انواع کانکس

انواع کانکس

انواع کانکس

در این مقاله می خواهیم تا شما را با انواع کانکس آشنا کنیم. کانکس ها انواع متفاوتی دارند که هر کدام در زمینه های متفاوتی کاربرد دارند. نکته ای که خیلی اهمیت دارد این است که سازه ها  در انواع متفاوتی ساخته می شوند و روز به روز به قابلیت های آن افزوده خواهد شد. به شما پیشنهاد می کنیم که با انواع کانکس آشنا شوید و هر کدام را به آن نیاز داشتید انتخاب کنید انواع کانتینر.

 

کانکس ها چه کاربرد هایی دارند؟

اداری حفاظتی
ارائه خدمات پزشکی  تجاری و درآمدزایی

کاربرد اداری

 

  • کانکس اداری

 

کانکس اداری

کانکس اداری

یکی از مهم ترین کاربرد های انواع کانکس، کاربرد اداری می باشد. کانکس های زیادی کاربرد دادری دارند. بعضی از آن ها با همین نام شناخته می شوند. اصطلاحا به آن ها کانکس اداری و کانکس مدیریتی می گویند. بسیاری از مدیران و وکلا برای انجام امور خود، از این کانکس ها استفاده می کنند. طراحی این سازه ها کاملا متناسب با اصول معماری و طراحی نوین است.

 

 

 

 

 

  • کانکس اداری دوقلو

حتما دیده اید که دو دفتر کاری در ادارات و سازمان های مختلف، در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این گونه فضای کار بیشتری در اختیار مدیرعامل و دیگر پرسنل قرار خواهد گرفت. اصطلا به این کانکس ها کانکس دوقلو اداری گفته می شود.

شما همچنین می توانید آن ها را به صورت دوطبقه یا دوبلکس خریداری کنید. شما می توانید انواع کانکس را در این زمینه بشناسید و هر کدام را که بیشتر علاقه مند بودید انتخاب کنید. در انتخاب تمام این موارد آزاد هستید و می توانید هرکدام را که علاقه مند بودید خریداری کنید.

 

  • کانکس مدیریتی

 

کانکس مدیریتی

کانکس مدیریتی

سازه مدیریتی کارکردی مشابه با کانکس اداری دارند. معمولا مهندسان و وکیل ها از جامعه هدف انواع کانکس در این حوزه به شمار می روند. به عبارتی اگر قرار باشد تا کانکس به صورت مستقل در یک دفتر مجزا قرار بگیرد، از این کانکس ها استفاده خواهد شد. استفاده کنندگان این سازه اغلب یک نفر می باشند کانکس مدیریتی.

کانکس اداری به کانکسی گفته می شود، که معمولا به عنوان یک اداره به کار برده می شود نه به عنوان بک دفتر. بنابریان استفاده کنندکان آن از کانکس اداری بسیار بیشتر است. البته این موردی که ذکر کردیم به صورت کلی شامل این موارد می شود. ما مورد هایی داشته ایم که از هر دو کانکس به یک شیوه استفاده می شود. این در حالی است که استفاده اصولی از آن ها متفاوت است.

 

کاربرد حفاظتی

یکی از انواع کانکس، کانکس پلیس می باشد. این سازه قابلیت حفاظتی و امنیتی دارد. به عبارتی برای نگهبانی و دیده بانی یک حوزه استحفاظی از این دسته از کانکس ها استفاده می شود. این دسته از کانکس ها به کانکس های پلیس یا نیروی انتظامی ها مشهور هستند.

البته کاربرد آن تنها به این موارد محدود نمی شود. از آن برای انجام امور اداری مربوط به این نهاد هم استفاده خواهد شد. طراحی این سازه با سازه های دیگر کمی متفاوت است. معمولا علاوه بر تدارک یک فضا برای انجام امور اداری، محل استراحت هم باید در نظر گرفته شود.

 

طراحی کانکس پلیس

طراحی کانکس پلیس

طراحی کانکس پلیس

کسانی که در این کانکس پلیس مشغول فعالیت هستند، به محیطی برای استراحت نیاز دارند. به همین دلیل طراحی این کانکس ها اهمیت بسیار زیادی دارد. در طراحی این سازه ها اغلب باید به انتخاب رنگ بسیار توجه شود. رنگ و فرم این سازه باید مطابق با نیروی انتظامی باشد تا تشخیص آن را برای شهروندان راحت تر کند.

 

 

 

 

 

 

کاربرد ارائه خدمات پزشکی

یکی از انواع کانکس، کانکس پزشکی است. این دسته از کانکس ها وظیفه ارائه خدمات پزشکی و درمانی را به مناطق محروم دارند. به عبارتی هر کدام از آن ها به مناطق محروم خدمت رسانی می کنند. علاوه بر آن در سطح شهر خدمات درمانی را به شهروندان ارائه می دهند.

یکی از این کانکس ها، کانکس اهدای خون می باشد. همچنین بسیاری از آزمایشگاه های سیار هم در ردیف انواع کانکس پزشکی قرار می گیرند.  انواع کانکس پزشکی به 3 دسته تقسیم خواهد شد.

  1. سازه هلال احمر
  2. کانکس مدیریت بحران
  3. سازه امدادرسانی به مناطق محروم

به عبارتی بسیاری از این سازه ها در مناطق محروم کاربرد بسیار زیادی دارند. همچنین اگرچه از آن ها در گروه های امدادرسانی استفاده می شود اما در زیر مجموعه انواع کانکس پزشکی قرار می گیرند. این کانکس ها، خدمات امدادی و پزشکی را در صورت نیاز ارائه می دهند.

وظایف کانکس های پزشکی

سازه هلال احمر در صورت وقوع بحران و حوادث پیش بینی نشده، خدمت درمانی ارائه می دهد. سازه مدیریت بحران، یکی از انواع کانکس هایی است که در پی حل بحران به کار می آید. کانکس امدادرسانی هم کاربرد های مشابهی با دو کانکس قبلی دارد.

به هر حال هر سه این موارد در ردیف کانکس پزشکی قرار می گیرد. کانکس امدادرسانی در مناطق محروم هم به مناطقی که به درمانگاه دسترسی ندارند، امدادرسانی می کند.

کاربرد تجاری و درآمدزایی

 

کاربرد تجاری و درآمدزایی

کاربرد تجاری و درآمدزایی

انواع کانکس در این زمینه هم کاربرد دارند. انواع کانکس تجاری بسیار زیاد است. ما می توانیم بی شمار کانکس تجاری برای شما نام ببریم. کانکس های تجاری به انواع متفاوتی دسته بندی می شوند. به عبارتی به هر کانکسی که قابلیت درآمدزایی داشته باشد، کانکس تجاری می گویند. مانند کانکس فروشگاهی.

کانکس فروشگاهی هم به کانکسی گفته می شود که می توان با استفاده از آن درآمدزایی کرد. همچنین می توان یک کسب و کار را آغاز کرد. به عبارتی به این دسته از سازه ها کانکس فروشگاهی گفته می شود. کانکس هایی که قابلیت فروشگاهی دارند بسیار زیاد هستند. مانند کانکس رستوران، کافی شاپ، فست فود و …. .

 

قیمت انواع کانکس

شما می توانید از قیمت انواع کانکس با خبر شوید. این امکان برای شما مهیا است تا به صورت حضوری ویژگی های انواع کانکس را مورد بررسی قرار دهید. بعد از بررسی ویژگی های اولیه، شما می توانید قیمت انواع کانکس را ارزیابی کنید.

ارزیابی شما از قیمت کانکس، بیان کننده ارزش کانکس است. به عبارتی شما می توانید بهترین نوع کانکس را برای خود انتخاب کنید. کانکسی که قیمت مناسب و امکانات مناسبی داشته باشد، بهترین کانکس است.

 

ابعاد انواع کانکس

هر کدام از این کانکس ها ابعاد متفاوتی دارند. شما می توانید از ابعاد کانکس آگاه شوید. ابعاد کانکس و اندازه آن بستگی به محیطی دارد که شما در اختیار دارید. شما می توانید با توجه به محیطی که در اختیار دارید یک کانکس خریداری کنید.

اندازه کانکس با محیطی که در اختیار شما است همانند سازی می شود. به عبارتی شما می توانید با توجه به مقدار زمینی که در اختیار دارید، اندازه و ابعاد کانکس خود را مشخص کنید.

 

خرید انواع کانکس

 

خرید انواع کانکس

خرید انواع کانکس

این خرید با ارائه خدمات متفاوت در زمینه خرید و فروش به شما مشتریان عزیز صورت می گیرد.

شما می توانید با خرید کانکس، به تمام اهدافی که مد نظر دارید دست پیدا کنید. خرید کانکس شامل خرید سازه اصلی همراه با امکانات آن است. شما می توانید کانکس را همراه با امکانات آن خریداری کنید. این اتفاق به شما کمک می کند تا به تمام اهداف خود دست پیدا کنید.

 

 

 

 

فروش انواع کانکس

شما می توانید به شرکت بیائید و نوع کانکسی را که می خواهید خریداری کنید به ما اعلام کنید. شما می توانید به ما بگویید که می خواهید در چه زمینه ای از کانکس استفاده کنید. ما از شما سوالاتی را مطرح می کنیم.

مثلا این که اگر اهداف تجاری دارید، در چه زمینه ای از تجارت مهارت و سابقه دارید؟ این گونه می توانید از راهنمایی های ما هم استفاده کنید. شاید به اشتباه خرید یک سازه را مناسب بدانید، در صورتی که آن نتواند نیاز های شما را برطرف کند. در این شرایط به شما توصیه می کنیم که حتما از خدمات مشاوران ما در زمینه فروش انواع کانکس استفاده کنید.

 

تعمیرات انواع کانکس

 

تعمیرات انواع کانکس

تعمیرات انواع کانکس

این ویژگی شامل تعمیر اجزای داخلی و خارجی آن ها است. شما می توانید نوع آسیب را به ما اعلام کنید تا ما تعمیرات لازم را انجام دهیم. علاوه بر تعمیرات، قابلیت هایی به کانکس اضافه خواهد شد.

Types of conex

b2n

yun

Rate this post
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.