کانکس آماده

کانکس آماده

کانکس آماده یکی از پرکاربردترین سازه ها در زمینه خرید و فروش کانکس به حساب می آید. این سازه بیشتر از بقیه سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل این میزان از توجه و استقبال از کانکس آماده، استفاده از این سازه در تمام امور است. به عبارتی تمام مشتریان می توانند در زمینه که علاقه مند هستند، از این کانکس استفاده کنند.

جهت مشاوره و خرید انواع کانکس و کانتینر با شماره 09120801850 تماس حاصل فرمایید.

کانکس آماده در چه زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرد؟کانکس آماده در چه زمینه ای مورد استفاده قرار می گیرد؟

این سازه در بسیاری از زمینه ها کاربرد دارد. شما می توانید از این سازه در تمام زمینه ها استفاده کنید. در حقیقت حوزه کاری و استفاده این سازه ها بسیار گسترده تر است. در ادامه شما را با انواع این سازه آشنا خواهیم کرد.

استفاده به عنوان فروشگاه استفاده به عنوان انباری
استفاده به عنوان رستوران استفاده به عنوان کارگاه
  • استفاده به عنوان فروشگاه

از کانکس آماده به عنوان فروشگاه استفاده خواهد شد. این دسته از سازه ها کاربری فروشگاهی دارند. به عبارتی نوع کاربری آن ها فروشگاهی و تجاری است. شما می توانید با استفاده از قابلیت هایی که این کانکس در اختیار شما می گذارد کسب درآمد کنید.

انواع کانکس آماده فروشگاهی

این کانکس ها انواع متفاوتی دارند. بعضی به عنوان کیوسک خدمات شهری و بعض به عنوان دکه روزنامه فروشی و تنقلات فروشی مورد استفاده قرار می گیرند. این سازه کاربرد های بسیار زیادی دارد. به عبارتی کاربرد های آن به مواردی که به صورت مختصر اشاره شد محدود نمی شود.

این سازه به عنوان فروشگاه کاربرد بسیار زیادی دارد. شما می توانید از این سازه در تمام این امور استفاده کنید. به عبارتی از این سازه در تمام زمینه های فوق استفاده می شود.

لازم به ذکر است در برخی از زمینه ها، کانکس بیشتر از نمونه های مشابه کاربرد دارد. نمونه های مشابه کانکس بسیار کم کاربرد تر از کانکس هستند. شما می توانید از این سازه به عنوان فروشگاه استفاده کنید.

  • استفاده به عنوان انباریاستفاده به عنوان انباری

کانکس انباری، یک کانکس آماده است که در موارد متفاوتی کاربرد دارد. از این سازه به صورت های متفاوتی استفاده می شود. در حقیقت کاربرد این سازه بسیار پر کاربرد تر از بقیه موارد است. به عبارتی گاهی ممکن است که این سازه ها بیشتر از یک انباری معمولی کاربرد داشته باشند.

کانکس آماده انباری چه قابلیت هایی دارد؟

انباری معمول تنها قابلیت دپو کردن و انبار کردن وسایل را دارد. در صورتی که کانکس انباری، قابلیت انبار کردن وسایل را به شیوه های متفاوت دارد. شما می توانید آن ها را طبقه بندی کنید. همچنین می توانید تعدادی قفسه در آن قرار دهید.

انتخاب همه این موارد به شخص شما بستگی دارد. این کانکس ها دارای سیستم برق روشنایی هم می باشد. شما می توانید از این سازه ها به بهترین نحو استفاده کنید. این مورد می تواند شما را به اهدافتان برساند و نیاز های شما را بر آورده کند.

  • استفاده به عنوان رستوراناستفاده به عنوان رستوران

از کانکس آماده، به عنوان رستوران استفاده می شود. در حقیقت شما می توانید از این سازه برای ارائه اغذیه و محصولات خوراکی و غذایی به شهروندان استفاده کنید. البته منظور ما بیشتر کانکس هایی هستند که در ابعاد کوچک تری ساخته شده اند.

به عبارتی ابعاد آن ها کوچک تر از بقیه است. کانکس های بزرگ به صورت آماده قابل خریداری نیستند. لازم است تا قطعات آن به محل منتقل و در محل به یکدیگر نصب شوند. در این صورت می توان گفت که از این کانکس به عنوان کانکس رستوران استفاده خواهد شد.

کانکس آماده رستوران در چه مواردی کاربرد دارد؟

کانکس رستوران به کانکسی گفته می شود که در بازار و مراکز شلوغ شهر، غذا می فروشد. این دسته از کانکس ها بسیار پر کاربرد می باشند. حتما شما در بسیاری از پاساژ ها و مراکز لوکس، کانکس هایی را دیده اید که غذاهای خوراکی به مردم می فروشند.

اگر اهل نمایشگاه باشید، حتما مشاهده کرده اید که در نمایشگاه غذا از این کانکس آماده استفاده می شود. به عبارتی کانکس های آماده در این مواقع یا خریداری می شوند یا به شرکت کنندگان اجاره داده می شوند.

  • استفاده به عنوان کارگاهاستفاده به عنوان کارگاه

می توان از این سازه به عنوان کارگاه استفاده کرد. به عبارتی شما خواهید توانست تا از این سازه به عنوان یک کارگاه تولیدی استفاده کنید. در حقیقت شما می توانید به جای خرید یک فضا برای کارگاه خود، از کانکس استفاده کنید.

