تعمیرات کانکس

تعمیرات کانکس

تعمیرات کانکس

تعمیرات کانکس یکی از خدماتی است که کلیه شرکت های کانکس سازی می بایست به مشتریان خود ارائه دهند. این عمل معمولا با توجه به دانش و فناوری خود کانکس ها صورت می گیرد. به عبارتی یک تعمیرکار معمولی که این حوزه مشغول نست، نمی تواند به راحتی کانکس را تعمیر کند. به همین دلیل اکثر شرکت ها این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند.

تعمیرات کانکس شامل جه مواردی می شود؟

 

تعمیر بدنه داخلی کانکس
تعمیرات نمای خارجی کانکس
تعمیر مربوط به برق کشی
تعمیرات مربوط به درب و پنجره
تعمیر مربوط به کفپوش

این موارد از جمله مواردی هستند که بیشترین گزارش را داشته اند. به عبارتی شما می توانید برای تعمیر هر کدام از بخش های کانکس با ما تماس بگیرید. هیچ مشکلی بابت تعمیر اجزای کانکس وجود دارد.

تعمیرکار آسیب تمام اجزای کانکس را بر طرف می کند. در ادامه انواع آسیب های وارده را به شما توضیح و راه حل و شیوه تعمیر آن را به تفکیک توضیح خواهیم داد تعمیرات کانتینر.

  1. تعمیرات بدنه داخلی کانکس

آسیب شناسی

 

آسیب شناسی

آسیب شناسی

عوامل متعددی سبب آسیب رساندن به نمای داخلی کانکس می شوند. ما باید قبل از هر اقدامی، ریشه یابی کنید. به عبارتی ریشه این آسیب را پیدا و سعی کنید تا آن را برطرف کنید. این گونه می توانید بهتر در جریان و روال کار قرار بگیرید.

آسیب شناسی به شما کمک می کند تا تمام تمرکز شما صرف تعمیر آن قسمت که بیشترین آسیب را دیده است بشود. در غیر این صورت هزینه های گزاف و وقت تلف کردن را برای شما به همراه دارد. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که ابتدا نوع آسیب را به طور دقیق به تعمیرکار گزارش دهید. در صورتی که ریشه آسیب را پیدا نکردید، با تعمیر کار تماس بگرید گه خود را برای آسیب شناسی و اجرای عملیات به محل استقرار سازه برساند.

 

فرسایش دیواره ها بر اثر رطوبت

ما در این قسمت می خواهیم تا یکی از عمده ترین گزارش های خود را در این رابطه به شما ارائه دهیم. این آسیب، فرسایش دیواره ها بر اثر رطوبت است. به عبارتی این امکان وجود دارد تا به دلایل متفاوتی بدنه داخلی دیواره ها دچار آسیب شود.

قبل از هر اقدامی پیدا کردن محل نشتی از اهمیت بیشتری برخودار است. به عبارتی لازم است تا حتما درباره محل نشتی گزارشاتی را به تعمیرکار بدهید. معمولا دیواره هایی که از نوع ام دی اف هستند بیشتر در معرض این آسیب قرار دارند.

راهکار اول

در این صورت شما می توانید دیوارپوش خود را تعویض کنید. به شما توصیه می کنیم جهت پیشگری از مشکلات بیشتر، دیوارپوش کانکس را از ابتدا به درستی انتخاب کنید یا آن را از همان اول تعویض کنید. در این صورت از مشکلات بعدی جلوگیری خواهد شد.

نشت آب در قسمت سقف کانکس

 

نشت آب در قسمت سقف کانکس

نشت آب در قسمت سقف کانکس

این یکی از مشکلاتی است که باید با دقت و تمرکز آن را برطرف کنید. در صورت بی توجهی به این مشکل، ممکن است که به مشکلات بیشتری منجر شود. سقف کانکس ممکن است که به دلایل مختلفی آب دهد. یکی از این عوامل بارش باران و تگرگ است کانکس پیش ساخته.

