشت بام

شما می توانید این کانکس ها را برای انجام امور متفاوتی خریداری کنید. لازم به ذکر است که این کانکس در هر حوزه ای که استفاده می شود، دستورالعمل متفاوتی دارد. این سازه ها معمولا به صورت یک واحد به واحد بالای ساختمان یا پشت بام اضافه می شود. در این صورت باید به شیوه های متفاوتی از آن استفاده کنید. کانکس کوچک

 • حیاط خانه

باید توجه کنید که در این صورت استفاده از قابلیت های کانکس با دشواری رو به رو خواهد بود. به عبارتی شما می بایست برای پیدا کردن وسیله مورد نیاز خود به طبقات بالاتر رجوع کنید. انجام این کار با سختی های زیادی مواجه است. بعضی از سازه ها در حیاط یا پارکینگ خانه ها قرار می گیرند. استفاده از قابلیت های این سازه ساده تر از بقیه موارد است.

 • خط تولید کارخانه

یکی دیگر از کاربرد های این سازه، در خط تولید کارخانه ها می باشد. در خط تولید کارخانه ها برای نگهداری ابزازآلات اضافی، از این سازه استفاده می شود. شما مشاهده خواهید کرد که کارخانه ها فضای مشخصی برای نگهداری از ابزار ها و وسایلی کاربردی خود را ندارند. استفاده از کانکس انباری در این شرایط می تواند بسیار راهگشا باشد. کانکس معدن

 • کارگاه ها

از این سازه برای نگهداری وسایل کارگاهی استفاده خواهد شد. وسایل کارگاهی به وسایلی گفته می شوند که در یک کراگاه تولیدی مورد استفاده قرار می گیرند فروش کانکس انباری.

بسیاری از کارگاه ها قفسه بندی شده هستند. با این حال این قفسات برای نگهداری از وسایل کافی نیست. علاوه بر آن ممکن است که در معرض آسیب قرار بگیرد. به همین دلیل در این شرایط از کانکس انباری استفاده خواهد شد.

کانکس انباری به چند شیوه ساخته می شود؟کانکس انباری به چند شیوه ساخته می شود؟

این سازه به دو شیوه رایج ساخته می شود. یکی از این شیوه ها، استفاده از کانکس پیش ساخته است. به عبارتی کانکس پیش ساخته یک کانکسی است که از قبل ساخته شده و تنها به محل مورد نظر منتقل خواهد شد.

اگر شما می خواهید تا از این سازه به صورت شخصی استفاده کنید، می توانید کانکس آماده یا پیش ساخته خریداری کنید. شیوه دیگری ساخت این سازه، شیوه اجرا در محل می باشد. این شیوه بیشتر مناسب افرادی است که قصد دارند تا از این سازه در پروژه های صنعتی و تجاری استفاده کنند.

مثلا یک کارخانه می تواند برای خط تولید خود، چند کانکس انباری خریداری کرده و آن ها را به یکدیگر متصل کند. این گونه می توان این سازه را در تعداد بیشتری خریداری کرد. همچنین می توان به صورت گسترده از آن استفاده کرد. کانکس رستوران چیست

 • طراحی کانکس انباری برای واحد های مسکونی

بسیاری از واحد های مسکونی به این دسته ار تجهیزات دسترسی ندارند. امروزه بسیاری از این واحد ها بدون انباری برای خرید و اجاره سپرده خواهند شد. با این حال مشکلی ندارد. شما می توانید این کانکس را خریداری کرده و به محل سکونت خود منتقل کنید. آن وقت می توانید با اجازه بقیه ساکنان، این سازه را در قسمت همکف نصب کنید.

این نکته را فراموش نکنید که نصب این سازه در فضای پشت بام باید با رعایت قوانین ساخت و ساز صورت بگیرد. در غیر این صورت می تواند مشکلات زیادی را به بار بیاورد. به عبارتی کانکس باید برای نصب در این مناطق طراحی شده باشد.