استفاده از کانکس سبب می شود تا در هزینه های شما به شدت صرفه جویی شود. به عبارتی اگر قرار است تا کسب و کار خود را راه اندازی کرده و گسترش دهید، باید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. به همین دلیل شما خواهید توانست تا با خرید یک سازه، کسب و کار خود را راه اندازی کرده و آن را توسعه دهید.

انواع کانکس آماده

در جدول بالا به کاربرد کانکس آماده اشاره کردیم. لازم است تا این نکته را اضافه کنیم تا کانکس آماده در این موارد کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. در قسمت زیر به دیگر کاربرد های کانکس آماده اشاره خواهیم کرد.

  • کانکس یخچالی
  • کانکس سرویس بهداشتی
  • کانکس پزشکی

ابعاد کانکس آماده

کانکس آماده در اندازه های متفاوتی ساخته می شود. در ساخت کانکس آماده به دو عامل توجه می شود. اولین مورد این است که کانکس در ابعادی ساخته شود که محدودیتی بابت حمل و نقل نداشته باشد.

دومین مورد این است که برای نصب کانکس باید اندازه استاندارد در کانکس رعایت شود. به عبارتی اگر کانکس در اندازه استاندارد ساخته نشود، امکان نصب ندارد.

همچنین حمل و نقل آن با محدودیت رو به رو خواهد بود. به عبارت باید اندازه استاندارد در کانکس آماره رعایت شود. در همه جای دنیا کانکس آماده دارای یک اندازه مشخص و استاندارد است.

قیمت کانکس آمادهقیمت کانکس آماده

قیمت کانکس آماده به شیوه ساخت سازه، هزینه حمل و نقل، ساخت اجزای گوناگون آن بستگی دارد. کانکس هایی که پیچیدگی زیادی در ساخت دارند، ممکن است که قیمت بالاتری داشته باشند.

کانکس هایی که قیمت بالاتری دارند، عمدتا ساخت حرفه ای تر و از فناوری پیشرفته ای برای ساخت آن ها استفاده شده است.

قیمت کانکس آماده علاوه بر این موارد، شامل مرغوبیت و جنس مواد است. موادی که برای ساخت کانکس خریداری می شوند در قیمت تاثیرگذار است. اگر در بودجه خود محدودیت دارید، می توانید کانکس آماده کوچک خریداری کنید.

هر کدام از کانکس ها در ابعاد کوچک و قابل حمل ساخته می شوند، بر این اساس می توانید تا بودجه خود را با خرید کانکس مطابقت دهید.

خرید کانکس آماده

برای خرید کانکس آماده می توانید با مشورت از مشاوران و توصیه های کارشناسان بهترین کانکس را خریداری کنید. این امکان برای شما مهیا است تا با خرید کانکس خود، هم اسباب پیشرفت ما را فراهم کنید و هم بتوانید در هر زمینه ای که فعالیت دارید موفق شوید. شما می توانید با تکیه بر این موارد و توجه به راهنمایی ها، اقدام به خرید کانکس آماده کنید.

فروش کانکس آمادهفروش کانکس آماده

ما با فروش کانکس آماده درتلاش هستیم تا خدمات زیادی را به شما عرضه کنیم. این خدمات بسیار گسترده و پر کاربرد هستند.

این خدمات شامل خدماتی هستند که بعد از فروش ما می توانیم آن ها را به شما عرضه کنیم. شما می توانید از خدمات تعمیرات کانکس استفاده کنید.

همچنین می توانید از خدماتی که در حین فروش توسط کارشناسان ما به شما ارائه می شوند، استفاده کنید. این خدمات به شرح زیر است.

  • مشاوره و کارشناسی درباره جنس و کیفیت سازه
  • مشاوره در زمینه انتخاب سازه مناسب با اقلیم و شرایط آب و هوایی
  • مشاوره در زمینه نصب و حمل سازه

تعمیرات کانکس آماده

تعمیرات کانکس آماده، توسط تکنسین متخصص و مجرب شرکت انجام می شود. این تکنسین ها با دقت آسیب وارد شده به کانکس را بررسی می کنند. بعد از بررسی های مکرر، لوازم و امکانات بازسازی و تعمیر را کنار هم می آورند.

این لوازم و امکانات، نقش اساسی در تعمیر کانکس دارند برای تعمیر این سازه ها باید از ابزار  و وسایل تعمیر کانکس آماده استفاده شود.

آسیب هایی که به کانکس آماده وارد می شوند، چند نوع هستند؟

یکی از این آسیب ها، آسیب به درب و پنجره کانکس است. درب و پنجره کانکس به این روش قابل تعمیر است. ابتدا باید تشخیص داده شود که آسیب به چه میزان و چه حدی است.

آسیب به بدنه خارجی

این آسیب در کانکس آماده به دلیل وقوع حوادث متعدد به وجود می آید. یکی از این حوادث، برخورد ماشین با کانکس است. در این شرایط بدنه کانکس آسیب می بیند. برای برطرف کردن این آسیب بهتر است که بدنه کاملا تعویض شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *