کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی یک سازه از پیش ساخته است این سازه برای امنیت و کنترل ورود و خروج افراد و خودرو در یک محیط خاص قرار می گیرد. این نوع کانکس طوری طراحی شده که در داخل آن فردی در محلی به خصوص کنترل همه چیز را در نظر دارد. این کانکس ها در مجتمع های تجاری، مسکونی، بیمارستان ها، اداره ها، دانشگاه ها و غیره کاربرد دارد. کانکس چادری

در سایز های کوچک و رنگ های مختلفی این سازه وجود دارد. جالب است بدانید که پنجره های این نوع کانکس در سایز بزرگ طراحی شده و علت آن هم این است که نگهبانان راحت تر بتوانند ابزارهای کنترلی را در اختیار خود داشته باشند تا اطراف خود را بیشتر و بهتر ببینند.

پنجره های این نوع کانکس به طور میانگین سه ضلع و دارای یک درب ورودی است. ناگفته نماند برخی از مشتریان تغییرات یا درخواست هایی دارند که تولید کنندگان با توجه به سلیقه مشتری ساخت سازه را انجام می دهند.

اصولاً کانکس نگهبانی درسایزهای مختلفی اعم از: یک متری، چهار متری، شش  متری ساخته می شوند. البته متراژ کانکس نگهبانی بسته به تعداد افراد یا نگهبانان دارد که در آن قرار می گیرند.

کانکس نگهبانی شاید در مکان های زیادی به چشم بخورد که کاربرد درست آن حفاظت و نگهبانی از مکان های خاص است.

امروز در سطح شهر در بسیاری از مکان ها کانکس های نگهبانی به چشم می خورند. مثلاً در پارک‌ها، پارکینگ ها، بیمارستان ها، پاساژها، ساختمان های اداری، تجاری، ساختمان های مسکونی و غیره می توان این سازه را به وفور دید.

کانکس های نگهبانی جهت امنیت و حراست خوب برای بیشتر مکان ها جوابگو بود اند.کانکس مدیریتی

 ویژگی های کانکس نگهبانی چیست؟

ویژگی های کانکس نگهبانی چیست؟

در ادامه این مطلب می خواهیم از ویژگی های منحصر به فرد این نوع کانکس با شما صحبت کنیم پس مشتاقیم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

تولید کنندگان کانکس نگهبانی با هوش و ذکاوت توانسته اند در این عرصه باعث پیشرفت و توسعه این نوع کانکس ها باشند. شما می توانید برای کنترل و محافظت از مکان های تجاری، مسکونی، اداری، بیمارستان ها و غیره با هزینه به صرفه و در مدت کوتاه از این نوع کانکس استفاده کنید و ورود وخروج تمام افراد و خودروها را به کنترل خود در آورید ابعاد و سایز کانکس نگهبانی هم بستگی به تعداد پرسنل که در آن مستقر هستند. کانکس اداری

 دید مناسب در داخل کانکس نگهبانی

این نوع کانکس در درجه اول باید طوری ساخته شود که تمام ورودی ها و خروجی ها را تحت نظر بگیرد و دید مناسبی داشته باشد. حتی در مکانی که خودرو ها عبور می کنند نگهبان دید کافی و کنترل داشته باشند.

 

 نمای ظاهری کانکس نگهبانی

شاید برایتان جالب باشد بدانید در نما و ظاهر کانکس نگهبانی هر کدام برای خود معنی خاصی دارند. برای مثال نمای کامپوزیت یا دکوراتیو بیشتر برای ورودی مجتمع های مسکونی، اداری، سازمان ها و ادارات برای کاین نوع کانکس استفاده می شود.

برای اینکه نما و ظاهر زیبا امروزه بسیار چشمگیر بوده و نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می کند بنابراین عبور مرور در این مکان ها  را بالا می برد. برعکس  آن این نوع کانکس با ظاهری بسیار ساده برای محافظت از پروژه های ساخت و ساز ساختمانی به کار می روند. در نتیجه طرح و سایز این نوع کانکس ها بسته به سلیقه مشتری دارد. کانکس مسکونی

محل نصب کانکس نگهبانی

محل نصب کانکس نگهبانی

زمانی که این نوع کانکس در مکان مورد نظر کاربر نصب گردید سازندگان آن باید جوری آن را طراحی کرده باشند تا افرادی که در داخل آن مستقر می شوند تسلط  کامل به محیط بیرون داشته باشند. بنابراین به راحتی بتوانند تمام رفت و آمدها را تحت نظر بگیرند. نصب درست کانکس نگهبانی باعث می شود تا پرسنل کار خود را به درستی انجام دهند و در حیطه کاری آنها مشکلی پیش نیاید.

 امنیت کانکس نگهبانی

یکی از مهمترین مزیت های این نوع کانکس این است که سازنده محترم این سازه از پیش ساخته را طوری به اجرا در بیاورد که دوربین مداربسته و آژیر خطر در آن قابل نصب باشد. باید محل قرار گیری این لوازم در کانکس پیش بینی شده باشد. در مواردی نیز اگر لازم است طراحی داخلی برای ابزار های کاری نگهبانان در نظر گرفته شود. کانکس دوطبقه

مقاومت در برابر زلزله

کانکس نگهبانی و باقی کانکس ها زیر نظر برجسته ترین مهندسین و بر اساس استاندارد های ساختمان سازی ساخته می شود. همین امر باعث شده خیال افراد در مقابل زلزله سیل برف و غیره راحت باشد زیرا استحکام و مقاومت بالایی در برابر موارد عنوان شده دارد. از این رو امنیت این سازه ها به شدت بالا است. کانکس فروشگاهی

امکانات گرمایشی و سرمایشی

امکانات گرمایشی و سرمایشی

این نوع کانکس جوری باید ساخته شود تا در تابستان و زمستان که گرما و سرما بسیار شدید تر از سایر فصول سال است پرسنل را درگیر نکنند. اگر در فضای کانکس نگهبانی، تمام شرایط گرمایشی و سرمایشی رعایت شود و برای حراست یا  پرسنل امکانات مورد نظر قرار گیرد آنها هم وظایف خود را به درستی انجام می‌دهند و دغدغه گرما و سرما را نخواهند داشت. نصب کولر و نصب بخاری برقی بهترین مورد برای جلوگیری از سرما و گرما در فضای کانکس هستند.

از اینکه با ما در این مطلب همراه بودید کمال تشکر را داریم امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشند. جهت دریافت مشاوره خرید این نوع کانکس  و نیز خرید کانکس های نگهبانی دست دوم با ما تماس حاصل نمایید.

b2n

yun

rizy

conex

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

سازندگان کانکس کارگاهی توانسته اند این محصول را به سبک سلیقه مشتری و طرح و رنگ مورد نظرشان به اجرا در بیاورد. این نوع کانکس یک محیط عالی برای خستگی مهندسان کارگران پروژه و تکنسین ها است. از لحاظ امکانات داخل این نوع کانکس می توان به سرویس بهداشتی و اتاق خواب، سیستم تهویه هوا و غیره اشاره کرد.

در داخل کانکس کارگاهی خیلی راحت و آسان می توان سیستم تجهیزات کارگاهی را نصب و مورد استفاده قرار داد. اگر بخواهیم در مورد این کانکس توضیح کلی ارائه دهیم می توان گفت در مکان هایی که پروژه های ساختمانی در موقعیت ساخت و ساز و احداث است، به دلایل زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.کانکس مدیریتی

دلیلی که باید از کانکس کارگاهی استفاده کرد چیست ؟

مهمترین دلیلی که در ساخت پروژه از این نوع کانکس استفاده می شود، جابجایی راحت و ساخت و از آن مهمتر سرعت زیاد در ساخت و مونتاژ آن است. تولید کنندگان این نوع کانکس طوری آن را طراحی کرده اند که افراد در آن به راحتی مستقر شوند و به انجام کار خود بپردازند.

این سازه ها اصلا به هم شبیه نیستند و ساختار آن بستگی به شرایط کاری هرکس دارد. تولید کنندگان کانکس کارگاهی بر حسب نیاز پروژه های ساختمانی سازه مورد نظر را می سازند. کانکس پیش ساخته

کاربرد کانکس کارگاهی

کاربرد کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی یک سازه از پیش ساخته هست که برای پروژه های ساختمانی در اختیار کارگران و  مهندسان پروژه قرار می گیرد.

افراد زیاد امروز به دنبال این نوع کانکس یا سازه های از پیش ساخته به دلیل پر کاربرد بودن آن هستند.

کانکس‌ها زیادی امروز تولید می شوند که هر کدام از کانکس ها بستگی به شرایط کاری و ساختمانی در مکان های خاصی قرار می گیرند. کانکس انباری

این نوع کانکس یک سازه بسیار عالی و پر کاربرد و از لحاظ هزینه بسیار مقروم به صرفه است به همین دلیل از این نوع کانکس در پروژه ها ساختمانی استفاده می شود.

کانکس کارگاهی چیست؟

تولید کنندگان کانکس کارگاهی توانسته اند این  کانکس رابه شکل یک خانه که تمام تجهیزات را در آن می توان پیدا کرد بسازند.

کانکس ها انواع مختلفی دارد از جمله؛ کانکس رستورانی، کانکس ورزشی،  سرویس بهداشتی، سوله کارگری ویلا و غیره

جنس تمام کانکس ها از ورق گالوانیزه، آهن، ساندویچ پانل، است. کانکس قسمت های مختلفی دارد که شامل؛ جنس بدنه سقف، داخل کانکس، شاسی کانکس، درب و پنجره و غیره می باشد.

این نوع کانکس را طوری می سازد که کارگران در آن احساس رفاه و آرامش کنند. کارگران برای زمان کوتاه می توانند در آن زندگی کنند. این نوع کانکس برای کار و انجام جلسات با ظرفیت بالا مناسب نیست. کانکس اداری

قیمت کانکس کارگاهی

قیمت کانکس کارگاهی

عوامل مختلفی باعث قیمت کانکس کارگاهی می شود که در ادامه توضیح خواهیم داد. هرچه کیفیت این کانکس ها بهتر باشد قیمت آن نیز به نسبت بالاتر است. موادی که در ساخت این نوع کانکس مصرف می شود باعث افزایش قیمت آن است.

کانکس های کارگاهی دارای جنس بدنه آن عالی و از مواد با کیفیت در ساخت آن به کار رفته. برای جلوگیری از نفوذ آب در داخل کانکس تولید آن به گونه ای انجام می شود تا در برابر سرما گرما و آب مقاومت بالایی داشته باشد.

برای ساختن این نوع کانکس بدنه را از نوع ورق خم کاری برای استحکام عالی استفاده می کنند و خیلی راحت قابل شستشو و ضد آب است. کانکس دوبلکس

بنابراین می توان گفت مقاومت بالایی در برابر زلزله، باران، گرما و سرما دارد. شما می توانید در و پنجره را با سلیقه خود انتخاب کنید. برخی از مشتریان برای مقاومت بالاتر از در و پنجره های دوجداره و ضد سرقت استفاده می کنند.

کاربرد کانکس کارگاهی

یکی از کاربرد های کانکس کارگاهی در پروژه های راه سازی و جاده ای است این نوع کانکس مکان مناسب برای استراحت کارگران می باشد. در مناطق جنوبی در پروژه های شرکت های نفتی در حال احداث و مشغول کار نیز این نوع کانکس مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای پروژه های معدن حفاری ها نیز قابل استفاده است.

انواع کانکس کارگاهی

انواع کانکس کارگاهی

یکی از مزیت های مهم این نوع کانکس تغییر اشکال آن به سلیقه مشتری است. این نوع کانکس از نوع سبک با اندازه های مشخص ساخته می شود که طرفداران بسیاری دارد.

اما در برخی موارد کسانی هستند که به دنبال کانکس کارگاهی سنگین هستند، آنها می توانند با نظر و سلیقه دلخواه خود کانکس تهیه کنند.

این نوع کانکس به نام ساندویچ پانل و سادینگ ساخت و تولید می شود. شما طبق نیاز خود کانکس مورد نظر خود را انتخاب و تعیین می کنید زیرا کانکس ها انواع مختلفی دارند و در بازار برای فروش قرار می گیرند.

بیایید با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چه چیزی باعث کاهش و افزایش قیمت این نوع کانکس می شود در ساخت این نوع کانکس مهمترین موادی که در آن استفاده می شود آهن است امروزه در بازار صنعتی به دلایل نوسانات قیمت آهن در برخی مواقع قیمت کانکس کارگاهی کاهش و افزایش می یابد. کانکس مسکونی

کانکس کارگاهی دست دوم

اگر شما دنبال خرید کانکس کارگاهی دست دوم هستید خیلی راحت می توانید این محصول را از سایت ها و شرکت های معتبر و مخصوص فروش کانکس های دست دوم خریداری کنید. حتی اگر در خرید خود شک و تردید دارید می توانید از طریق تماس با کارشناسان آگاهی بیشتر در مورد قیمت و جنس محصول این شرکت ها را به صورت حضوری و آنلاین دریافت کنید و محصول مورد نظر خود را تهیه و خریداری کنید.

مزایای کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی به علت داشتن مزایای زیاد امروز بسیار مورد استقبال پیمانکاران ساختمانی قرار گرفته است.

 • سرعت در تجهیزات کارگاهی
 • به صرفه بودن برای پیمانکاران
 • پر کاربرد بودن و قابلیت حمل راحت
 • ضد زلزله بودن آن
 • زیبایی ظاهر و کارایی فراوان آن

b2n

yun

rizy

a workshop conex

کانکس رو باز

کانکس رو باز

کانکس رو باز

این روز ها با  پیشرفت روانه علم و صنعت، کانکس نیز تنها برای موارد محدودی مانند حمل و نقل مورد استفاده قرار نمی گیرد، بلکه دارای موارد استفاده گسترده تری مانند انبار، ایستگاه ها و حتی خانه است.

این کانکس های رو باز یا همان بدون سقف نیز یکی از انواع کانکس ها به حساب می آیند. که امروزه در موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. کانکس مدیریتی

مزیت های کانکس های روباز زیاد هستند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. و تمام توضیحات لازم در این زمینه را برای شما خواهیم داد پس تا انتهای این قاله ارزشمند که درباره کانکس روباز است با ما همراه باشید. به این مدل کانکس ها در اصطلاح کانکس های بدون سقف یا اپن تاپ (open top) نیز گفته می شود. که بسیاری آن را به این نام می شناسند.

انواع کانکس روباز

کانکس های رو باز یا همان کانکس های بی سقف در دو مدل متقاوت تهیه شده اند. که نوع اول کانکس های بی سقف کارخانه ای و نوع دوم دست ساز هستند.

این نوع کانکس  را می توان از لحاظ ابعاد به دو اندازه چهل فوت و بیست فوت تقسیم کرد. کانکس سرویس بهداشتی

کانکس روباز 20فوتی که وزن تقریبی آن حدود 2000کیلرم می باشد، برای حمل بار مورد استفاده قرار می گیرد. و بین تاجر ها از محبوبیت بالایی برخوردار است که حمل آن به وسیله قطار، کامیون و یا کشتی صورت می گیرد.

در کانکس های 40فوتی تعداد محموله های بیشتری را می توان بصورت یکپارچه جا داد. و در این مدل از کانکس ما به هیچ وجه محدودیت هایی در سه بعد طول و عرض و ارتفاع نخواهیم داشت.

 مزیت‌های کانکس رو باز

مزیت_های کانکس رو باز

این مدل کانکس های رو باز برای حمل و نقل کالاهای سنگین بسیار مورد استفاده قرار می گیرند و در بین سایر ابزار ها از محبوبیت بالاتری برخوردار هستند.

چرا که محموله بار سنگین است و ابعاد بزرگی دارد و بهتر است از طریق سقف و با کمک جرثقیل بارگیری و جابه جا شود. کانکس انباری

استفاده از این کانکس ها، سلامت و ایمنی بار را بیشتر تضمین می کند و باعث می شود دیگر خسارت هایی نظیر خش و یا خط و شکستگی بر روی محصول به جا بماند پس صاحبان کالا از این لحاظ نیز می توانند به راحتی با خیالی آسوده از این کانکس ها جهت جابه جایی بار خود استفاده کنند.

کانکس های روباز توانسته اند به شدت هزینه جابه جایی و بسته بندی را کاهش دهند و برای صاحبان کالا توجیه اقتصادی زیادی را به همراه بیاورند.

کانکس های روباز باعث می شوند که کالاها بصورت یکجا و به روش بسیار آسان به کمک جرثقیل از بالا جا به جا شوند و حتی در زمان نیز صرفه جویی قابل توجهی صورت بگیرد.

مهم ترین مزیت این کانکس های روباز می تواند مواد و متریال بسیار مقاوم بکار رفته شده در آنها باشد که موجب افزایش ایمنی محصول می شود و می تواند خیال مشتری را از بابت سلامت کالای خود آسوده کند. کانکس اداری

کاربردهای کانکس روباز

کاربردهای کانکس روباز

کانکس رو باز باتوجه به متنوع بودن نوع کانکس ها، کاربرد های مصرفی زیادی دارد. که در اینجا به چندتای آن ها اشاره خواهیم کرد.

در صنعت حمل و نقل از طریق دریا استفاده از کانکس روباز در برخی شرایط حتی الزامی نیز می شود. که در این صورت برای بالای بار می توان از چادر های مخصوص و استاندارد جهت جلوگیری از آسیب دیدن بار با بارش باران استفاده کرد.

حال می توان یک کار دیگر را نیز انجام داد و آن این است. که از کانکس های سقفی استفاده کرد که بصورت دستی سقف آن ها را برش دادیم که البته این روش به هیچ وجه مورد قبول واحد های باربری جهانی نیست و روش استانداردی به حساب نمی آید. کانکس دوبلکس

قیمت کانکس های روباز چقدر است؟

قیمت کانکس های روباز چقدر است؟

همانطور که می دانید اکثر قطعات کانکس ها وارداتی بوده و قیمت مشخصی را نمی‌توان برای آن ها در نظر گرفت. اما همیشه قیمت کانکس روباز کمی از سایر کانکس های دیگر بیشتر است.

برای دریافت مشاوره و اطلاعات دقیق تر می توانید. از مشاوران ما در حوزه فروش کمک بگیرید تا آن ها شما را در این زمینه بیشتر راهنمایی کنند. کانکس دوطبقه

تیم کونکسه برای انتخاب بهتیرین محصولات برای شما همیشه و در هر لحظه در خدمت شماست و آماده برای پاسخگویی می باشد.

b2n

yun

rizy

conex

کانکس در فارس

کانکس در فارس

کانکس در فارس

در این مقاله کمی از کانکس و مشخصات فنی آن را در این مقاله بررسی خواهیم کرد. و برای سفارش کانکس در فارس توضیحاتی را ارائه می دهیم.

پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی را درباره کانکس ها به شما بدهیم.

کانکس ها به طور کلی و خلاصه یک اتاق یا چند اتاقک کنار هم را می گویند. که از پیش ساخته شده اند و شاید اصلی ترین دلیل ساخته شدن آن ها، حمل و نقل و جابه جایی آسانشان است.

کانکس در فارس نیز استفاده های زیادی دارد و برای مصارف متعدد خانگی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه با پیشرفت صنعت و زیاد شدن تعداد کارخانه ها بسیاری از بخش های آن را با کانکس راه اندازی می کنند. این قضیه هم کارشان را سریع تر راه می اندازد و هم چنین هزینه ها را به شدت کاهش می دهد پس کانکس ها جایگزین های بسیار خوبی برای ساختمان های واقعی در برخی موارد به حساب می آیند. کانکس مدیریتی

کونکسه بهترین تولید کننده کانکس برای تمام استان ها از جمله کانکس در فارس می باشد و تنها با یک سفارش آسان، محصول را در کمترین فاصله زمانی برای شما ارسال خواهد کرد.

قیمت کانکس در فارس

شیراز دارای مکان های تفریحی و توریستی زیادی است و به همین دلیل کانکس های مصرفی جهت ویلا یا اتاقک سرویس بهداشتی بسیار هستند و در این موارد بیش از هر مورد دیگری است.

از مشخصات فنی کانکس ها می توان به دو بخش عمده آن ها یعنی اسکلت و شاسی و پوشش بدنه و سقف آن ها اشاره کرد.

برخلاف تصور اکثریت که گمان می کنند کانکس ها تماما از آهن هستند، باید بگوییم که کانکس ها آهنی نیستند.

مشکلی که در برخی موارد وجود دارد این است که به دلیل صعب العبور بودن برخی مناطق امکان انتقال به هیچ وجه وجود ندارد، نگران نباشید، این مشکل راهکار آسانی دارد و کونکسه آن را تماما حل کرده است. و آن این است که موارد را به مقصد متنقل می کند و کار ساخت را در همان مکان انجام خواهد داد. پس در این مورد هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. کانکس دوبلکس

کانکس در فارس را اکثر افراد برای سکونت در باغ ها و مکان های تفریحی خود سفارش می دهند. از آن جایی که آن مناطق بسیار خوش آب و هوا هستند، موارد مصرفی در آن جا بسیار زیاد می باشد. و طرفداران زیادی نیز دارد.

مراحل ساخت کانکس

مراحل ساخت کانکس

می دانیم که کلیت روش ساخت هر نوع کانکس تقریبا یکسان است. و تنها تفاوت در نوع متریال و مواد بکار برده شده در آن ها است.

یکی از مزیت های کونکسه نسبت به رقبای خود در ساخت کانکس می توان. به استفاده از مواد با کیفیت و استاندارد نام برد که این شرکت را از سایر شرکت های تولید کننده متمایز کرده است.

بدیهی است که مرحله اول برای ساخت هر کانکس تعبیه مواد اولیه متناسب با نوع درخواستی مشتری است. و سپس می رسیم به مرحله ساخت اسکلت و بنا و زیر بنای اصلی آن ها، در مرحله بعد نوبت به جزئیات می رسد که آن ها می توانند نصب درب و یا پنجره، رنگ آمیزی و… باشند.کانکس آماده

مهم ترین مرحله و آخرین آن ها نیز می تواند. نصب امکانات و پوشش خارجی باشد، در نهایت هم تست نهایی توسط کونکسه برای اطمینان خاطر از درست بودن تمام شرایط انجام خواهد داد.

شما می توانید به راختی و با خیال راحت تمام انتظارات. خود را برای داشتن یک کانکس ایده آن و متناسب با نیاز خود به ما بگویید و بهترین و نزدیک ترین شمایل آن را با ذهنتان از ما تحویل بگیرید. خبر خوش اینکه شما در هر شهر و یا استانی که باشید، فارغ از مکانتان می توانید سفارشتان را انجام دهید و تیم ما یا برای شما محصول را ارسال خواهد کرد یا با ارسال قطعات این کار را ئر مکان مورد نظر شما انجام می دهد.

b2n

yun

rizy

conex

کانکس در سیستان و بلوچستان-2

کانکس در سیستان و بلوچستان

کانکس در سیستان و بلوچستان

کونکسه ( conexe.ir ) یکی از مدرن ترین تولید کننده های کانکس در کشور محسوب می شود و عملیات تولید و انتقال را به تمام نقاط کشور انجام می دهد.

از آنجایی که استان سیستان و بلوچستان جز استان های بسیار پهناور در کشور عزیزمان ایران است. و کانکس برای مصارف متعددی در این استان قابل استفاده می باشد. موارد مصرفی کانکس در سیستان و بلوچستان را در ادامه بیشتر بررسی خواهیم کرد. کانکس مدیریتی

قیمت کانکس در سیستان و بلوچستان

می دانیم که مزیت های سازه هایی مثل کانکس بسیار است. که در شرایط های گوناگون می تواند بسیاری نیاز ها را تامین و برآورده کند و شما با صرف هزینه بسیار کمتر شما را به نتیجه دلخواه خود برساند.

برای مثال یکی از عمده ترین مسائل در سیستان و بلوچستان مشکلات کمبود امکانات از لحاظ آموزشی و برگزاری کلاس های درسی است.

پس استفاده از کانکس ها به جای کلاس درس به شدت توصیه می شود. تا مردم بتوانند با صرف هزینه و زمان کمتری محیط آموزشی را برای خود و فرزندان خود تهیه کنند. کانکس فروشگاهی

این استان از لحاظ امکانات در سطح میانه است و به همین خاطر و به خاطر موقعیت های مالی و اقتصادی کاربرد کانکس ها و سازه های پیش ساخته شده در این استان بیشتر و پررنگ تر است.

 

کونکسه به عنوان یکی از بزرگ ترین سازنده های کانکس در کشور مفختر است. که بتواند کانکس را برای کل شهر های ایران تهیه کند و هم چنین کانکس در سیستان و بلوچستان را تهیه و اجرایی کند.

استفاده از کانکس های ویلایی به دلیل مقاومت اونها  و هزینه  کمتر در مقایسه با سازه های معمولی رواج پیدا کرده است. در بسیاری از نقاط از جمله در مناطق شمالی کشور  انواع مختلف  کانکس های ویلایی را میتوان دید. کانکس دوبلکس

کانکس ها را می توان در ابعاد مختلف و در جهت نیاز سفارش داد و از آن ها استفاده کرد. یک سری کانکس ها هستند ک دارای چرخ می باشند و قابلیت این را دارند تا به راحتی قابل حمل باشــــــــند.

خرید کانکس در سیستان و بلوچستان

با توجه به سلیقه و نیاز و نوع پرداختی مشتری کانکس ها اندازه های آنها می توانند متفاوت باشند. سفارش کانکس در سیستان بلوچستان را نیز می توانید با دادن سایز و اندازه دقیق ابعاد برای هر گونه مصرفی از ما سفارش دهید و به راحتی آن چیزی که طبق سلیقه و علاقه خودتان است را دریافت کنید.

در برخی از موارد ممکن است افراد بنا به دلایل مختلف بخواهند که  کانکسشان را بفروشند. از این رو می توانند آنها را به شکل کانکس دست دوم به فروش برسانند. افرادی که کانکس های ویلایی دست دوم را می خرند می توانند مجددا آن را بر اساس سلیقه خودشان بازسازی و نوسازی نمایند و سپس آن را در محل مورد نظر نصب کنند. معمولا قیمت کانکس های دست دوم مناسب تر است و برای کسی که می خواهد با هزینه کمتر صاحب یک کانکس ویلایی شود، گزینه بسیار مناسبی است.

معمولا کانکس های ویلایی دست دوم حدود 25 تا 40 درصد از کانس های ویلایی نو ارزان ترند. و این رقم قابل توجهی است. در کل قیمت کانکس دست دوم به عواملی مانند ابعاد، ظاهر، سال ساخت، مواد به کار رفته و میزان آسیب دیدگی آن بستگی دارد. اما در انتخاب طرح محدود هستید. خرید کانکس

می توانید با ما کانکس دست دوم را نیز تهیه کنید و آن ها را در کیفیت های خوب یا بد مورد بررسی قرار دهید، مسلما قیمت هر کدام از آن ها به نسبت نو آن کمی پایین تر خواهد بود. و این افت قیمت می تواند به موارد متعددی مانند سال ساخت آن، برند آن و موارد بکار رفته شده در آن اشاره کرد.

خلاصه مطالب

از ویژگی های منحصر به فرد کونکسه می توان به کیفیت بالای مواد و متریال بکار رفته در آن اشاره کرد.

هم چنین کانکس های این شرکت بسیار مدرن هستند و طبق نیاز مشتری تعبیه و طراحی می شوند. یعنی سفارشات در برابر سلایق مشتری هستند و بسیار قابل انعطاف هستند. کانکس در قزوین

کانکس در سیستان و بلوچستان کاربردهای دیگری از قبیل سرویس بهداشتی، اشپر خانه و موارد تجاری نیز می باشد. در آخر هم به شما پیشنهاد می کنیم در حین سفارش کانکس به مواردی مانند زمان تحویل، مکانش و تمامی هزینه ها مانند هزینه ساخت یا حمل و نقل توجه داشته باشید و تمامی آن موارد را بررسی کنید و دست به اقدام برای سفارش بزنید.

b2n

yun

rizy

conex

کانکس در البرز

کانکس در البرز

کانکس در البرز

به صورت کلی اگر بخواهیم راجع به کانکس در البرز و مفهوم آن بیشتر بدانیم، می توانیم آن را یک فضا با طول و عرض و ارتفاع های متنوع بدانیم که در صدد رفع هر گونه نیاز مربط به اسکان موقت یا دائم ما می باشند. کانکس مدیریتی

برای داشتن کانکس در البرز و یا سایر استان ها به تنها چیزی که نیاز دارید، یک سطح صاف و تراز در مکان مورد نظرتان است و مابقی ماجرا را به کونکسه می سپارید. تا با کمک تیم قدرتمند خود بهترین مدل مطابق با خواسته شما را برایتان آماده و طراحی کند.

همانطور که می دانیم کانکس ها را برای مصرف در زمینه های گوناگون استفاده می کنند. ولی بطور کلی در ساخت و مواد مصرفی تفاوت چندانی با هم ندارند.

برای سفارش کانکس در البرز نیز می توانید سفارش خود را با تیم ثبت سفارش ما کامل کنید تا مستقیما محصول را از ما دریافت کرده یا آن را در محل مورد نظرتان نصب کنیم. کانکس در تهران

کانکس در البرز برای ویلا و اسکان بیشترین آمار سفارش را داشته است، کانکس های ویلایی و سرویس بهداشتی از حمله کانکس هایی هستند. که در تمام مناطق کشور مورد استفاده بیشتری نسبت به سایر قرار گرفته اند.

خرید و فروش کانکس در البرز

برای مثال کانکس های سرویس بهداشتی در تمامی پارک ها، مکان های تفریحی و مکان های رفاهی بین جاده ای باید وجود داشته باشد. تا کار و هزینه را به مقدار زیادی برای تولید کننده و یا سازنده کاهش دهد.

خوبی دیگری که این کانکس ها دارند. این است که می توان آن ها را به راحتی به مکان های دیگر نیز انتقال داد و آن ها را با خود حمل کرد.کانکس اداری

از جمله مکان هایی که مناسب برای این نوع ها هستند، کانکس در البرز می باشد.

شرکت صنعتی کونکسه، کانکس را با کیفیت های متفاوت بر حسب نیاز مشتری در ابعادی که مشتری بخواهد. طراحی کرده و آن را در عرصه اجرا می برد.

کانکس ها را بر اساس کیفیت آن ها می توانیم. به سه دسته کلی ممتاز، درجه یک و معمولی تقسیم کنیم اما در تمام آن ها حداقل استاندارد ها و عایق بندی ها رعایت شده اند. یعنی شما می توانید با خیال راحت گزینه سوم را انتخاب کنید و از انتخاب خود نهایت رضایت را داشته باشید.

کونکسه کانکس ها ی معمولی خودش را هم با انواع عایق کاری و محکم کاری ها طراحی کرده است.

کانکس دوبلکس

این موضوع را هم بگوییم که کانکس در البرز به دلیل آب و هوای آن مناطق باید به گونه این باشد که از نظر سرمایشی و هم چنین گرمایشی عملکردی عالی را داشته باشد که بهتر است از متریال های با کیفیت و کانکس های ساندویچ پانل استفاده شود.

حال برای بازدهی دوچندان سیستم های سرمایشی و گرمایشی کانکس ها را می توان دولایه طراحی کرد تا هم عایق حرارت و هم عایق صوت باشند.

پس نمی‌توان گفت که در تمام کانکس های نواحی مختلف از یک نوع متریال استفاده می شود.

مثلا در مناطق مرطوب باید مصالحی برای کانکس ها مصرف شوند. که در برابر رطوبت مقاوم هستند و در هر مکان طبق همان آب و هوا متریال را دسته بندی می کنند.

از انواع متریال ها می توان به ورقه های فولادی، چوب، ورق تیر آهن و آهن، کامپوزیت و مواد پلی اورتان اشاره کرد. کانکس سرویس بهداشتی

b2n

yun

rizy

conex

کانکس در آذربایجان شرقی

کانکس در آذربایجان شرقی

کانکس در آذربایجان شرقی

همانطور که می دانید کانکس ها در ابعاد و اندازه های متنوع و هم چنین برای مصارف متعدد به کار می برند. ممکن است در شهر های مختلف برای موارد متفاوتی بکار برده شوند. کانکس مدیریتی

این مصارف مختلف می تواند به شرایط  آب و هوای آن منطقه ها و یا فرهنگ و نیاز مردم آن شهر ها بستگی داشته باشد.

مثلا در شهر های صنعتی از کانکس های نگهبانی زیادی استفاده می شود و در شهر های توریستی کانکس های تجاری و سرویس های بهداشتی می توانند بیشترین استفاده را داشته باشند.

خوشبختانه کونکسه با سرعت بالایی که در ساخت در انواع کانکس ها دارد می تواند شما را در هر شهری که باشید، پشتیبانی کند.

 

کانکس درآذربایجان شرقی نیز برای موارد زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از آن ها در زمینه ساختمان سازی است. ساختمان هایی که از لحاظ عایق بندی بسیار محکم و امن باشند و از نفوذ سرما به داخل سازه جلوگیری کنند. از آن جایی که آب و هوا نیز در آن منطقه رو به سردی است و باران و برف زیادی داریم می بایست کانکس در آذربایجان شرقی به گونه ای ساخته شود که تواند هوا و یا آب را به خود جذب کند.کانکس در تهران

انواع رایج کانکس

انواع رایج کانکس

کانکس های رایجی که در مکان های متفاوت برای استفاده قرار می گیرد کانکس های نگهبانی، مسکونی یا ویلایی، کارگاهی و تجاری یا فروشگاهی و حتی اداری بکار برده می شود.

در شهر های صنعتی و مکان هایی که در آن ها کارخانه جات زیاد باشد، کانکس های نگهبانی زیاد یافت می شود. که معمولا این مدل کانکس ها در هر دیوار خود یک پنجره را دارند یا دید نگهبانی بیشتری را به آن بدهد که آن ها را در ابعاد متخلف بسته به شرایط می سازند. برخی آن ها آنقدر کوچک است که تنها جای نشستن و نگهبانی دادن دارد، برخی آن ها امکانن زندگی را برای شخص نگهبان فراهم می آورد.کانکس انباری

در پارک ها، اداره جات، سازمان های دولتی و یا غیر دولتی، ساختمان های مسکونی و بسیاری موارد مشابه که نیاز به نگهبانی دارند استفاده می شود.

گاهی در برخی ساختمان های نیمه کاره یا هر مکان دیگری نیاز به وجود سرایدار است. که می بایست مکانی را برای وی در نظر گرفت.

کانکس های سرایداری به راحتی در محوطه یا پارکینگ قابل نصب هستند. و حتی می توان از آن ها برای سکونت سرایداران متاهل نیز کمک گرفت.

هم چنین کانکس ها را ممکن است دو اتاقه با بیشتر طراحی کنند. و یا از لحاظ ظاهری آن را به یک سالن بزرگ برای اداره ها تبدیل کنند.کانکس اداری

روش ساخت کانکس

روش ساخت کانکس

می دانیم که روش های مختلفی برای ساخت کانکس وجود دارد، برای مثال مواد مورد استفاده برای ساخت کانکس در تبریز باید طوری باشد که با توجه به شرایط آب و هوایی آن منطقه بیش از هر چیزی عایق رطوبت و سرما باشد و از ورود سرما به داخل کانکس جلوگیری کند.

به طور کلی ابزاری که برای ساخت کانکس مورد نیاز است تیراهن، آهن، پیچ و مهره، متریال هایی از قبیل چوب، پی وی سی، ورق فولاد و… می باشد که استفاده از هر کدام می تواند مزایای خودش را داشته باشد.

به این صورت که شما صاحب یک مکان مانند خانه واقعی می شوید. با این تفاوت که هزینه بسیار کمتری را برای داشتن آن صرف کرده اید.کانکس دوبلکس

البته این مصارف فقط به خانه و ویلا محدود نمی شود، بلکه شما می توانید. برای استفاده مدارس و اداره جات نیز از این مدل کانکس های با کیفیت استفاده کنید.

برای سفارش کانکس در آذربایجان شرقی کونکسه می تواند. بهترین گرینه برای شما باشد و شما را برای انتخاب  بهترین و نزدیک ترین گزینه مد نظر خود یاری کند و مشاوره های تخصصی بیشتری را در زمینه نیاز خود دریافت کنید و یک عمر از انتخاب خود راضی باشید.

برای ثبت سفارش کالا می توانید با ما در تماس باشید. و مشاوران و پشتیبانان ما شما را در هر ساعتی از شبانه روز راهنمایی کنند.

b2n

yun

rizy

conex

کانکس چوبی

کانکس چوبی

کانکس چوبی

در واقع کانکس چوبی به کانکس هایی گفته می شود که سراسر محدوده دیواری داخلی و خارجی آن را با چوب تهیه کرده باشند.

این سازه از قدیم مورد استفاده برای اسکان مردم نیز مورد استفاده قرار می‌گرفته است و انسان های اولیه نیز در گذشته در جنگل ها و مناطق سرسبز برای اسکان خود از همین مدل کلبه های چوبی استفاده می کردند. کانکس مدیریتی

امروزه خوشبختانه با پیشرفت صنعت، به جای چوب از ذهن استفاده می شود که امنیت و محکمی آن را چندین برابر ارتقا داده است و امروزه نمای داخلی همان این نوع  را هم از اجناس محکم تری می‌زنند و نمای زیبای چوب را در بیرون آن می زنند تا طرح جالب تری را به خود اختصاص دهد.

کانکس های چوبی در طرح های متنوع در بازار یافت می شوند و این متنوع بودن این نوع کانکس به متنوع بودن انواع چوب ها وابسته است. کانکس در تهران

انواع چوب برای ساخت کانکس چوبی

انواع چوب برای ساخت کانکس چوبی

می‌دانیم که چوب ها در انواع مختلفی هستند که مادر مصرفی برای هر کدام متفاوت می باشد.

چوب لمبه کانکس

این نوع برای ساخت این نوع کانکس جز یکی از بهترین و ارزان ترین ها به حساب می آید، اگر چه به نسبت ما بقی از کیفیت پایین‌تری برخوردار می باشد.

چوب ترمود کانکس

نوع دیگری از چوب هستند که در ساخت کانکس رایج تر هستند و به طور کلی بیشتر از این مدل برای تهیه کانکس استفاده می شود و در میان آن ها از مقاوم ترین ها در میان مخاطبین به حساب می آید. کانکس پش ساخته

چوب از جنس اشباع

این نوع چوب کیفیت متوسطی دارد و به خاطر پایین بودن قیمتش مشتریان زیادی را به خود اختصاص داده است.

همان طور که در بالا اشاره کردیم کانکس چوبی را در دوحالت می توان ساخت.

در حالت اول تمام سازه از چوب تهیه شده است و در حالت دوم برای مقاومت بیشتر فقط نمای ظاهری آن از چوب است و داخل سازه از فلز محکم ساخته شده است. کانکس انباری

از آن جایی که چوب کار را بسیار زیبا و هنرمندانه می کند، مخاطبین زیادی خواستار این مدل کانکس ها هستند و کونکسه پیشنهاد می کند برای محکمی کار از حالت دوم استفاده کنند.

این طرح از کانکس پیشنهاد ما برای کسانی است که علاقه زیادی به داشتن خانه های رویایی دارند  و آن ها را به رویای خود نزدیک می کند.

کانکس چوبی چه امکاناتی دارد؟

کانکس چوبی چه امکاناتی دارد؟

این نوع کانکس نیز مانند سایر کانکس ها می تواند. به عنوان یک سازه کامل برای سکونت باشد و از آن به عنوان سوئیت نیز یاد کرد.

این نوع کانکس ها را را می توانند. به عنوان کلبه های درختی مورد استفاده قرار دهند و از آن در باغ ها و جنگل ها برای سکونت استفاده کنند. کانکس دوبلکس

ساخت کانکس چوبی با دو متد و دونوع متریال چوب طبیعی و یا ورق طرح چوب امکان پذیر است که طبعا استفاده از ورق های طرح چوب قیمت را تا حد زیادی کاهش خواهد داد.