 • طراحی کانکس انباری برای واحد های تجاری و صنعتیطراحی کانکس انباری برای واحد های تجاری و صنعتی

طراحی این سازه برای واحد های تجاری و صنعتی متفاوت است. معمولا این کانکس ها در بستر یک محیط کارگاهی ساخته می شوند. به عبارتی لازم است تا کانکس در محیط ساخته شود. چرا که حمل این سازه به صورت پیش ساخته ممکن است که کمی دشوار باشد.

این واحد های تجاری اغلب می خواهند تا کار خود را گسترش دهند، به همین دلیل به تعداد زیادی کانکس احتیاج است. این کانکس ها برای انبارکردن وسایل مورد نیاز و قطعات آن ها خریداری می شود. به عبارتی لازم است تا کانکس ها به هم متصل شوند. به همین دلیل به شیوه های متفاوتی طراحی خواهد شد. کانتینر پیش ساخته

نکته

اگر کانکس در تعداد زیادی خریداری شود، بهتر است که فضای مشخصی برای انجام امور مربوطه اختصاص داده شود. برای مثال اگر تعداد این کانکس ها از 10 مورد بیشتر بود، بهتر است که یک فرد انباردار استخدام شود. همچنین کلیه فعالیت ها به واسطه سند انجام شوند. همچنین می توان آن ها را به تجهیزات ضد سرقت مجهز کرد.

انواع کانس انباری

کانکس های انباری انواع متفاوتی دارند. معمولا هر کدام از آن ها توسط افراد متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین شیوه استفاده از آن ها متفاوت است. در قسمت زیر به 2 مورد از پر کاربرد ترین انواع کانکس انباری اشاره خواهیم کرد. کانتینر دوبلکس

 1. سازه انباری آماده
 2. کانکس انباری عمرانی
 • کانکس انباری آمادهکانکس انباری آماده

این کانکس در مواقعی کاربرد دارد که یک واحد مسکونی فاقد انباری است. به این نکته توجه کنید که اگر چه  ساختمان فاقد انباری است اما فضای مشخصی برای نصب دارد. بسیاری از ساختمان ها در آغاز ساخت به دلایل نامشخصی بدون انباری ساخته می شدند.

در زمان های قدیم از ساخت انباری صرف نظر می شد. در این مواقع از کانکس های آماده استفاده خواهد شد. این کانکس ها در هر فضایی که خریدار بخواهد نصب خواهد شد. این نکته را فراموش نکنید که حتما باید فضای مشخصی برای نصب کانکس مهیا باشد.

 • کانکس انباری عمرانی

کانکس انباری عمرانی یکی دیگر از سازه هایی است که در این زمینه بسیار کاربرد دارد. این کانکس معمولا در پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرند. برای نگهداری از وسایل عمرانی و ساخت و ساز یک واحد، از این سازه ها استفاده خواهند شد. به عبارتی لازم است تا یک فضای مشخصی برای انبار کردن و نگهداری از مصالح وجود داشته باشد. کانتینر معدن

ابعاد کانکس انباری

بعد هر کدام از این کانکس ها متفاوت است و به محیطی بستگی دارد که شما در اختیار دارید. ابعاد این کانکس کاملا استاندارد است. به دلیل این که باید در موقعیت های متفاوت قرار بگیرد. درست به همین دلیل اندازه استاندارد در طراحی این سازه رعایت خواهد شد.

یک کانکس استاندارد برای واحد های مسکونی حدودا 2 متر ارتفاع و 3 متر طول دارد. البته این مقدار برای کانکس هایی که که برای پروزه های عمرانی ساخته می شوند کاملا متفاوت است.

قیمت کانکس انباریقیمت کانکس انباری

آمار دقیق قیمت کانکس با توجه به شیوه طراحی و هزینه خرید متریال و… مشخص می شود. به همین دلیل نمی توانیم آمار دقیقی درباره قیمت کانکس خدمت شما ارائه دهیم. این نکته را فراموش نکنید که کانکس ها در ابعاد متفاوتی طراحی می شوند.