ممکن است که در طول سال های متوالی مثلا 5 سال پس از استفاده، این مشکل را برای کانکس به وجود بیاورد. به عبارتی بعد از مدت ها استفاده، ممکن است که سقف کانکس نشتی دهد.

 

 

 

راهکار دوم

در این شرایط می بایست تصمیمات درستی اتخاذ شود. یکی از این تصمیمات تماس با تعمیرکار است. در این صورت شما می توانید با استفاده از چسب های مخصوص، محل نشت را آب بندی کنید.

در این صورت می توانید مجددا سقف کانکس خود را نو دریافت کنید. به عبارتی دیگر نشتی نمی دهد و کیفیت خود را مجددا به دست خواهد آورد. این کار از مشکلات بیشتری جلوگیری خواهد کرد.

آتش سوزی

 

آتش سوزی

آتش سوزی

یکی از مواردی است که ممکن است که نمای داخلی کانکس را نامطلوب کند. علاوه بر آن ممکن است که آسیب های زیادی را به صورت پنهانی به کانکس وارد کند. به عبارتی این احتمال وجود دارد تا در صورت آتش سوزی آسیب های بنیادین و عمیقی به کانکس وارد شود.

اگر چه این آسیب ها ممکن است که قابل مشاهده نباشند. اگر دیواره کانکس دچار آسیب شود، ممکن است تا عایق دیواره ها دچار آسیب شوند. در لابه لای جداره ها عایق هایی قرار داده شده است. جنس این عایق ها معمولا از پلی استایرن است.

این عایق ها سبب می شود تا سر و صدا به داخل کانکس نفوذ نکند. در صورت آتش سوزی ممکن است که به این عایق ها آسیب وارد شود. همین امر باعث به وجود آمدن مخاطرات زیادی خواهد شد. در این شرایط شما می توانید با تعمیرکار تماس بگرید تا اقدامات لازم صورت پذیرد.

راهکار سوم

تعمیرکار اقدامات متفاوتی را در این زمینه اتخاذ می کند. یکی از این اقدامات، تعویض عایق دیواره ها است. به عبارتی این امکان وجود دارد تا عایق های دیواره ها در معرض آسیب های بیشتری قرار بگیرد.

به همین دلیل دیواره ها مجددا عایق کاری می شوند. سپس دیوارپوش اجرا خواهد شد. بعد از این که دیوارپوش ها اجرا شدند، شما می توانید مجددا از کانکس استفاده کنید. همچنین می توانید نوع دیوارپوش و عایق بندی کانکس خود را مشخص کنید.

این گونه می توانید تصمیمات بهتری را اتخاذ کنید. این کار به شما کمک می کند تا در هر شرایطی بهترین تصمیم را بگیرید.

  1. تعمیرات نمای خارجی کانکس

 

تعمیرات نمای خارجی کانکس

تعمیرات نمای خارجی کانکس

ممکن است که نمای خارجی کانکس به دلایل متفاوتی دچار آسیب شود. یکی از این دلایل، برخورد کانکس با ماشین است. به عبارتی ممکن است که دیواره کانکس به ماشین های باربر برخورد کند. البته ابن مورد در محیط هایی اتفاق می افتد که در آن ساخت و ساز رایج است.

معمولا در محیط های خلوت و بدون ساخت و ساز، این مشکلات به وجود نخواهند آمد. در این شرایط شما می توانید کانکس خود را به بهترین شیوه تعمیر کنید.

 

 

 

راهکار سوم

یکی از این روش ها، شناسایی میزان آسیب است. به عبارتی این کار باعث می شود تا تعمیرکار روش های متفاوتی را اتخاذ کند. معمولا آسیب هایی که به سطح کانکس وارد می شوند از نوع جدی نیستند. به همین دلیل به راحتی با صافکاری و تعمیرات جزئی قابل حل می باشند.

این در شرایطی است که ممکن است ورقه بیرونی کانکس آسیب ببیند. در این صورت ورقه ها تعویض می شوند. به عبارتی ورقه هایی که آسیب دیده اند با بهترین روش تعمیر می شوند. حتی ممکن است که ورقه های نو جایگزین آن شوند انواع کانکس.

  1. تعمیرات مربوط به برق کشی

 

تعمیرات مربوط به برق کشی

تعمیرات مربوط به برق کشی

یکی از این تعمیرات، تعمیراتی است که مربوط به سیستم برق کشی کانکس است. بنا به دلایل متفاوتی ممکن است که سیستم برق کشی دچار آسیب شود. مثلا اگر یک اتصالی رخ دهد، این عامل باعث آتش سوزی در سیستم برق کشی می شود. برای این که از بروز این مشکل جلوگیری شود، شما می توانید یا تعمیرکاران شرکت تماس بگیرید تا این مشکل را سریعا حل کنند.

 

 

 

 

راهکار چهارم

در صورت بروز این مشکل، سیم کشی کانکس می بایست به طور کامل تعویض شود. به عبارتی  این امکان وجود دارد تا آسیب هایی دیگری در کانکس به وجود بیاید. به همین دلیل سیم کشی کانکس تعویض و به صورت های مدرن و جدید، سیم کشی انجام می شود.

اجرای سیم کشی مجدد و نصب دستگاه ذخیره برق

لازم است تا سیستم برق کشی جدیدی در محل کانکس قرار بگیرد. به عبارتی ممکن است تا برای نصب کلید و پریز، تغییرات اساسی اعمال شود. این تغییرات تا حد زیادی مربوط به سیستم برق رسانی و دستگاه ذخیره برق هستند.

  1. تعمیرات مربوط به درب و پنجره

 

تعمیرات مربوط به درب و پنجره

تعمیرات مربوط به درب و پنجره

درب و پنچره کانکس دچار آسیب هایی زیادی نمی شود. اگر از کانکس به شیوه غیر اصولی در مدت زمان طولانی استفاده شود، در آن صورت ممکن است که درب و پنجره کانکس آسیب ببینند. در غیر این صورت این امکان وجود ندارد تا درب و پنجره دچار آسیب شود. گاهی ممکن است که به دلایل ناگهانی درب و پنجره کانکس آسیب ببیند.

وزش باد های شدید و توفان یکی از دلایلی است که ممکن است که به پنجره لطمه برساند. به عبارتی این امکان وجود دارد تا درب و پنجره کانکس از بین برود. وقوع توفان ممکن است که به لولای پنجره شما لطمه برساند.

 

راهکار پنجم

این آسیب ها از جمله آسیب هایی هستند که وقوع آن ها کاملا طبیعی و عادی است. به عبارتی لازم  نیست تا در رابطه با این مسئله نگرانی زیادی داشته باشید. به شما پیشنهاد می کنیم  با یک تعمیرکار معمولی تماس بگیرید. این دسته از آسیب ها به راحتی قابل حل است و  به تعمیرکاران فنی و متخصص نیازی نیست.

  1. تعمیرات مربوط به کفپوش

 

تعمیرات مربوط به کفپوش

تعمیرات مربوط به کفپوش

شما می توانید کفپوش کانکش خود را تعویض کنید. به عبارتی ممکن است که کفپوش کانکس در اثر استفاده مکرر دچار آسیب شود. به عبارتی ممکن است که سطح آن ترک بردارد. ما در این باره راهکار های متفاوتی را پیش روی شما قرار می دهیم کانکس در قم.

 

 

 

 

 

 

راهکار ششم

یکی از این راه ها، رنگ آمیزی کفپوش کانکس است. این کار باعث می شود تا ترک کفپوش مشخص نشود. البته این راهکار زمانی قابل اجرا است که ترک سطحی و جزئی باشد. اگر ترک عمیق بود در این صورت لازم است تا کفپوش تعویض شود.

conex repairs

b2n

yun

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.