 1. می توان آن را در سقف خانه ها نیز پیاده سازی و اجرا کرد.
 2. می توان تجهیزاتی از قبیل سرویس بهداشتی، آشپزخانه و بسیاری امکانات دیگر را در آن جای داد.
 3. ضد زلزله است.
 4. مانند سایر کانکس ها قابلیت جابه جایی و نصب در مکانی دیگر را دارد.
 5. امکان نصب پنجره و درب در آن وجود دارد.
 6. در برابر سرما و گرما مقاوم است.
 7. نما و دیزاین داخلی متفاوت و منحصر به فردی را دارد.
 8. در دهکده ها و مناطق توریستی و تفریحی برای سکونت مسافران و توریست ها بسیار پر طرفدار است.
 9. مناسب برای استفاده در مناطق شرجی شمال و جنوب کشور است.
 10. در گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
 11. برای فروش لوازم های خاص از کانکس چوبی استفاده می شود.
 12. می توان برای کافه زدن به این مدل کانکس نیز فکر کرد.
 13. نمای داخلی را هم می‌توان از جنس پی وی سی و هم تخته چوبی به کار برد.
 14. کف کانکس های چوبی را اغلب با سرامیک یا لمینت می پوشانند چون در اکثر موارد کاربرد ویلایی دارد.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد  این نوع و انواع آن ها با پشتیبانی ما در ارتباط باشید. و جهت ثبت سفارش خود با ما تماس بگیرید.

b2n

yun

rizy

conex

کانکس چادری

کانکس چادری

کانکس چادری

یکی از مشکلاتی که اکثر خانه های امروزی با آن مواجه هستند، کمبود جا و فضا برای ذخیره سازی است. شما می توانید برای ذخیره اشیا اضافی خود از کانکس های چادری در منزلتان استفاده کنید. و خانه خود را به رویایی ترین شکل ممکن بیرون بیاورید.کانکس مدیریتی

یک کانکس چادری محکم و با دوام می تواند مصارف متعددی برای شما داشته باشد و در عین حال بسیار مقرون به صرفه باشد.

اگر در حال رفتن به سفر هستید و دوست دارید. در آن جا کمپ بزنید و به دنبال یک پناهگاه امن هستید، نمی خواهید کرایه های غیر ضروری و گزاف برای مکان در سفر بدهید، ما برای شما این امکان را فراهم کرده ایم. تا بتوانید به راحتی سقف و پناهگاهی مطمئن و هم چنین راحت و قابل حمل داشته باشید.

حتی این کانکس ها می توانند بر اساس نیاز های شما طراحی شوند و نحوه نصب آن ها در هر جایی به شدت راحت و آسان است.

هم چنین از  شما در برابر باران یا حتی برف مراقبت می کنند و دقیقا مناسب پیک نیک ها هستند. کانکس انباری

 

فواید کانکس چادری

فواید کانکس چادری

این کانکس ها فواید بسیار زیادی را دارا هستند که در این مقاله برخی از خوبی های آن اشاره خواهیم کرد پس تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

کانکس چادری تطبیق پذیر است

از مهم ترین فواید این چادرکانکس ها می توان به تطبیق پذیری و انعطاف پذیری آن اشاره کرد.

در بازار انواع طرح ها و شکل های متنوع بسته به کارایی و سلیقه شما موجود است که می توانید بر حسب نیاز خود هر کدام را که دوست داشته باشید، انتخاب کنید.

کانکس اداری

این کانکس های چادری را می توان در ابعاد متفاوت حتی برای اجسام و تجهیزات بزرگی از قبیل سرپناه ماشین های سنگین، سوله تجهیزات چمن و دیگر موارد مشابه استفاده کرد.

 

کانکس چادری قابل حمل است

کانکس چادری قابل حمل است

اگر چه تمامی کانکس ها قابل حمل هستند، اما این کانکس های چادری به گونه ای طراحی شده اند که بدون هیچگونه دردسر و به راحتی بتوان آن ها را جابه جا کرد.

این کالا برای کسانی مناسب است که زیاد در حرکت هستند و در حالی که وسایل مفید و باارزش زیادی نیز دارند.

کانکس دوبلکس

هم چنین برای برپایی مجدد این چادر و نصب آن نیز زمان کمی از شما گرفته می‌شود. شما می توانید از این کانکس ها برای تجارت های خودکار و سیار خود نیز استفاده کنید.

خوبی دیگر آن این است که با برپایی چادر دیگر نیازی به مجوز ندارید و هزینه های شما به شدت کاهش می یابد.

 

کانکس های چادری به شرایط متغیر آب و هوایی حساس نیستند

 

این کانکس ها می توانند از وسایل شما در شرایط آب و هوایی متفاوت محافظت کنند. و شما چه در داخل منزل و چه در بیرون بتوانید با خیال راحت لوازم خود را در چادر نگهداری کنید. کانکس دوطبقه

با کانکس چادری می توانید یک سبک متفاوت و زیبا به محوطه خود بدهید و آن را از حالت خالی و خسته کننده بیرون بیاورید.

ساخت این چادر ها با هر شکل و ابعادی امکان پذیر است و محیط زندگی شما را زیبا تر می کند.

 

کانکس چادری مقرون به صرفه است

کانکس چادری مقرون به صرفه است

همگامی که بخواهیم قیمت سازه های دائمی یا حتی کانکس های معمولی را با این مدل کانکس چادری مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که این مدل از کانتینر ها به شدت مقرون به صرفه به حساب می آیند. و حتی برای نصب و راه اندازی آن چیزی جز چند ابزار نیاز ندارید.

خبر خوش این است که تا زمانی که آن را در مکانی امن قرار دهید. و آن را به درستی تنظیم کنید می توانید سال‌های سال بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید بدون اینکه حتی یک بار آن را تعمیر کرده باشید. کانکس در قزوین

 

پس اگر می خواهید از این فرصت عالی استفاده کنید و کانکس چادری را تهیه کنید با کونکسه تماس بگیرید.

 

این کانکس های زیبا، جادار و قابل حمل سفر و یا تفریح را برای ما آسان‌تر کرده اند. و در برابر تمام خطرات احتمالی سفر، از جمله حمله حشرات، باران، برف و یا نور آفتاب از ما محافظت می کنند، حتی مس توان به عنوان سایبان نیز از آن ها کمک گرفت.