این کانکس ها با ایعاد متفاوت به یک میزان مصالح ندارند. به همین دلیل قیمت کانکس ها کاملا با یکدیگر متفاوت می باشد. با توجه به این شرایط شما می توانید کانکس را متناسب با بودجه خود انتخاب کنید. بعد از این موارد، جنس سازه نقش مهمی در قیمت کانکس دارد. قیمت کانکس با توجه به ابعاد و جنس سازه معین می شود. کانتینر در البرز

خرید کانکس انباری

شما می بایست به شرایطی که در آن قرار گرفته اید توجه کنید سپس کانکس را خریداری کنید. ابتدا توجه کنید که کدام یک از کانکس ها برای شما مناسب تر است. سپس یک مورد را که فکر می کنید همه جانبه به سود شما است انتخاب و خریداری کنید.

شما می توانید از میان سازه ها، هر کدام را که به گزینه های شما نزدیک تر است انتخاب و خریداری کنید. در حقیقت کانکس را باید متناسب با این موارد خریداری کنید.فروش کانکس انباری

ما با فروش کانکس انباری خدمات دیگری را که در این حوزه مورد نیاز است به شما ارائه خواهیم داد. این خدمات شامل حمل کانکس تا محل استفاده و نصب آن است. شما می توانید این سازه را در هر جایی که می خواهید نصب کنید.

با این حال باید توجه داشته باشید که هر سازه های قابلیت نصب در هر جایی را ندارند. این گونه می توانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید. ما به شما توضیح خواهیم داد تا چه کانکسی برای شرایط شما مناسب تر است. کانکسی برای شما مناسب تر است که در محیطی که در اختیار دارید نصب شود.

تعمیرات کانکس انباری

تعمیرات کانکس انباری شامل تعمیرات بدنه، کفه و درب سازه می شود. این قسمت ها از جمله قسمت هایی هستند که بیشتر در معرض آسیب قرار می گیرند. بدنه کانکس در صورتی که به جایی برخورد کند، قابلیت آسیب دیدگی دارد.

کفه کانکس به دلیل قرارگرفتن اشیا روی آن قابل آسیب دیدن است. درب سازه هم ممکن است که در طولانی مدت به دلیل استفاده مکرر دچار آسیب شود. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که حتما در صورت مشاهده  این  موارد، با تکنسین های ما تماس بگیرد تا خود را برای تعمیر به محل برسانند.

فروش کانکس انباری

با فروش کانکس انباری قصد داریم تا شما را با ویژگی ها و مزایای هر کدام از این سازه ها آشنا کنیم در حقیقت هر کدام از این سازه ها دارای ویژگی ها و مزایای متفاوتی هستند که شما می توانید بر این اساس کانکس را خریداری کنید. در این شرایط به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا متناسب با این موارد کانکس انباری را خریداری کنید. کانکس چهارمحال و بختیاری

در خرید کانکس انباری به چه مواردی توجه کنیم؟

برای خرید کانکس انباری باید به موارد متعددی توجه شود در حقیقت شما می توانید با توجه به موارد متعدد خرید خود را انجام دهید به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا بر این اساس یک سازه با کیفیت خریداری کنید این شرایط می توانید به تمام اهدافی که مد نظر دارید  دست پیدا کنید کانتینر انباری.

توجه به کیفیت و طول عمر کانکس
سطح قیمت
توجه به شیوه طراحی
 1. توجه به کیفیت و طول عمر کانکس

"<yoastmark

کیفیت و طول عمر کانکس اهمیت بسیار زیادی دارد. به عبارتی شما باید این موارد را به دقت مورد بررسی قرار دهید. به عبارتی نوع خرید شما می بایست بر این اساس سازمان داده شود. در حقیقت حتماً لازم است تا در فروش کانکس انباری این موارد را به دقت مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.

کیفیت و طول عمر کانکس انباری بسیار اهمیت دارد. همچنین در فروش کانکس انباری حتماً به این موارد توجه خواهد شد. به عبارتی شما باید مدت زمان استفاده از آن را به ما اطلاع دهید تا ما مناسب ترین سازه را به شما ارائه دهیم. در حقیقت هر کدام از این کانکس ها با بالاترین سطح کیفیت به شما ارائه خواهند شد.