جهت تبت سفارش و یا مشاوره می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید و با گفتن نیاز خود بهترین محصول را تهیه فرمایید.

b2n

yun

rizy

conex

کانکس بیت کوین

کانکس بیت کوین

کانکس بیت کوین

کانکس بیت کوین یکی از انواع کانکس ها است که به دلیل متقاضیان زیاد در سرمایه گذاری های جهانی برای بیت کوین طراحی و اجرا شده است. این نوع کانکس که که به آن کانکس ماینینگ نیز گفته می شود کانکسی با فضای ساخته شده برای دستگاه های ماینر است که برای استخراج ارز های دیجیتال یا برای فضای استاندارد نگهداری سرور های کاربرد دارد. این نوع کانکس با انواع کانکس دیگر متنفاوت است و دارای آبشن هایی است تا دستگاه سرور یا ماینر در آن قرار گیرد. کانکس فروشگاهی

ویژگی های کانکس بیت کوین

مهمترین ویژگی این کانکس تجهیزاتی است که برای آن طراحی می شود. این تجهیزات بر اساس میزان استفاده و نیاز مشتری قابل کم یا زیاد شدن است. استفاده از کانکس بیت کوین برای قرار دادن ماینر یا سرور وب است که بر اساس کاربردی که دارد دارای تجهیات شبکه، سیستم تهویه و سرمایشی و سازه با کیفیت و کاربردی است.

طراحی کانکس بیت کوین

عوامل مختلفی برای طراحی کانکس بیت کوین باید در نظر گرفته شود که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

 1. لازم است سیستم خنک کننده برای آن طراحی شود.
 2. باید تهویه هوای مناسب داشته باشد.
 3. برای استفاده از برق های سه فاز لازم است فیوز های قوی برای آن طراحی شود.
 4. ابعاد دستگاه های ماینری که در کانکس قرار می گیرد باید مشخص باشد.
 5. تعداد دستگاه ها باید مشخص باشد تا بر اساس آن قفسه بندی انجام شود.
 6. طراحی سیستم شبکه و دوربین نیز از عوامل دیگری است که باید به آن توجه شود.
 7. کانکس دوطبقه

متریال ساخت در کانکس بیت کوین

متریال ساخت در کانکس بیت کوین

متریال ساخت این نوع کانکس بسیار مهم است بنابراین همیشه تولید کنندگان از بهترین مصالح در ساخت آن استفاده می کنند؛ زیرا دمای داخلی کانکس نباید با دمای بیرونی آن در تبادل باشد به همین دلیل از ورقه های ساندویچ پانل در ساخت آن استفاده می شود. البته لازم است در زمان ساخت مشخص کنید قرار است کانکس در فضای باز قرار گیرد یا در فضای بسته قرار می گیرد. سیستم تهویه هوا این نوع کانکس دارای فن هواکش است.

به کارگیری از سیستم ساندویچ پانل در بدنه کانکس بیت کوین برای عایق بودن این کانکس از هوای سرد و گرم است بنابراین خنک سازی فضای داخلی کانکس بهتر صورت می گیرد. برای اینکه فن ها با حجم هوادهی مختلف تهویه هوای کانکس را انجام دهند لازم است کانکس وکیوم شده باشد. کانکس مدیریتی

ابعاد و اندازه کانکس بیت کوین

در تعیین اندازه کانکس، اندازه محیطی که قرار است کانکس قرار گیرد و نیز تعداد ماینر های بیت کوین که در کانکس ساخته می شود نیز مد نظر است.

علاوه بر این لازم است متراژ کانکس با اندازه و تعداد فن های به کار رفته در آن و حجم قفسه بندی که برای قرار گیری دستگاه های ماینر طراحی شده است نیز مد نظر است.

در دیواره های کناری ابعاد اجرای پد سلولزی نیز تعیین کننده اندازه و ابعاد کانکس می باشد. بنابراین با توجه به این موارد می توان اندازه دقیقی که برای قرار دادن ماینر ها لازم است را مشخص کرد. کانکس انباری

قیمت کانکس بیت کوین

قیمت کانکس بیت کوین

در تعیین قیمت کانکس عوامل مختلفی موثر می باشد. مثلاً اندازه ابعاد کانکس و نوع مصالحی که در ساخت آن به کار رفته است از مواردی است که در تعیین قیمت کانکس موثر می باشد. اما اینکه بتوانید کانکسی کاربردی با قیمت مناسب پیدا کنید بسیار حائز اهمیت است. در ادامه به بررسی مواردی که در تعیین قیمت این نوع کانکس مد نظر است می پردازیم.

لازم بر اساس اصول استاندارد ساخت سازه نوع فن ها و تعداد آن و نیز حجم هوادهی انجام شود. سیستم سلولوزی در ساخت این نوع کانکس باید از معتبر ترین برند ها با کیفیت عالی باشد. اسکلت ساندویچ پانلی که در ساخت این سازه به کار می رود باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشد. درب های به کار رفته در ساخت این کانکس از نوع پی وی سی یا یخچالی است. ارتفاع کانکس باید به گونه ای که برای فضای مورد نظر لازم است باشد.

اگر تمامی موارد فوق در ساخت کانکس رعایت شده باشد به نسبت کیفیتی که دارد هزینه بیشتری پرداخت می کنید. اما فراموش نکنید ارزشمند ترین دارایی شما قرار است در این سازه قرار گیرد بنابراین حتماً از مراکز معتبر این سازه را خریداری نمایید. کانکس مسکونی

مزایای کانکس بیت کوین

این نوع کانکس یا فارم ماینینگ مشتریان خاص خود را دارد. از این رو اشخاصی که در زمینه استخراج ارز های دیجیتال یا شرکت ها و سازمان های وب سرور و سازمان های دولتی و خصوصی در زمینه های مرتبط فعالیت دارند به دنیال خرید این نوع کانکس هستند. اما مزایایی که این نوع کانس دارد شامل موارد زیر است.

 • این نوع کانکس کاملاً ضد گرد و خاک است.
 • سنسور های گرمایی در این نوع کانکس تعبیه شده است.
 • دارای سنسور های حرکتی نیز می باشند.
 • همچنین دارای سیستم هوشمند برای نگهداری از انواع ماینر های بیت کوین و سرور های وب می باشد.
 • همچنین دارای پیشرفته ترین سنسور های حفاظتی است.

فروش کانکس بیت کوین

فروش کانکس بیت کوین

کانکس بیت کوین به صورت اینترنتی و حضوری امکان پذیر است. شما می توانید بر اساس متراژ و امکاناتی که برای این نوع کانکس نیاز دارید را به کارشناسان متخصص ما اعلام کنید و مشاوره کاملی  را دریافت نمایید. بعد از ثبت سفارش بین محدوده زمانی 10 تا 15 روزه کانکس ساخته می شود. لازم است تعداد ماینر ها و امکاناتی که نیاز دارید را اعلام کنید تا بر اساس آن پروسه ساخت کانکس به صورت اختصاصی انجام شود. بهتر است کانکس بیت کوین را سفارشی خرید نمایید. کانکس در قزوین

از آنجایی که انواع سرور ها و ماینر ها دارای قیمت بالایی دارند. که مکان نگهداری و محافظت از آن بسیار اهمیت دارد. بنابراین انتخاب کانکس بیت کوین می تواند فضایی امن با بالاترین بهره بری را برای دستگاه های شما به همراه داشته باشد.

b2n

rizy

yun

conex