همچنین توجه داشته باشید که طول عمر هر کدام از کانکس متفاوت است. در حقیقت هر کدام از این کانکس دارای طول عمر یکسانی نیستند.

همچنین برای استفاده در یک بازه زمانی مشخص خریداری خواهند شد. به عبارتی بعضی از کانکس ها برای استفاده مداوم و برخی برای استفاده در کوتاه مدت خریداری خواهند شد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم بر این اساس اقدام به خرید کانکس انباری کنید. در حقیقت شرکت با فروش کانکس انباری قصد دارد تا نیازهای کوتاه‌مدت و بلندمدت شما را برطرف کرده و شما را به اهدافی که دارید برساند.

 1. توجه به سطح قیمت

در خرید این سازه به سطح قیمت توجه  زیادی شده است.  فروش کانکس انباری با شیوه متفاوت صورت می‌گیرد. در حقیقت هر کدام از این سازه ها به شیوه‌های متنوع طراحی و سپس مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به شما پیشنهاد می‌کنیم بر این اساس اقدام به خرید کانکس انباری کنید. در حقیقت قیمت‌گذاری هر کدام از کانکس ها با یکدیگر فرق می‌کند.

 1. توجه به شیوه طراحی

"<yoastmark

بعضی از آنها متناسب با شرایط و خصوصیاتی که هر کانکس دارد طراحی و بعضی به سفارش متقاضی طراحی خواهند شد. این موارد سبب تفاوت قیمت کانکس خواهد شد. به همین دلیل به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا بر این اساس اقدام به خرید کنید.

همچنین ما با فروش کانکس انباری در ابعاد و اندازه های متنوع سعی داریم تا شما را به اهدافی که دارید به آسانی برسانیم. به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا خرید خود را بر اساس قیمت کانکس انجام دهید. به عبارتی سطوح مختلف قیمت را به شما اطلاع خواهیم داد.

شما می توانید بر این اساس یک کانکس را با قیمت مناسب خریداری کنید. به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا خرید خود را به بهترین شکل ممکن سازمان دهید. با توجه به شیوه ارائه خدمات توسط شرکت در کنار فروش کانکس انباری سعی داریم تا خدمات دیگری به شما ارائه دهیم. کانکس در سمنان

خدمات متنوع

سایر خدمات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. البته فروش کانکس انباری یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین خدماتی است که شرکت به شما ارائه می دهد. با این حال خدمات شرکت تنها منحصر به این مورد نخواهد شد. شما می توانید از این خدمات که در انواع متفاوت به شما ارائه می شوند به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

در حقیقت در کنار فروش کانکس انباری سایر خدمات نیز به متقاضیان ارائه خواهد شد. شما بعد از خرید این کانکس می‌توانید تا سال‌های متوالی از خدماتی که توسط شرکت به شما ارائه می شود استفاده کنید.

فروش کانکس انباری در صورتی می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد که شما آگاهانه خرید خود را انجام دهید. یعنی به همه اصول و مبانی در کنار خرید خود توجه کنید.

b2n

yun

rizy

 Warehouse Conex

Rate this post
3 پاسخ
 1. فیروزه حضرتی
  فیروزه حضرتی گفته:

  چقدر جالب من اصلا درباره قیمت و طراحی این کانکس ها اطلاعاتی نداشتم خیلی ممنون که انقدر کامل اطلاعات خدمتمون قرار میدین.

  پاسخ
 2. رضا جباریان
  رضا جباریان گفته:

  بسیار ممنونم بابت اطلاعات کاملی که ارائه دادین حتما برای خریداری تماس میگیریم خدمتتون

  پاسخ
 3. پدرام اسماعیلی
  پدرام اسماعیلی گفته:

  شیوه های ساخت این کانکس ها خیلی جالبه و در عین سادگی طرح های متفاوت و قشنگی هم دارن

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.